Jaglany Detoks Oferta v3

STOP! TO BARDZO WAŻNE!

Przeczytaj uważnie KAŻDE SŁOWO na tej stronie ponieważ widzisz ją tylko i wyłącznie raz. Nigdy nie zobaczysz jej ponownie. Dlatego teraz zapoznaj się z całą treścią.

Organizm człowieka jest bardzo dobrze przystosowany do samoistnego wydalania toksyn. Nasze naturalne filtry: wątroba, nerki, skóra, płuca w sposób ciągły pozbywają się z organizmu substancji, które powstają w procesie metabolizmu lub są spożywane wraz z jedzeniem.

Jednak, pomimo całego geniuszu natury, na przestrzeni upływających nam miesięcy i lat dochodzi do kumulacji toksycznych związków, które odkładane są w organizmie pod postacią zwapnień, zwyrodnień, złogów tłuszczowych i innego niepotrzebnego balastu.

W utrzymaniu „wewnętrznej higieny organizmu„ nie pomaga nam rodzaj spożywanej żywności, która już w fazie wzrostu narażona jest na zanieczyszczenia chemiczne. Później podczas oczyszczania przemysłowego dodatkowo niszczy się substancje odżywcze, które powinny wspierać naturalne mechanizmy oczyszczania.

Cukier, barwniki, zagęstniki, konserwanty, substancje wzmacniające smak i zapach zawarte w przetworzonej żywności osłabiają naturalne zdolności organizmu do usuwania toksyn.

Przemysłowo uprawiana żywność ma coraz mniej substancji odżywczych i coraz więcej zanieczyszczeń chemicznych (pestycydy).

Powietrze, woda, środowisko, w którym żyjemy jest coraz bardziej zanieczyszczone. Naturalne mechanizmy eliminacji toksyn mają coraz więcej pracy do wykonania.

Prawidłowe funkcjonowanie organizmu na poziomie komórkowym wpływa na strukturę i funkcje wszystkich organów ciała. Komórki organizmu działają prawidłowo tylko wtedy, gdy są odpowiednio nawodnione, dotlenione i odżywione w mikro- i makroelementy oraz enzymy i fitoskładniki.

Aby to było możliwe konieczne jest ciągłe usuwanie zbędnych produktów przemiany materii i innych zanieczyszczeń, które z zewnątrz trafiają do organizmu.

Odpowiedzią na większość powyższych wyzwań są proste, tworzone od podstaw, pełnowartościowe potrawy warzywne oraz na bazie kaszy jaglanej.

Kasza jaglana zawiera bardzo łatwo przyswajalne białko, cenną dla naszego organizmu krzemionkę, witaminy z grupy B, E oraz lecytynę – niezbędny składnik każdej komórki naszego ciała oraz główny składnik mózgu i tkanki nerwowej. Kasza jaglana nie zawiera glutenu i działa alkalizująco, co oznacza, że zawiera minerały (sód, potas, wapń, sód), które umożliwiają odkwaszenie organizmu.

Na bazie połączenia kaszy jaglanej z warzywami, owocami, zdrowymi tłuszczami i nasionami został stworzony program kompleksowego odżywiania i oczyszczania organizmuJaglany Detoks w 2 tygodnie. Kluczowym elementem programu, oprócz lekkostrawnej, bogatej w składniki odżywcze diety, jest czasowa eliminacja żywności przetworzonej i innych produktów obciążających układy detoksykacyjne (wątroba, nerki, skóra, płuca).

Dzięki odżywieniu, odciążeniu i regularnemu nawadnianiu następuje intensywne wydalanie toksyn i oczyszczanie organizmu.

Kurs internetowy: Jaglany Detoks w 2 tygodnie

14 dniowy oczyszczający jadłospis do przeprowadzenia w domu

Kurs “Jaglany Detoks w 2 tygodnie”:

 • oczyść swój organizm z toksyn i zalegających produktów przemiany materii,
 • popraw przyswajanie składników odżywczych z pożywienia,
 • uwolnij niespożytą energię jaka drzemie we wnętrzu Twojego organizmu,
 • stwórz trwałe nawyki zdrowego odżywiania,
 • popraw wygląd skóry, włosów i paznokci,
 • poczuj się i zacznij wyglądać kilka lat młodziej.

W ramach KURSU otrzymasz:

 • kompletne informacje jak się przygotować, przejść i wyjść z oczyszczania,
 • wskazówki jak sobie radzić z kryzysami ozdrowieńczymi,
 • harmonogram posiłków i nawadniania organizmu,
 • szczegółowe listy zakupów i przepisy na potrawy na każdy dzień oczyszczania.

