dieta bezglutenowa sprzedaz

Fanaberia, czy konieczność? Nowy dobry zwyczaj, czy bezwzględna potrzeba zmniejszenia ilości glutenu w codziennej diecie?

Produkty zawierające gluten ludzie jadają już od kilku tysięcy lat i choć celiakię opisano już w starożytności, to duża część dolegliwości glutenozależnych jest domeną ostatnich lat. Zmodyfikowana pszenica w połączeniu z wszechobecnością glutenu powoduje nietypowe, czasem bardzo nieprzyjemne reakcje organizmu.

.

Masz nadęty brzuch? Czujesz ciągłe zmęczenie? Zmagasz się z problemami jelitowymi, alergią, nadwagą? Chcesz się przekonać jak się czujesz nie jedząc glutenu? Chcesz zrobić pierwszy krok, ale nie wiesz od czego zacząć i jakich efektów oczekiwać?

Poszukujesz prostych, szybkich w przygotowaniu potraw bezglutenowych ze składników dostępnych w każdym markecie?

A może potrzebujesz nowych inspiracji i chcesz mieć gotowy bezglutenowy jadłospis?

Kurs internetowy: “Dieta bezglutenowa w 10 dni”

Termin kursu: Startujesz w dniu zakupu

Co zawiera kurs?

 

MODUŁ 1 – dieta bezglutenowa – moda czy konieczność?

 • jakie dolegliwości wymagają eliminacji glutenu,
 • Twój pierwszy krok w pokonaniu alergii,
 • eliminacja glutenu a stabilizacja wagi,
 • skąd czerpać motywację do zmiany diety.

MODUŁ 2 – grupy produktów

 • czego definitywnie musisz unikać,
 • produkty naturalnie bezglutenowe,
 • źródła ukrytego glutenu,
 • jak łatwo zdobywać produkty bezglutenowe.

MODUŁ 3 – zdrowe i proste przepisy

 • jak komponować pełnowartościowe posiłki,
 • alterantywne źródła zdrowego białka,
 • właściwe łączenie pokarmów,
 • tanie i zdrowe zamienniki bezglutenowe,
 • pieczywo i ciasta bezglutenowe,
 • jedzenie na mieście, w podróży z rodziną.

A DO TEGO

 • 12 zdrowych bezglutenowych przepisów,
 • listy zakupowe i propozycje sklepów, gdzie można je sprawnie zrealizować,
 • wsparcie na zamkniętej grupie Facebook’owej i mailowe przez cały okres trwania kursu,
 • 42 stronicowy eBook “7 dni bez glutenu” z tygodniowym jadłospisem bezglutenowym, wraz z przepisami i listą zakupową (w wariancie Premium).

 

Przerobienie jednej lekcji zajmie Ci tylko 15 minut dziennie.

Zaufały nam:

jadwiga_nowaczyk

Dzięki kursowi moja dieta zmienia się na lepsze, nie jem już śmieciowego jedzenia. Przepisy są superowe i zdrowe. W trakcie kursu najwięcej radości sprawia mi opieka i to że jeśli czegoś nie jestem pewna, to Tatiana i Michał oraz grupa wsparcia spieszą z pomocą. Poleciłam już ten kurs moim córkom, ponieważ mają małe dzieci i ich zdrowie jest mi najważniejsze. Staram się przekonać moją rodzinką na to, co robię, jak zmieniło się moje zdrowie, mam potwierdzone to przez lekarza. Teraz moja kuchnia jest o wiele bogatsza, smaczniejsza i zdrowa.

Jadwiga Nowaczyk

barbara_glaba

Przed kursem nie miałam żadnych obaw, ponieważ od pewnego czasu szukałam diety dla siebie. Po jego odbyciu zwracam uwagę na produkty bezglutenowe i tylko takich używam. Przepisy, które podajecie bardzo mi pasują a zwłaszcza słodkości bo bardzo lubię i mogę częstować wnuczki, którym też smakują. Gorąco polecam ten kurs, ponieważ dzięki niemu pozbyłam się stresu związanego z przygotowaniem posiłków.

Poszukiwałam zmiany żywienia w związku z pogorszeniem zdrowia. O tym, że jedzenie ma znaczenie wiem od dawna, ale sama nie potrafiłam zacząć, ciągle poszukiwałam przewodnika. Cieszę się bardzo, że trafiłam na waszą stronę, tego właśnie potrzebowałam.

