Zdrowa Kuchnia

Zdajesz sobie sprawę, że właściwe odżywianie ma duży wpływ na zdrowie Twoje i Twojej rodziny, ale brakuje Ci pomysłów na proste, smaczne i zdrowe potrawy.

Do tego masz coraz więcej obowiązków i trudno jest Ci zaleźć czas na gotowanie posiłków w domu. Robienie zakupów, mycie i przygotowywanie warzyw – to wszystko zabiera mnóstwo czasu, którego ciągle jest za mało. Brakuje Ci wiedzy, inspiracji i motywacji

Jakby to było znaleźć się w gronie osób mających jeden wspólny cel, zamierzających w 4 tygodnie zmienić swoją kuchnię na zdrową? W grupie prowadzonej przez osobę, która takie zmiany w swojej rodzinie już wdrożyła i chętnie podzieli się swoim doświadczeniem?

Jakby to było, gdyby mieć doświadczonego przewodnika, który w miesiąc usprawni organizację kuchni, nauczy Cię jak zamienić niezdrowe produkty na zdrowe tak, że będziesz w stanie samodzielnie skomponować zdrowy posiłek, zrobić „coś z niczego”?

Byłoby cudownie…  I wiesz co? To wszystko jest w Twoim zasięgu!

 Kurs internetowy: “W 4 tygodnie zmień swoją kuchnię na zdrową!”

Kolejna edycja kursu: wrzesień 2017

Co zawiera kurs?

 

MODUŁ 1 – zacznij jadać domowe posiłki

 • Twoja prywatna baza inspiracji kulinarnych
 • tygodniowy plan posiłków
 • sprawne i tanie robienie zakupów spożywczych
 • gotuj szybko, zdrowo i smacznie

MODUŁ 2 – poznaj podstawy zdrowego odżywiania

 • skąd czerpać energię, inspirację i motywację
 • łączenie potraw, komponowanie i bilansowanie posiłków
 • jak właściwie nawadniać organizm
 • jak przekonać rodzinę do zdrowych posiłków

MODUŁ 3 – wprowadź zdrowe produkty zbożowe i tłuszcze

 • zamień białe produkty na pełnowartościowe
 • zmniejsz ilość glutenu w diecie
 • które tłuszcze musisz wyrzucić i dlaczego
 • wprowadź zdrowe tłuszcze i naucz się je stosować

MODUŁ 4 – pokochaj białko roślinne i zdrowe słodycze

 • jak sprawnie wprowadzić do kuchni strączki
 • bez mięsa też może być smacznie i zdrowo
 • słodkie może być zdrowe
 • nigdy byś nie pomyślał, że z tego można zrobić zdrowy słodycz

A DO TEGO

 • 20 zdrowych przepisów po 1 na każdą lekcję kursu
 • listy zakupowe i propozycje sklepów, gdzie można je sprawnie zrealizować
 • wsparcie na zamkniętej grupie Facebook’owej i mailowe przez cały okres trwania kursu

Przerobienie jednej lekcji zajmie Ci tylko 15 minut dziennie.

Zaufały nam:

angelika_drozdzinaka

Na początku obawiałam się jak dużo niezdrowych rzeczy znajdę jeszcze w mojej kuchni. Dzięki uczestnictwu w Waszym wyzwaniu razem z partnerem jemy teraz więcej warzyw, synka stale ciężko przekonać. Lekkostrawne obiady cieszą się popularnością 🙂 Podobało mi się wszystko, ale najbardziej wspólne gotowanie – chętnie uczę się od innych i korzystam ze sprawdzonych przepisów 🙂 Takie zmiany w kuchni polecam każdemu ze względu na to jak człowiek dobrze się czuje po zjedzeniu zdrowych potraw – to po prostu działa. Nie bójmy się gotować zdrowo, zajmuje to o wiele mniej czasu niż tradycyjne gotowanie – jest to wielkim plusem dla każdej mamy.

Angelika Droźdzynska

marta_laskowska

Przed wyzwaniem przede wszystkim obawiałam się, że przygotowane potrawy nie będą nam smakowały. Jednak pozytywnie się rozczarowałam, ja i moja rodzina odkryliśmy nowe smaki . Bardzo dobrze to zorganizowaliście, zaczynając od sprzątania poprzez wspólne zakupy i gotowanie. Lista z zakupami ułatwiła zadanie. Przepisy udowodniły, że było zdrowo, smacznie a co najważniejsze posiłki były syte. Wasze wyzwanie polecam każdemu, udowadniacie, że można i warto zmienić swój sposób odżywiania i że nie jest to aż tak trudne jak by się wydawało. Chciałabym Wam serdecznie podziękować. Udział w “Wyzwaniu” był dla mnie wspaniałym doświadczeniem, bardzo dużo pomocą w procesie zmiany żywienia naszej rodziny. Od dłuższego czasu eksperymentujemy i małymi krokami zmieniamy chemię na jedzenie. Sporo nam jeszcze brakuje do Waszej rodziny ale jestem pewna, że jesteśmy na właściwej drodze.