Zaufali nam:

beata_benning

Przed przystąpieniem do kursu miałam obawy, czy sobie poradzę. Dzięki temu kursowi zrozumiałam na czym polega zdrowe odżywianie. Teraz nie muszę brać tabletek przeciwbólowych i czuję się fantastycznie. Najbardziej podobały mi się smaczne i proste przepisy. Kurs ten mogę z czystym sumieniem polecić, ponieważ jest bardzo profesjonalnie prowadzony. Dlaczego odkryłam was tak późno?

Beata Benning

jadwiga_nowaczyk

Przed kursem najbardziej obawiałam czy dam rade sprostać pokusom. Dzięki kursowi poprawiła się nam sylwetka, spadł brzuch a mojemu przyjacielowi, przeszły zawroty głowy, które wcześniej miał podczas szybkiego wstawiania. W kursie podobały się nam listy zakupów, przepisy i bardzo Wasza precyzyjna i solidna współpraca. Te cieple słowa płynące ze szczerego serca czułam się jak kiedyś u mamy ze nic mi się nie może stać ona czuwa i tak właśnie się czułam. Chciałabym Wam bardzo serdecznie podziękować za to co robicie. Właśnie tak sobie wyobrażałam prowadzenie przez dietetyczkę, troskliwa opieka i pomoc. Już łatwiej potrafię łączyć produkty które do siebie pasują no i muszę przyznać ze Wasza kuchnia okazała się lepsza bo lepiej się czujemy.

Jadwiga Nowaczyk

Kurs Jaglany Detoks w 2 tygodnie NIE JEST dla każdego!

Ten kurs NIE JEST dla Ciebie jeżeli:

 • nie lubisz eksperymentować i spędzać czasu w kuchni przygotowując posiłki,
 • jesteś osobą, która „wie lepiej” i zapisujesz się na kurs tylko po to, aby udowodnić, że to nie działa.

Z mojego kursu BĘDZIESZ ZADOWOLONA jeżeli:

 • nigdy nie przechodziłaś oczyszczania jaglanego trwającego dłużej niż tydzień,
 • nie masz czasu i ochoty na samodzielne zdobywanie wiedzy i doświadczenia,
 • chcesz zdobyć nowe, zdrowe nawyki żywieniowe,
 • potrzebujesz wsparcia i motywacji, aby zmaksymalizować szanse ukończenia oczyszczania,
 • chcesz się poczuć i wyglądać kilka lat młodziej.

Chcesz dowiedzieć się jak powstał ten kurs i dlaczego jest tak skuteczny?

Tatiana-Jaworska_150px.jpg

Od dzieciństwa pamiętam moją mamę spędzającą czas w kuchni, abyśmy zawsze mieli do zjedzenia coś zdrowego. Porównując ówczesną typową dietę i dostępną wiedzę, moja obecna kuchnia wygląda nieco inaczej, ale do tego zaraz dojdziemy ?

Wyrosłam na zdrową, pewną siebie osobę, która z radością i ekscytacją weszła w kolejny etap życia (małżeństwo) i urodziła dwójkę zdrowych dzieci (teraz jest ich trójka ? ). Nadal byłam przekonana, że zdrowo odżywiam siebie oraz moją rodzinę – dużo na ten temat czytałam. Przełomem w moim myśleniu była silna alergia u mojego syna. Świat wywrócił się do góry nogami.

Z dnia na dzień okazało się, że moje dziecko nie może jeść 90% powszechnie dostępnych produktów spożywczych. Jak to możliwe? Jak do tego doszło? Przecież zarówno podczas ciąży, jak i po narodzinach odżywialiśmy się zdrowo!?

Okazało się, że świat nie jest czarno-biały (zdrowo/niezdrowo). Jest w nim wiele odcieni szarości. To, co działa i sprawdza się u jednej osoby, u innej może szkodzić. Aby sprostać wyzwaniu i opanować alergię u dziecka zgłębiłam dziesiątki książek i publikacji. Pracy był ogrom, ale opłaciło się – dzisiaj jestem dumna z mojego prawie dorosłego już dziecka, u którego nie ma ani śladu alergii.

To było już ponad 10 lat temu. W międzyczasie zrobiłam dyplom dietetyczki, a rozwiązywanie problemów dietetycznych i zdrowotnych moich klientów stało się pasją. Przekonałam się, że czasem nawet niewielkie zmiany diety mogą przełożyć się na znacząca poprawę stanu zdrowia.