Barbara Głąba

Iwona_Fiolek

Zanim kupiłam kurs obawiałam się braku rzetelnych i pełnych informacji, oraz dostatecznej “opieki” nad każdym z “kursantów”. Nic z tych rzeczy, informacje były podawane z dostatecznym wyprzedzeniem a wszystko było przemyślane. Do tego prowadzenie “za rączkę” do celu, gotowość pomocy w każdej chwili, super atmosfera, życzliwość i grupa wsparcia. Dzięki temu kursowi czuję siłę, pewność siebie, że można dać radę (pod opiekuńczymi skrzydłami mentorów). Mam też kilka kilogramów mniej, wiarę i lepsze samopoczucie. Najbardziej podobała mi się staranność i drobiazgowość kursu. Polecam ten kurs bo jesteście profesjonalistami. Wasze kursy są przemyślane i dopracowane. Wielu osobom brakuje mentora i osoby kontrolującej postępy i realizację programu. Przejrzyste wskazówki i dyskretne, konkretne merytoryczne wsparcie są nieocenione. Czekam na kolejne programy:)

Iwona Fijołek

Wypróbuj ten internetowy kurs bez ryzyka! Jeżeli pomimo zastosowania zawartych w kursie wskazówek stwierdzasz, że to nie dla Ciebie – skontaktuj się ze mną. Napisz maila najpóźniej 5 dni od rozpoczęcia kursu, a otrzymasz zwrot CAŁEJ zapłaconej kwoty.

tatiana_280_280

Nazywam się Tatiana Jaworska, jestem psychodietetyczką i dietetyczką, żoną i mamą trójki dzieci. Moje zainteresowanie dietetyką zaczęło się ponad 10 lat temu, kiedy poprzez zmianę diety opanowałam alergię u dzieci.

W międzyczasie zrobiłam dyplom z dietetyki i psychodietetyki, aby jeszcze skuteczniej i zgodnie ze sztuką wykorzystywać naturalne metody w dobieraniu idealnej diety i wspomaganiu odbudowy organizmu.

W swojej praktyce łączę skuteczne, stosowane od tysięcy lat techniki wspierania naturalnych mechanizmów regeneracji organizmu z nowoczesnymi zaleceniami dietetycznymi.

Przeszłam to wszystko sama, z sukcesem poprowadziłam “za rękę” setki osób, dlatego z przyjemnością poprowadzę i Ciebie.

Mój kurs internetowy pozwoli Ci zaoszczędzić czas i uniknąć błędów związanych z redukcją glutenu w Twojej diecie.

Kluczowe informacje o kursie:

 

CZAS TRWANIA KURSU – po zakupie otrzymujesz roczny dostęp do kursu. Od jego startu co dzień dostajesz dostęp do kolejnej lekcji. Po odbyciu kursu przez najbliższy rok masz nieograniczony dostęp do wszystkich zakupionych materiałów.

KURS ONLINE – cały kurs odbywa się online, wystarczy dostęp do Internetu. Po zakupie otrzymujesz dostęp do filmów instruktażowych, ćwiczeń i innych materiałów edukacyjnych.

INTUICYJNA ŚCIEŻKA NAUKI – w ramach kursu lekcje ułożone są w logiczną całość. Zaczynasz od podstaw, aby już w pierwszych dniach poznać podstawy diety bezglutenowej. Wiedza zdobyta na początku będzie procentować w późniejszych etapach kursu.

GRUPA WSPARCIA – razem z kursem zakupujesz dostęp do zamkniętej grupy na Facebook’u, na której uczestnicy kursu nawzajem się wspierają, motywują i wymieniają wiedzą. Możesz tam zadawać pytania, dzielić się doświadczeniem i wyjaśniać wszelkie wątpliwości. W trakcie kursu na tej grupie CODZIENNIE odpowiadam na WSZYSTKIE Twoje pytania.

WSPARCIE DIETETYKA – jeżeli nie masz konta na Facebook’u i z jakiegoś powodu nie chcesz go zakładać, to w trakcie trwania kursu przez e-mail odpowiadam na Twoje pytania i prowadzę Cię za rękę!

KRÓTKIE LEKCJE – na przerobienie materiału z jednej lekcji będziesz potrzebować maksymalnie 15 minut dziennie.

 

Przekonaj się jak możesz się czuć na diecie bezglutenowej.

Najczęściej zadawane pytania:

1. Czy znajdę czas na przejście kursu?

Do przejścia jednej lekcji kursu wystarczy 15 minut dziennie, przez 10 dni. Możesz też podążać indywidualnym tempem i uczyć się raz w tygodniu przez 75 minut. W ramach podstawowej wersji kursu otrzymasz również przepisy na 10 zdrowych potraw, po 1 na każdy dzień kursu. Będą to proste i szybkie w przygotowaniu przepisy.