Marta Laskowska

Marzena_Grabowska

Dzięki odbyciu kursu ustąpiły mi bóle stawów, bóle głowy i ból po kontuzji. Mam teraz dużo więcej energii i siły, rzadko kiedy jestem zmęczona. Dodatkowo zmniejszył się cellulit, spadła waga i ustąpiło chroniczne zmęczenie. Po oczyszczaniu zmieniły mi się nawyki żywieniowe i nie mam już ochoty na niezdrowe przetworzone pełne chemii jedzenie. Mój organizm nie jest już znieczulany przez polepszacze smaku, konserwanty, cukier i słodziki. W waszym kursie najbardziej podobały mi się proste i bardzo smaczne przepisy potraw, które się łatwo i szybko przygotowuje. Do tego bardzo wartościowy był dostęp do zamkniętej grupy facebookowej gdzie wymienialiśmy się doświadczeniami w trakcie oczyszczania. Takie oczyszczanie polecam wszystkim, którym dokuczają dolegliwości chorób cywilizacyjnych i dla poprawy zdrowia i samopoczucia. Gdyby tylko więcej osób chciało zrozumieć jakie szkody w organizmie wywołuje przetworzona żywność i śmieciowe jedzenie pełne polepszaczy i konserwantów.  Powinniśmy zrobić co w naszej mocy aby wrabiać w naszych dzieciach zasady zdrowego odżywiania.

Marzena Grabowska, uczestniczka kursu Oczyszczanie warzywno-owocowe

Wypróbuj nasz internetowy kurs bez ryzyka! Jeżeli pomimo zastosowania zawartych w kursie wskazówek nie osiągnąłeś zadowalających rezultatów, skontaktuj się z nami. Napisz maila najpóźniej 14 dni od rozpoczęcia kursu, a dostaniesz zwrot CAŁEJ zapłaconej kwoty.

tatiana_jaworska

Nazywam się Tatiana Jaworska i pomagam osobom takim jak Ty sprawnie wprowadzać zdrowe potrawy w Twojej kuchni.

Ja już to przeszłam. Z sukcesem poprowadziłam “za rękę” wiele osób, dlatego z przyjemnością poprowadzę i Ciebie.

Jestem autorką kursów online Oczyszczanie warzywno-owocowe w 2 tygodnie oraz Jaglany Detoks w 2 tygodnie. Razem z moim mężem Michałem przeszliśmy drogę od typowych wszystkożerców do osób świadomych potrzeb organizmu. Wiemy, jaki wpływ na niego ma to, co zjadamy.

Z pasją dzielę się zdobytym wyjątkowo pożytecznym doświadczeniem. Sprawię, że wprowadzenie zdrowego odżywiania będzie łatwiejsze niż myślisz!

Mój kurs internetowy pozwoli Ci zaoszczędzić czas i uniknąć błędów związanych z wprowadzaniem zdrowych potraw.

Kluczowe informacje o kursie:

 

CZAS TRWANIA KURSU – po zakupie otrzymujesz roczny dostęp do kursu. Od jego startu co tydzień dostajesz dostęp do kolejnego modułu wiedzy. Po odbyciu kursu przez najbliższy rok masz nieograniczony dostęp do wszystkich zakupionych materiałów.

KURS ONLINE – cały kurs odbywa się online, wystarczy dostęp do Internetu. Po zakupie otrzymujesz dostęp do filmów instruktażowych, ćwiczeń i innych materiałów edukacyjnych.

INTUICYJNA ŚCIEŻKA NAUKI – w ramach kursu lekcje ułożone są w logiczną całość. Zaczynasz od podstaw, aby już w pierwszych dniach wprowadzać pozytywne zmiany w swojej kuchni. Wiedza zdobyta na początku będzie procentować w późniejszych etapach kursu.

GRUPA WSPARCIA – razem z kursem zakupujesz dostęp do zamkniętej grupy na Facebook’u, na której uczestnicy kursu nawzajem się wspierają, motywują i wymieniają wiedzą. Możesz tam zadawać pytania, dzielić się doświadczeniem i wyjaśniać wszelkie wątpliwości. W trakcie kursu na tej grupie CODZIENNIE odpowiadam na WSZYSTKIE Twoje pytania.

OSOBISTE WSPARCIE  – jeżeli nie masz konta na Facebook’u i z jakiegoś powodu nie chcesz go zakładać, to w trakcie trwania kursu przez e-mail odpowiadam na Twoje pytania i prowadzę Cię za rękę!