Od ponad pięciu lat, kilka razy w roku prowadzę internetowe turnusy regeneracji organizmu, łączące osiągnięcia współczesnej dietetyki ze znanymi od tysięcy lat naturalnymi metodami regeneracji organizmu. Do tej pory z moich programów rewitalizacji skorzystało już ponad 10 tysięcy klientów, odwdzięczających się żarliwymi i gorącymi rekomendacjami.

Równolegle prowadzę indywidualne konsultacje dietetyczne i psychodietetyczne. Wspólnie z klientami dopasowujemy jadłospisy do ich indywidualnych potrzeb. Równolegle identyfikujemy i usuwamy wewnętrzne hamulce oraz przekonania uniemożliwiające trwałą zmianę i poprawę zdrowia.

Wszystkie zdobyte doświadczenia i wiedza musiały mnie doprowadzić do miejsca, w którym powstał program, dzięki któremu każdy może przeprowadzić oczyszczanie oparte o kasze i inne alkalizujące produkty spożywcze. Aby mieć 100% pewności, że niczego w kursie nie pominęłam, odpytałam 20 000 swoich czytelników i fanów o wyzwania i problemy, które ich powstrzymują przed zmianami. Analiza odpowiedzi była tytaniczną pracą, ale warto było ją przeprowadzić!

Dzięki temu mam pewność, że kurs Jaglany Detoks w 2 tygodnie krok po kroku przeprowadza przez 3 niezbędne etapy detoksu (wprowadzenie, oczyszczanie i wyjście) prowadzące do poprawy zdrowia i regeneracji organizmu.

Napisali o nas:

agnieszka_trafas

Dzięki odbyciu tego kursu moja skóra jest ładniejsza, mam lepsze samopoczucie i spokojniejszy sen. Wyostrzyły mi się również kubki smakowe ? W kursie najbardziej podobał mi się profesjonalizm z jakim był prowadzony. Wszystko było idealnie zaplanowane – to najprzyjemniejszy detoks w jakim do tej pory brałam udział. Kurs ten jest warty uwagi zwłaszcza dla ludzi którzy są zapracowani i nie mają czasu aby sami układać swoją dietę. Jest smaczny, zdrowy i prosty.

Agnieszka Trafas

lucyna_malinowska

Przed kursem najbardziej obawiałam się napadów głodu a co za tym idzie podjadania. Po kursie poczułam się lżejsza (ubyło 6kg), zwiększyła mi się energia i co najważniejsze zniknęły kłopoty z wizytami w toalecie. Najbardziej podobało mi się przyrządzanie nowych pysznych posiłków, oraz prawie natychmiastowe efekty stosowania diety. Polecałbym ten kurs każdemu, dlatego, że daje on efekty i że warto zrobić, coś dobrego dla poprawy swojego zdrowia. Jestem bardzo zadowolona, że przeprowadziłam ten detoks i w przyszłości chętnie podejmę się kolejnych wyzwań.

Lucyna Malinowska

Mój kurs internetowy pozwoli Ci zaoszczędzić czas i uniknąć błędów związanych z przechodzeniem oczyszczania.

ETAP 1 – wstęp do oczyszczania

 • 4 grupy produktów, które musisz czasowo wyeliminować, aby łagodnie wejść w fazę oczyszczania,
 • niezawodne warunki sprzyjające oczyszczaniu,
 • jak przygotować rodzinę i domowników.

ETAP 2 – oczyszczanie

 • szczegółowe listy zakupów, co i gdzie kupić,
 • przepisy na każdy dzień oczyszczania,
 • 3 najskuteczniejsze sposoby radzenia sobie z ewentualnymi dolegliwościami.

ETAP 3 – zakończenie oczyszczania

 • 2 najważniejsze zasady wychodzenia z diety, aby nie zniweczyć efektów oczyszczania,
 • sposoby na zmaksymalizowanie uzyskanych efektów,
 • 5 zdrowych nawyków, które gwarantują Ci zachowanie prawidłowej wagi ciała.

Co mówią uczestniczki kursu?

Kluczowe informacje o kursie:

 

CZAS TRWANIA KURSU – po zakupie otrzymujesz roczny dostęp do kursu. Od jego startu przez 2 tygodnie codziennie dostajesz dostęp do kolejnej lekcji. Po odbyciu kursu przez najbliższy rok masz nieograniczony dostęp do wszystkich zakupionych materiałów.

