Lekki brzuch

Obfitość świeżych warzyw i owoców doskonały moment na efektywne porządki swoim organizmie. Czas pozbyć się “niepotrzebnych zapasów”, nabrać energii, witalności i przy okazji zrzucić kilka kilogramów!

Lekkie potrawy na bazie świeżych sezonowych warzyw odciążają i regeneracją układ pokarmowy. Do tego odżywiają i nawadniają organizm i wspierają oczyszczenie ze złogów i toksyn.

 • plan dojścia do wymarzonej wagi bez ryzyka jojo
 • co wprowadzić do diety a czego unikać
 • działa prozdrowotnie i nie nudzi się po kilku tygodniach

 

Hover Box Element

Hover Box Element

Click edit button to change this text.

Hover Box Element

Click edit button to change this text.

[iheu_ultimate_oxi id=”1″]

Animated progress bar

Stabilizacja wagi
Regeneracja organizmu
Trwałe zdrowe nawyki

I am message box. Click edit button to change this text.

I am message box. Click edit button to change this text.

Separator horyzontalny

Round chart

 • Właściwa dieta
 • Zdrowe nawyki

Podejmując i przechodząc to wyzwanie:

 • zrzucisz kilka kilogramów zbędnej wagi,
 • poprawisz przyswajanie składników odżywczych z pożywienia,
 • odżywisz organizm minerałami, witaminami, enzymami i fito składnikami.
 • przekonasz się ile ukrytej energii drzemie w Tobie,
 • poczujesz się kilka lat młodziej.

W ramach WYZWANIA otrzymasz:

 • wskazówki jak się przygotować, przejść i wyjść z oczyszczania warzywno-owocowego,
 • szczegółowe listy zakupów i przepisy na soki na każdy dzień oczyszczania,
 • dostęp do 3 nagrań wideo zrealizowanych w formie Facebook live podczas wyzwania w którym wzięło udział ponad 2000 osób,
 • mnóstwo motywacji, pozytywnej energii i dobrego humoru 🙂

Zaufali nam:

angelika_drozdzinaka

Na początku obawiałam się jak dużo niezdrowych rzeczy znajdę jeszcze w mojej kuchni. Dzięki uczestnictwu w Waszym wyzwaniu razem z partnerem jemy teraz więcej warzyw, synka stale ciężko przekonać. Lekkostrawne obiady cieszą się popularnością ? Podobało mi się wszystko, ale najbardziej wspólne gotowanie – chętnie uczę się od innych i korzystam ze sprawdzonych przepisów ? Takie zmiany w kuchni polecam każdemu ze względu na to jak człowiek dobrze się czuje po zjedzeniu zdrowych potraw – to po prostu działa. Nie bójmy się gotować zdrowo, zajmuje to o wiele mniej czasu niż tradycyjne gotowanie – jest to wielkim plusem dla każdej mamy.

Angelika Droźdzynska

marta_laskowska

Przed wyzwaniem przede wszystkim obawiałam się, że przygotowane potrawy nie będą nam smakowały. Jednak pozytywnie się rozczarowałam, ja i moja rodzina odkryliśmy nowe smaki . Bardzo dobrze to zorganizowaliście, zaczynając od sprzątania poprzez wspólne zakupy i gotowanie. Lista z zakupami ułatwiła zadanie. Przepisy udowodniły, że było zdrowo, smacznie a co najważniejsze posiłki były syte. Wasze wyzwanie polecam każdemu, udowadniacie, że można i warto zmienić swój sposób odżywiania i że nie jest to aż tak trudne jak by się wydawało. Chciałabym Wam serdecznie podziękować. Udział w “Wyzwaniu” był dla mnie wspaniałym doświadczeniem, bardzo dużo pomocą w procesie zmiany żywienia naszej rodziny. Od dłuższego czasu eksperymentujemy i małymi krokami zmieniamy chemię na jedzenie. Sporo nam jeszcze brakuje do Waszej rodziny ale jestem pewna, że jesteśmy na właściwej drodze.

Marta Laskowska

Tatiana-Jaworska_150px.jpg

Nazywam się Tatiana Jaworska, jestem psychodietetyczką i dietetyczką, żoną i mamą trójki dzieci. Moje zainteresowanie dietetyką zaczęło się ponad 10 lat temu, kiedy poprzez zmianę diety opanowałam alergię u dzieci.

W międzyczasie zrobiłam dyplom z dietetyki i psychodietetyki, aby jeszcze skuteczniej i zgodnie ze sztuką wykorzystywać naturalne metody w dobieraniu idealnej diety i wspomaganiu odbudowy organizmu.

W swojej praktyce łączę skuteczne, stosowane od tysięcy lat techniki wspierania naturalnych mechanizmów regeneracji organizmu z nowoczesnymi zaleceniami dietetycznymi.

Przeszłam to wszystko sama, z sukcesem poprowadziłam “za rękę” setki osób, dlatego z przyjemnością poprowadzę i Ciebie.

Wypróbuj nasz jadłospis bez ryzyka! Jeżeli pomimo zastosowania zawartych w nim wskazówek nie osiągnęłaś zadowalających rezultatów, skontaktuj się z nami. Napisz maila najpóźniej 14 dni od zakupu, a dostaniesz zwrot CAŁEJ zapłaconej kwoty.