Lekko i zdrowo – miniszkolenie

O stabilizacji wagi i poprawie zdrowia mówi się coraz częściej… jednocześnie coraz trudniej jest spotkać zdrową i szczupłą osobę…

Bez trwałej zmiany diety i nawyków z roku na rok jesteśmy po prostu coraz starsi, tężsi lub bardziej schorowani.

Zapraszam na:

LEKKO i ZDROWO w 3. krokach

  • cykl 3. spotkań z doświadczoną psychodietetyczką, dzięki którym odkryjesz swoją własną drogę do trwałej stabilizacji wagi i poprawy zdrowia,
  • warsztaty na żywo, bez konieczności wychodzenia z domu,
  • udział bezpłatny dla osób, które się zarejestrują.

Warsztaty rozpoczynają się 02.03.2022 godz. 21:00

Podczas tego bezpłatnego szkolenia dowiesz się jak:

➡️ w zdrowy sposób pozbyć się oponek
➡️ zregenerować organizm i zatrzymać lub cofnąć choroby cywilizacyjne
➡️ nauczyć się radzić sobie z przeciwnościami sabotującymi Twoje zdrowe nawyki
➡️ pokonać wszelkie lęki i hamulce, które teraz powstrzymują Cię przed uzyskaniem optymalnej wagi
➡️ czuć się lekko i zdrowo

Razem z psychodietetyczką wypracuj najlepszą metodę uzyskania optymalnej wagi i regeneracji organizmu.

Zaufali nam:

Jolanta_Warne

Jestem z siebie bardzo dumna, że dałam radę, bo zapisując się byłam przekonana, że nie dam rady. Minusowe kilogramy są miłym skutkiem ubocznym. Fajnie jest siedzieć w pracy i patrzeć, jak wszyscy zajadają się słodkim, a mnie to nie rusza.

Wyrobienie sobie dobrych nawyków i świadome wybieranie zdrowych produktów to duży plus tego kursu. Na kursie dużo nauczyłam się o zdrowym gotowaniu, produktach które są dobre (a które nie) dla organizmu. Poznałam nowe przepisy przetestowałam swój charakter i teraz wiem, że jestem silniejsza niż myślałam. Teraz myślę zdrowo, wybieram produkty które są dla mnie dobre. Czuję się lepiej i lżej o parę kg w dół.

W całym programie najbardziej podobały mi się proste, szybkie przepisy oraz dużo wiedzy na temat zdrowego odżywiania.

Jolanta Warne – Kurs LEKKO i ZDROWO w 28 dni

Dorota_Zielinska

Decyzje o zakupie podjęłam po trzydniowej bezpłatnej próbce jadłospisu – zobaczyłam co i ile się je, okazało się że to mi pasuje.

Po przejściu kursu wreszcie czuję się lekko (nie jakbym była nadmuchana), waga spadła mi o 4 kg, często sięgam po wodę, a dotąd tylko o tym myślałam. Nie myślę o słodyczach (oby tak zostało), mąż w pełni aprobuje podjęte wyzwanie z dietą i odchudzaniem i sam żywo interesuje się tym, co jem. Podjada mi, choć nie musi się odchudzać, bardziej chce poznać zdrowe jedzenie, w naszym domu powiało zdrowiem i nowością.

W kursie szczególnie podobało mi się szybkie przygotowanie potraw, bo w kuchni spędziłam już swoje (3 synów+ mąż).

Kurs serdecznie polecam, jest smacznie, lekko, zdrowo, szybko i różnorodnie. Do tego pełna opieka prowadzących na grupie i mailowo, jest wsparcie, jest moc!

Dorota Zielińska – Kurs LEKKO i ZDROWO w 28 dni

Bogusia_Kocur

Podejmowałam już jakieś próby krótkich detoksów, które niezbyt mi pomogły i działały krótkofalowo, byłam niekonsekwentna. Jednak powiedziałam sobie “Dość!!!” Odnalazłam detoks cukrowy Tatiany i Michała. Nie czuję, że jestem na jakimś detoksie, nie chodzę głodna, a słodycze przestały na mnie “patrzeć”. Lody przestały kusić, zielonych przekąsek cała lodówka i w końcu się nie marnują.

Więc jeśli nie wiesz, co się z Tobą dzieje, to po prostu zrób sobie detoks cukrowy i zobaczysz co było przyczyną. Choć detoks trwa tylko kilka dni, to nie jest kilkudniową zajawką, lecz programem, którego efekty są trwałe.

Jadłam słodycze bez opamiętania, a Wasz detoks to zmienił i dotąd nie wróciłam do złych nawyków. Do tego mam wrażenie, że odbudowałam swoje jelita.

Bogusia Kocur – jadłospis Detoks Cukrowy w 3 dni

tatiana_280_280

Nazywam się Tatiana Jaworska, jestem psychodietetyczką i dietetyczką, żoną oraz mamą trójki dzieci. Moje zainteresowanie dietetyką zaczęło się ponad 10 lat temu, kiedy poprzez zmianę diety opanowałam alergię u dzieci.

W międzyczasie zrobiłam dyplom z dietetyki i psychodietetyki, aby jeszcze skuteczniej i zgodnie ze sztuką wykorzystywać naturalne metody w dobieraniu idealnej diety i wspomaganiu odbudowy organizmu.

W swojej praktyce łączę skuteczne, stosowane od tysięcy lat techniki wspierania naturalnych mechanizmów regeneracji organizmu z nowoczesnymi zaleceniami dietetycznymi.

Przeszłam to wszystko sama, z sukcesem poprowadziłam “za rękę” tysiące osób, dlatego z przyjemnością poprowadzę i Ciebie.

Bezpłatne szkolenie w formie 3. spotkań na żywo odbędzie się: 02.03, 04.03, 06.03.2022 godz. 21:00

➡️ bez wychodzenia z domu, wystarczy komputer, tablet lub telefon i dostęp do internetu
➡️ prowadzone przez psychodietetyczkę z doświadczeniem w pracy z osobami z nadwagą i insulinoopornością
➡️ z naciskiem na praktyczne zastosowanie najskuteczniejszych metod stabilizacji wagi i regeneracji jakie dietetyka i psychologia zgromadziła przez ostanie lata
➡️ prowadzone na żywo z możliwością uzyskania błyskawicznej odpowiedzi na nurtujące Cię pytania

Czas do zakończenia zapisów:

.

Z nami w stronę zdrowia!