2. Czy składniki na przygotowanie potraw będą tanie i łatwo dostępne?

W moich przepisach nie bazuję na kosztownych egzotycznych superfood’ach, opieram się głównie na naszych polskich sezonowych warzywach i owocach. Dla urozmaicenia okazjonalnie dodaję zdrowe tłuszcze (np. awokado, olej kokosowy). Wszystkie niezbędne produkty z łatwością kupisz w większości markietów.

3. Czy będę wystarczająco wytrwała?

To bolączka większości z nas. Dlatego w ramach kursu przewidziałam dedykowaną lekcję dotyczącą pracy nad wytrwałością i motywacją do wdrażania bezglutenowego odżywiania. Z doświadczenia wiem, że bardzo dobrym motywatorem jest dołączenie do zamkniętej grupy na Facebook’u, gdzie obserwując sukcesy innych sami dostajemy „wiatru w skrzydła”.

4. Jak mogłę załacić za kurs?

Wybierając wariant kursu przechodzisz do zamówienia i płatności elektronicznej. Do wyboru masz automatyczną płatność elektroniczną (jeżeli posiadasz konto w polskim banku) lub płatność poprzez PayPal, wtedy możesz zapłacić dowolną kartą kredytową (po zdefiniowaniu jej w PayPal).

Możesz też zapłacić bezpośrednio w banku lub na poczcie, napisz maila na kontakt@wiecejnizzdroweodzywianie.pl – odeślemy Ci numer konta, na który należy dokonać wpłaty.

5. Czy podczas tego kursu faktycznie nauczę się gotować bezglutenowo?

Kurs jest bardzo praktyczny, razem ze mną w podstawowej wersji kursu przygotujesz 10 zdrowych potraw. Dodatkowo każda lekcja zawiera film instruktażowy omawiający temat z wprowadzaniem diety bezglutenowej. Tak więc każdego dnia będziesz wiedzieć więcej o diecie bezglutenowej i będziesz się uczyć jak przygotowywać proste i zdrowe bezglutenowe posiłki.

7. Jak wygląda taki kurs online?

Po zakupie na 1 rok otrzymujesz dostęp do kursu. Składa się on z krótkich filmów wideo, które omawiają poszczególne tematy związane z dietą bezglutenową. Dodatkowo do każdej lekcji otrzymujesz przepis na zdrową bezglutenową potrawę. Aby ułatwić Ci organizację otrzymasz również listy zakupowe, ze składnikami na potrawy, które w danym tygodniu będziemy przygotowywali. Aby przerobić wszystkie lekcje wystarczy mieć dostęp do Internetu i przeznaczyć na to 15 minut dziennie.

8. A co jeżeli kurs nie spełni moich oczekiwań?

Napisz do mnie maila nie później niż 7 dni od daty rozpoczęcia kursu. Jeżeli stosując się do wytycznych i wykonując ćwiczenia nie uzyskujesz oczekiwanych rezultatów, otrzymasz zwrot 100% wpłaconych środków.

W razie dodatkowych pytań napisz na:

kontakt@wiecejnizzdroweodzywianie.pl

 

Eliza_Kukawska

Teraz czuję się wspaniale – lekka i w pełni sił, moje ciało jest nieco szczuplejsze. Ciało czuje się po prostu tak witalnie jak na żadnej innej diecie. Jednocześnie podczas diety nie czułam się w ogóle głodna. Najbardziej podobała mi się różnorodność i prostota dańproponowanych w jadłospisach. Bardzo fajnie uporządkowały się moje nawyki żywieniowe.

Polecam taki detoks bo to czysta przyjemność, kosztowanie tak smacznych i zdrowych potraw oraz świadomość, że spożywamy tylko dania wykonane własnoręcznie jest niesamowita! Uważam że taki detoks każdy powinien przejść choć raz by ugruntować swoją wiedzę na temat zdrowego odżywiania. Dziękuję Wam Tatiana i Michał za stworzenie tego wspaniałego programu detoksykacyjnego, za wasze wsparcie i to że jesteście wspaniałymi, ciepłymi, inspirującymi ludźmi 🙂

Eliza Kukawska

bozena_Jedrychowska

W trakcie kursu najbardziej podobało mi się, że nikt mnie nie poganiał. Poza tym po każdej lekcji miałam nieodparte wrażenie, że jest to łatwiejsze niż myślałam. Moje samopoczucie poprawiło się w sposób zauważalny natychmiast a gdy zjadłam coś nieodpowiedniego mój organizm od razu reagował.

Po ukończeniu kursu moje odżywianie bardzo się zmieniło. Zaczęłam planować posiłki, regularnie piec pieczywo. Do pracy zabieram pojemniki z sałatkami i innymi produktami, które mogę jeść bezpiecznie. Założyłam też segregator z przepisami, które są WYPRÓBOWANE przeze mnie.