KURS ONLINE – przepisy, materiały wideo oraz dodatkowe pomoce masz dostępne na platformie. Dzięki temu możesz korzystać z kursu gdziekolwiek jesteś. Materiały możesz również pobrać na dysk swojego komputera, tableta, smartfona.

Zaraz po zaksięgowaniu płatności otrzymujesz dostęp do kursu, co oznacza, że możesz od razu zacząć z niego korzystać. Możesz mieć to nawet za 5 minut. Płatności realizowane są przez system tPay.com, który świetnie współgra z większością polskich banków (jeśli mieszkasz poza Polską, również bez problemu możesz przystąpić do kursu). Dzięki temu do wszystkiego masz dostęp po kilku minutach. Karty również działają błyskawicznie.

INTUICYJNA ŚCIEŻKA NAUKI – w ramach kursu lekcje ułożone są w logiczną całość. Zaczynasz od podstaw, otrzymujesz listy zakupowe i instrukcje jak odpowiednio przygotować się do oczyszczania. Potem dostajesz dostęp do przepisów na każdy dzień oczyszczania i wskazówki jak przetrwać ewentualne kryzysy. Na końcu skupiamy się na właściwym z niego wyjściu . Wiedza zdobyta na początku będzie procentować w późniejszych etapach kursu.

Najczęściej zadawane pytania:

1. Czy wytrzymam przez 2 tygodnie bez podjadania?

O to wszyscy się martwią, ale raz zacząwszy detoks czujesz, że tak powinno być. Przez 2 tygodnie, bo tyle trwa ten kurs, dostarczasz pełnowartościowe posiłki głodnym nie jesteś.

Jeśli chodzi o tęsknotę za mięsem, to uczucie lekkiego brzucha, brak zmęczenia na odżywianiu bezmięsnym są bezcenne.

2. Czy objawy oczyszczania nie będą zbyt uciążliwe?

Podczas oczyszczania spożywamy pełnowartościowe posiłki, a kaszę możemy przygotować tak, by miała właściwości ogrzewające. Nie powinno więc być uczucia osłabienia, głodu lub zimna, jak to czasem bywa na początku diety warzywno-owocowej, kiedy przechodzi się na odżywianie wewnętrzne.

Odstawiamy też wychładzający nabiał. Jedynie jeśli jesteś nałogowym kawoszem, to może nastąpić chwilowy spadek formy związany z odstawieniem kofeiny. Dlatego kurs zaplanowany jest tak, aby ewentualne gorsze samopoczucie wypadło w weekend.

3. Czy dam radę przygotować wszystkie dania?

Potrawy będą proste w przygotowaniu. No chyba, że na co dzień wszystkie posiłki kupujesz, to faktycznie możesz mieć problem, ponieważ w ciągu dnia na przygotowanie jednego z posiłków będzie trzeba poświęcić po kilkadziesiąt minut, zaś na pozostałe 4 po kilka, kilkanaście minutzależy jak sprawnie poruszasz się w kuchni 😉 Ponadto wiele potraw będzie można przygotowywać dzień wcześniej.

4.Czy dieta nie będzie zbyt monotonna i jałowa w smaku?

Nie ma mowy o monotonii. A wręcz przeciwnie. Dieta jaglana nie oznacza jedzenia kaszy całymi dniami. Zaproponowane jest całe bogactwo produktów w różnorodnych potrawach. Oprócz kaszy będzie mnóstwo warzyw, zdrowe tłuszcze i owoce – wszystko, co zdrowe i niezbędne. Przypraw będzie duża ilość. Potrawy będą aromatyczne i bogate smakowo.

5. Czy poradzę sobie z łatwym zdobyciem niezbędnych produktów?

Dieta tak jest skomponowana, aby wszystko można było kupić nawet w popularnym markecie, a w dostarczanych materiałach będzie napisane, w którym dokładnie. Listy zakupów sporządzane będą na kilka dni do przodu, aby można było się dobrze zorganizować i nie odwiedzać sklepów codziennie.

6. Jak wygląda przykładowy dzienny jadłospis?

Każdy dzień diety jest inny, przykładowy jadłospis na jeden dzień wygląda następująco:

 • śniadanie: pudding z kaszy jaglanej z dynią i jabłkiem,
 • przekąska: sok warzywno-owocowy,
 • obiad: pieczona dynia ze szpinakiem,
 • przekąska (nieobowiązkowa): sałatka z granatem,
 • kolacja: surówka z kapusty kiszonej.