KRÓTKIE LEKCJE – na przerobienie materiału z jednej lekcji będziesz potrzebować maksymalnie 15 minut dziennie.

 

Najczęściej zadawane pytania:

1. Czy znajdę czas na przejście kursu?

Do przejścia kursu wystarczy 15 minut dziennie, 5 razy w tygodniu. Możesz też podążać indywidualnym tempem i uczyć się raz w tygodniu przez 75 minut. W ramach kursu otrzymasz również przepisy na 20 zdrowych potraw, po 1 na każdy dzień kursu. Będą to proste i szybkie w przygotowaniu przepisy których przygotowanie każdorazowo zajmuje około 30 minut.

2. Czy składniki na przygotowanie potraw nie będą zbyt drogie?

W naszych przepisach nie bazujemy na kosztownych egzotycznych superfood’ach, opieramy się głównie na naszych polskich sezonowych warzywach i owocach. Dla urozmaicenia okazjonalnie dodajemy zdrowe tłuszcze (np. awokado, olej kokosowy), zawsze podając tańszą zdrową alternatywę.

3. Czy będę wystarczająco wytrwała?

To bolączka większości z nas. Dlatego w ramach kursu przewidzieliśmy dedykowaną lekcję dotyczącą pracy nad wytrwałością i motywacją do wdrażania zdrowego odżywiania. Z doświadczenia wiemy, że bardzo dobrym motywatorem jest dołączenie do zamkniętej grupy na Facebook, gdzie obserwując sukcesy innych sami dostajemy „wiatru w skrzydła”.

4. Czy moja rodzina zaakceptuje zmianę diety?

W ramach jednej z lekcji otrzymasz wskazówki i ćwiczenia, wdrożenie których znacząco zwiększy Twoje szanse na zarażenie bliskich nowymi, smacznymi potrawami. Czy się uda? Gwarancji oczywiście nie ma, ale jak nie spróbujesz to się na pewno nie uda 🙂

5. Czy podczas tego kursu faktycznie nauczę się zdrowo gotować?

W ramach kursu razem z nami przygotujesz 20 zdrowych potraw. Poznasz również sposoby na organizację pracy w kuchni (planowanie, zakupu, przygotowywanie produktów, komponowanie posiłków), aby zwiększyć Twoją pewność siebie i otworzyć się na inne smaki, zapachy, potrawy. To podstawy na bazie których możesz dalej rozwijać swoje zdolności kulinarne, wszystko w Twoich rękach.

7. Jak wygląda taki kurs online?

Po zakupie na 1 rok otrzymujesz dostęp do kursu. Składa się on z krótkich filmów wideo, które omawiają poszczególne tematy lekcji. Niektóre lekcje zawierają również ćwiczenia, w formie dokumentu pdf, który można wypełnić na komputerze lub po jego wydrukowaniu pisemnie. Dodatkowo do każdej lekcji otrzymasz przepis na zdrową potrawę. Aby ułatwić Ci organizację otrzymasz również listy zakupowe, ze składnikami na potrawy, które w danym tygodniu będziemy przygotowywali.Aby przerobić wszystkie lekcje wystarczy mieć dostęp do Internetu i przeznaczyć na to 15 minut dziennie.

8. A co jeżeli kurs nie spełni moich oczekiwań?

Napisz do nas maila nie później niż 14 dni od daty rozpoczęcia kursu. Jeżeli stosując się do wytycznych i wykonując ćwiczenia nie uzyskujesz oczekiwanych rezultatów, otrzymasz od nas zwrot 100% wpłaconych środków.

Napisz do nas w razie dodatkowych pytań na:

[email protected]

 

jadwiga_nowaczyk

Przed kursem najbardziej obawiałam czy dam rade sprostać pokusom. Dzięki kursowi poprawiła się nam sylwetka, spadł brzuch a mojemu przyjacielowi, przeszły zawroty głowy, które wcześniej miał podczas szybkiego wstawiania. W kursie podobały się nam listy zakupów, przepisy i bardzo Wasza precyzyjna i solidna współpraca. Te cieple słowa płynące ze szczerego  serca czułam się jak kiedyś u mamy ze nic mi się nie może stać ona czuwa i tak właśnie się czułam. Chciałabym Wam bardzo serdecznie podziękować za to co robicie. Właśnie tak sobie wyobrażałam prowadzenie przez dietetyczkę, troskliwa opieka i pomoc. Już łatwiej potrafię łączyć produkty które do siebie pasują no i muszę przyznać ze Wasza kuchnia okazała się lepsza bo lepiej się czujemy.

Jadwiga Nowaczyk

 

KURS INTERNETOWY

Kolejna edycja kursu: wrzesień 2017

Cena kursu: 207 PLN