Jestem bardzo wdzięczna za ten kurs. Pomógł mi poukładać ważne zagadnienia bez przedzierania się przez tony fachowej literatury. Uświadomił, że unikanie glutenu może być fajną zabawą, oraz zachęcił do eksperymentów.

Bożena Jędrychowska

 

KURS INTERNETOWY – Dieta bezglutenowa w 10 dni

Termin kursu: Startujesz w dniu zakupu


Dieta bezglutenowa w 10 dni STANDARD

316 PLN

Pakiet podstawowy


Eliminacja glutenu - zachcianka czy konieczność?

Wpływ glutenu na choroby autoimunoligiczne, alergię i nadwagę 

Jak się motywować do zmiany diety

Tabele produktów zawierających gluten, naturalnie bezglutenowych i źródła ukrytego glutenu

Komponowanie posiłków bezglutenowych

Tanie i zdrowe zamienniki bezglutenowe

Pieczywo i ciasta bezglutenowe

Dieta bezglutenowa w podróży, na mieście, na rodzinnej kolacji

12 bezglutenowych przepisów wraz z listą zakupową

Wsparcie mailem i na grupie Facebook'owej

10 nagrań filmowych z omówieniem tematu lecji

10 lekcji audio do ściągnięcia

42 stronicowy eBook "7 dni bez glutenu" z tygodniowym jadłospisem bezglutenowym, wraz z przepisami i listą zakupową

Indywidualne wsparcie dietetyka - dwie 45 minutowe konsultacje (Skype) do wykorzystania w 30 dniach od zakupu kursu.

Dieta bezglutenowa w 10 dni PREMIUM

346 PLN

Pakiet optymalny kosztowo


Eliminacja glutenu - zachcianka czy konieczność?

Wpływ glutenu na choroby autoimunoligiczne, alergię i nadwagę 

Jak się motywować do zmiany diety

Tabele produktów zawierających gluten, naturalnie bezglutenowych i źródła ukrytego glutenu

Komponowanie posiłków bezglutenowych

Tanie i zdrowe zamienniki bezglutenowe

Pieczywo i ciasta bezglutenowe

Dieta bezglutenowa w podróży, na mieście, na rodzinnej kolacji

12 bezglutenowych przepisów wraz z listą zakupową

Wsparcie mailem i na grupie Facebook'owej

10 nagrań filmowych z omówieniem tematu lecji

10 lekcji audio do ściągnięcia

42 stronicowy eBook "7 dni bez glutenu" z tygodniowym jadłospisem bezglutenowym, wraz z przepisami i listą zakupową

Indywidualne wsparcie dietetyka - dwie 45 minutowe konsultacje (Skype) do wykorzystania w 30 dniach od zakupu kursu.

Dieta bezglutenowa w 10 dni VIP

496 PLN

Pakiet z konstultacjami - tylko 5 miejscEliminacja glutenu - zachcianka czy konieczność?

Wpływ glutenu na choroby autoimunoligiczne, alergię i nadwagę 

Jak się motywować do zmiany diety

Tabele produktów zawierających gluten, naturalnie bezglutenowych i źródła ukrytego glutenu

Komponowanie posiłków bezglutenowych

Tanie i zdrowe zamienniki bezglutenowe

Pieczywo i ciasta bezglutenowe

Dieta bezglutenowa w podróży, na mieście, na rodzinnej kolacji

12 bezglutenowych przepisów wraz z listą zakupową

Wsparcie mailem i na grupie Facebook'owej

10 nagrań filmowych z omówieniem tematu lecji

10 lekcji audio do ściągnięcia

42 stronicowy eBook "7 dni bez glutenu" z tygodniowym jadłospisem bezglutenowym, wraz z przepisami i listą zakupową

Indywidualne wsparcie dietetyka - dwie 45 minutowe konsultacje (Skype) do wykorzystania w 30 dniach od zakupu kursu.

Pricing Table Plugin
Anna_Cieluch

Przed kursem obawiałam się czy dam radę i czy będę umiała robić potrawy, które w nim będą. Okazało się, że zupełnie niepotrzebnie, dzięki kursowi zamieniłam bardzo dużo produktów niezdrowych na zdrowe. Kurs Dieta Bezglutenowa w 10 dni bardzo mi się podobał, wszystkie potrawy były smaczne a ich opis był krótki i rzeczowy.

Teraz, polecam ten kurs komu tylko mogę dlatego, że po takiej diecie czuję się dużo lepiej, jestem lżejsza i mam więcej energii. Ogłaszajcie się wszędzie żeby jak najwięcej osób mogło z niego skorzystać bo naprawdę warto.

Anna Cieluch