7. Czy posiłki nie będą zbyt pracochłonne?

Posiłki nie będą skomplikowane, wymyślne, a co za tym idzie nie powinny być czasochłonne. Ponadto kaszę jaglaną można ugotować raz na dwa dni, przechowywać w zamkniętym szklanym naczyniu i dokładać do potraw.

Pozostali członkowie rodziny również mogą jeść takie posiłki.

8. Jak pogodzić oczyszczanie z pracą zawodową?

Jeśli się dobrze zorganizujesz, to nic nie będzie kolidowało, ponieważ biorąc lunch boxy z jedzeniem z sobą jesz wtedy kiedy możesz, z uwzględnieniem odstępów pomiędzy posiłkami.

Posiłki nie będą skomplikowane, wymyślne, a co za tym idzie nie powinny być czasochłonne. Ponadto kaszę jaglaną można ugotować raz na dwa dni, przechowywać w słoiku i dokładać do potraw. Nie ma smażenia mięsa.

Reszta rodziny również może jeść takie posiłki. Dietę mogą również przejść osoby pracujące fizycznie, ponieważ posiłki są wystarczająco kaloryczne. W każdym razie warto się tego podjąć, ponieważ później pracuje się ze zdwojoną siłą i praca tak nie męczy. Można to odczuć już po kilku dniach detoksu.

9. Czy będzie mnie na tę dietę stać?

Kasza jaglana nie jest droga, a ponadto nie zjada się jej aż w takich ilościach. Za to na czas detoksu redukuje się ilość mięsa, alkohol i kilka innych produktów, dzięki czemu pieniądze te można wydać na kaszę, warzywa, zdrowe tłuszcze i owoce.

W diecie nie ma żadnych suplementów, ani kosztownych egzotycznych produktów. Twoje wydatki na składniki potrzebne do posiłków nie powinny być wyższe od Twoich zwykłych zakupów spożywczych. Kasze jaglaną można zamówić w większej ilości przez internet – tam, gdzie my kupujemy ekologiczna kosztuje około 8 zł za kg.

10. Jak wygląda taki kurs online?

Po zakupie na 1 rok otrzymujesz dostęp do kursu. Składa się on z krótkich filmów wideo, które omawiają poszczególne tematy lekcji. Dodatkowo do każdej lekcji otrzymasz przepisy na posiłki na dany dzień. Aby ułatwić Ci organizację otrzymasz również listy zakupowe, ze składnikami na potrawy, które będziemy przygotowywali. Aby przerobić wszystkie lekcje wystarczy mieć dostęp do Internetu.

11. Jak mogłę załacić za kurs?

Wybierając wariant kursu przechodzisz do zamówienia i płatności elektronicznej. Do wyboru masz automatyczną płatność elektroniczną (jeżeli posiadasz konto w polskim banku) lub płatność poprzez PayPal, wtedy możesz zapłacić dowolną kartą kredytową (po zdefiniowaniu jej w PayPal).

12. A co jeżeli kurs nie spełni moich oczekiwań?

Napisz do nas maila nie później niż 7 dni od daty rozpoczęcia kursu. Jeżeli stosując się do wytycznych i wykonując ćwiczenia nie uzyskujesz oczekiwanych rezultatów, otrzymasz od nas zwrot 100% wpłaconych środków.

13. Czy taki detoks mogą przechodzić dzieci i kobiety karmiące lub będące ciąży?

Jadłospis Jaglanego Detoksu oprócz kaszy jaglanej zawiera dużo warzyw, owoce, orzechy, nasiona i zdrowe tłuszcze. Posiłki są różnorodne i lekkostrawne. Jednak w przypadku kobiet karmiących, będących w ciąży lub dzieci jadłospis należy wzbogacić o białko. Wystarczy raz dziennie dodać rośliny strączkowe, rybę lub inne zdrowe produkty białkowe.

Masz jakiekolwiek pytania? Napisz na tatiana.jaworska@wp.pl

GWARANTUJĘ TWOJĄ SATYSFAKCJĘ!

To nie jest powszechna wiedza, którą bezproblemowo znajdziesz w Internecie. Nawet jeżeli już stosowałaś jakieś diety, to w kursie Jaglany Detoks w 2 tygodnie znajdziesz mnóstwo bezcennych wskazówek, które przeniosą Twoją wiedzę, pewność siebie i determinację na nowy, wyższy poziom.

