Lekko i Zdrowo 3 kroki 02.2023 – backup 09.2023

O stabilizacji wagi i poprawie zdrowia mówi się coraz głośniej… jednocześnie coraz trudniej jest spotkać zdrową i szczupłą osobę…

Bez trwałej zmiany diety i nawyków z roku na rok jesteśmy po prostu coraz starsi, tężsi lub bardziej schorowani.

Zapraszam na:

LEKKO i ZDROWO w 3. krokach

  • cykl 3. spotkań z psychodietetyczką, dzięki którym odkryjesz swoją własną drogę do stabilizacji wagi i poprawy zdrowia,
  • warsztaty na żywo, bez konieczności wychodzenia z domu,
  • udział bezpłatny dla osób, które się zarejestrują.

Warsztaty rozpoczynają się 22.02.2023 godz. 21:00

Podczas tego bezpłatnego szkolenia:

➡️ dowiesz się jak w zdrowy sposób pozbyć się oponek
➡️ przetestujesz 3 dniowy jadłospis odchudzający
➡️ zrozumiesz jak przez zmianę odżywiania zregenerować organizm i cofnąć choroby cywilizacyjne
➡️ nauczysz się radzić sobie z przeciwnościami sabotującymi Twoje zdrowe nawyki
➡️ pokonasz wszelkie lęki i hamulce, które teraz powstrzymują Cię przed uzyskaniem optymalnej wagi
➡️ poczujesz się lekko i zdrowo

Razem z psychodietetyczką wypracuj najlepszą metodę uzyskania optymalnej wagi i regeneracji organizmu.

Zaufali nam:

Anna_Balcerek

Na początku obawiałam się jak dużo niezdrowych rzeczy znajdę jeszcze w mojej kuchni. Dzięki uczestnictwu w Waszym wyzwaniu razem z partnerem jemy teraz więcej warzyw, synka stale ciężko przekonać. Lekkostrawne obiady cieszą się popularnością 🙂 Podobało mi się wszystko, ale najbardziej wspólne gotowanie – chętnie uczę się od innych i korzystam ze sprawdzonych przepisów 🙂

Od dawna śledzę bloga Tatiany i biorę udział w wyzwaniach zamieszczanych na Facebooku, więc nie miałam żadnych wątpliwości przed wykupieniem konsultacji indywidualnych. Rozwiały one moje wątpliwości i nakierowały na właściwe tory. Teraz wiem jak mam jeść.

Anna Balcerek Poździk

daria_chruszczyk

Na początku myślałam, że nie dam rady odstawić wszystkie niezdrowe produkty. Jednak teraz mam w kuchni więcej miejsca i potrawy są w zasadzie smaczniejsze.

Najbardziej podobało mi się wspólne gotowanie. Wyzwanie przeprowadzone z Wami polecam, ponieważ uważam, że jest potrzebne każdemu.

Daria Duszyńska

Agnieszka_Bator_Skowronska

Chcę bardzo podziękować za przeprowadzenie mnie bezpiecznie przez cały kurs. Oprócz senności generalnie czułam się świetnie, a zyskałam, poza bezcennym oczyszczeniem organizmu, bonus w postaci utraty 6 kg wagi!

Pomysł na przejście oczyszczania w tej formie uważam za jeden z lepszych, na jakie w życiu wpadłam. Czuję się znakomicie, a waga dalej powolutku spada! Pozdrawiam serdecznie wszystkie dziewczyny z grupy, które są po, w trakcie i przed rozpoczęciem tej przygody!

Agnieszka Bator-Skowrońska

tatiana_280_280

Nazywam się Tatiana Jaworska, jestem psychodietetyczką i dietetyczką, żoną oraz mamą trójki dzieci. Moje zainteresowanie dietetyką zaczęło się ponad 10 lat temu, kiedy poprzez zmianę diety opanowałam alergię u dzieci.

W międzyczasie zrobiłam dyplom z dietetyki i psychodietetyki, aby jeszcze skuteczniej i zgodnie ze sztuką wykorzystywać naturalne metody w dobieraniu idealnej diety i wspomaganiu odbudowy organizmu.

W swojej praktyce łączę skuteczne, stosowane od tysięcy lat techniki wspierania naturalnych mechanizmów regeneracji organizmu z nowoczesnymi zaleceniami dietetycznymi.

Przeszłam to wszystko sama, z sukcesem poprowadziłam “za rękę” tysiące osób, dlatego z przyjemnością poprowadzę i Ciebie.

Bezpłatne szkolenie w formie 3. spotkań na żywo odbędzie się: 22.02, 24.02, 26.02.2023 godz. 21:00

➡️ bez wychodzenia z domu, wystarczy komputer, tablet lub telefon i dostęp do internetu
➡️ z gotowym 3 dniowym odchudzającym jadłospisem
➡️ prowadzone przez psychodietetyczkę z doświadczeniem w pracy z osobami z nadwagą
➡️ z naciskiem na praktyczne zastosowanie najskuteczniejszych metod wspomagania stabilizacji wagi i regeneracji jakie dietetyka i psychologia zgromadziła przez ostanie lata
➡️ prowadzone na żywo z możliwością uzyskania błyskawicznej odpowiedzi na nurtujące Cię pytania

Do zakończenia zapisów zostało

motionmailapp.com
.

Z nami w stronę zdrowia!