Jeżeli więc zależy Ci na tym, by przeprowadzić oczyszczanie organizmu – co stoi na przeszkodzie, by sprawdzić ten kurs?

Wiem jak to jest, gdy kupuje się przez Internet. Oferta ofertą, ale zawsze zastanawiamy się, jak to naprawdę w środku wygląda? Jak ona ma zamiar spełnić te wszystkie cudowne obietnice? I powiem Ci – jest tylko jeden sposób, by się o tym przekonać.

MUSISZ TO ZOBACZYĆ. Dlatego kup sobie teraz ten kurs, przejdź pierwsze lekcje i zobacz, co się wydarzy, gdy poprowadzę Cię za rękę przez proces oczyszczania, o jakim Ci się nie śniło.

Jestem tak pewna jakości, wartości i unikalności tej wiedzy, że GWARANTUJĘ TWOJĄ SATYSFAKCJĘ.

Biorę na siebie całe ryzyko Twojej decyzji. Daję Ci 7 dni GWARANCJI SATYSFAKCJI liczonej od momentu startu kursu. Masz 7 dni na przekonanie się, jak unikalna i wartościowa dla Ciebie będzie ta wiedza, jak wiele zmieni się w Twoim życiu i zdrowiu.

Jeśli w ciągu 7 dni od momentu startu kursu z jakiegoś powodu uznasz, że nie jesteś zadowolona, napisz do mnie na tatiana.jaworska@wp.pl, a otrzymasz zwrot wpłaconych pieniędzy.

Pamiętaj, że to jest jednorazowa oferta i po odświeżeniu strony lub skopiowaniu linka do innej przeglądarki ta oferta zniknie!

I pamiętaj, że po zakupie otrzymujesz nieograniczony dostęp do wszystkich zakupionych materiałów na rok, więc możesz go przeprowadzić w dogodnym momencie.

Tak, jestem gotowa na zakup kursu!

  • Wiem, że na kursie Jaglany Detoks w 2 tygodnie otrzymam materiały dzięki którym samodzielnie przejdę przez 3 kluczowe fazy oczyszczania kaszowego, oraz poznam naturalne mechanizmy regeneracji organizmu.
  • Rozumiem, że jest to promocja jednorazowa i później nie będę miała możliwości, nabyć ten kurs w tak obłędnej cenie.
  • Wiem, że od momentu zakupu będę mieć 12 miesięcy na realizację tego kursu.
  • Wiem, że dostaję 7-dniową gwarancję satysfakcji i rozumiem, że w tym czasie mogę bez żadnych przeszkód stosować jadłospis i wdrażać strategie, których nauczę się na kursie.
  • Rozumiem, że poprawę zdrowia uzyskam tylko i wyłącznie wtedy, kiedy rzeczywiście zastosuję w praktyce to, co poznam na kursie.

Jaglany Detoks w 2 tygodnie!

14 dni (2 tygodnie), cena 178 PLN

TERAZ TYLKO: 138 PLN

Jadwiga_Baurek

Tatiano i Michale, jesteście wspaniali!!! Przeszłam kolejno detoks cukrowy i jaglany. Oba były wspaniałe, przemyślane i dopracowane oraz wzajemnie się uzupełniały. Straciłam na wadze trochę ponad 2 kg. Nie miałam zamiaru chudnąć, bo mam niedowagę. Jadłam więcej orzechów i podwoiłam ilość zalecanych olei, ale waga i tak poleciała w dół. Cóż jednak znaczą minus 2 kg wobec poprawy zdrowia i wspaniałego samopoczucia.

Przepisy i cenne rady pozostaną w mojej kuchni na zawsze. Dziękuję serdecznie! 🙂

Jadwiga Baurek

PS. Czekanie nic nie da. Upływający czas mija bezpowrotnie, a z każdym kolejnym rokiem stajemy się po prostu coraz starsi i bardziej schorowani. Samo nic się nie zmieni. Najwięksi sportowcy świata mają swoich trenerów. Najwięksi biznesmeni i menedżerowie również. Dlatego nie pozwól, abyś została sama ze sobą, bez żadnej opieki. Pozwól mi zaopiekować się Tobą i poprowadzić do lepszej przyszłości, w której będziesz czuć się LEKKO i ZDROWO.

PS2. To jest jednorazowa oferta, tylko i wyłącznie dla osób, które pierwszy raz zapisują się na naszą listę. Nigdy więcej jej nie zobaczysz, tak więc dokładnie rozważ swoją decyzję. Dzięki tej ofercie oszczędzasz 40 PLN! 🙂