LEKKO i ZDROWO Kupon rabatowy

JAK MYŚLISZ? Gdybyś dostała dostęp do wyjątkowego jadłospisu i sprawdzonego procesu, który bez wyrzeczeń stabilizuje wagę i poprawia zdrowie… jak bardzo zmieniłoby się Twoje życie?

Nawet jeżeli już wielokrotnie próbowałaś i jesteś wyczerpana!

Możesz stać się osobą, która zdrowo się odżywia, utrzymuje optymalną wagę i dysponuje najskuteczniejszymi technikami, jakie psychologia dietetyczna zgromadziła przez ostatnie lata.

Ponadto:

  • stosuje prosty w przygotowaniu, prozdrowotny jadłospis odchudzający
  • wdraża i utrwala zdrowe nawyki żywieniowe
  • potrafi radzić sobie z niepowodzeniami i mentalnym osłabieniem

UWAGA: Ten kurs to nie spijanie zielonych koktajli i łykanie modnych suplementów. To nauka prozdrowotnego odżywiania, dbania o siebie i zmiana życia na lepsze. Jeżeli szukasz kolejnego jadłospisu, który w kilka dni bez wysiłku zrzuci z Ciebie latami nagromadzony balast, to przestań czytać – tutaj tego nie znajdziesz!

Natomiast jeżeli zamierzasz:

  • w zdrowy sposób pozbyć się oponek
  • zregenerować organizm i zatrzymać lub cofnąć choroby cywilizacyjne
  • nauczyć się radzić sobie z przeciwnościami sabotującymi Twoje zdrowe nawyki
  • pokonać wszelkie lęki i hamulce, które teraz powstrzymują Cię przed uzyskaniem optymalnej wagi
  • czuć się lekko i zdrowo

to czytaj każde słowo na tej stronie, bo zaraz poznasz SPRAWDZONY i pioruńsko skuteczny program regeneracji organizmu i stabilizacji wagi.

Chcesz wiedzieć jak powstał ten program i dlaczego jest tak skuteczny?

Tatiana-Jaworska_150px.jpg

Od dzieciństwa pamiętam moją mamę spędzającą czas w kuchni, abyśmy zawsze mieli do zjedzenia coś zdrowego. Porównując ówczesną typową dietę i dostępną wiedzę, moja obecna kuchnia wygląda nieco inaczej, ale do tego zaraz dojdziemy ?

Wyrosłam na zdrową, pewną siebie osobę, która z radością i ekscytacją weszła w kolejny etap życia (małżeństwo) i urodziła dwójkę zdrowych dzieci (teraz jest ich trójka ? ). Nadal byłam przekonana, że zdrowo odżywiam siebie oraz moją rodzinę – dużo na ten temat czytałam. Przełomem w moim myśleniu była silna alergia u mojego syna. Świat wywrócił się do góry nogami.

Z dnia na dzień okazało się, że moje dziecko nie może jeść 90% powszechnie dostępnych produktów spożywczych. Jak to możliwe? Jak do tego doszło? Przecież zarówno podczas ciąży, jak i po narodzinach odżywialiśmy się zdrowo!?

Okazało się, że świat nie jest czarno-biały (zdrowo/niezdrowo). Jest w nim wiele odcieni szarości. To, co działa i sprawdza się u jednej osoby, u innej może szkodzić. Aby sprostać wyzwaniu i opanować alergię u dziecka zgłębiłam dziesiątki książek i publikacji. Pracy był ogrom, ale opłaciło się – dzisiaj jestem dumna z mojego prawie dorosłego już dziecka, u którego nie ma ani śladu alergii.

To było już ponad 10 lat temu. W międzyczasie zrobiłam dyplom dietetyczki, a rozwiązywanie problemów dietetycznych i zdrowotnych moich klientów stało się pasją. Przekonałam się, że czasem nawet niewielkie zmiany diety mogą przełożyć się na znaczącą poprawę stanu zdrowia.

Jednak to było ciągle za mało. Podczas pracy z klientami zauważyłam, że nawet najlepszy program odżywiania nie wystarcza. Zazwyczaj problem siedzi gdzieś głębiej – siedzi w naszej głowie. Zmiana długoletnich, niezdrowych nawyków wymaga czegoś więcej niż tygodniowej motywacji i zamiany białego chleba na pełnoziarnisty. Wewnętrzne lęki, przekonania i hamulce potrafią sabotować i zatrzymać nawet najbardziej zmotywowane osoby. To bardzo przykre uczucie, gdy widzisz, że ktoś się stara, jednak mimo podanego na tacy jadłospisu nie daje rady dociągnąć terapii do końca…

Musiałam coś zrobić, musiałam znaleźć sposób, aby pomóc tym osobom – każdy ma prawo cieszyć się zdrowiem i wymarzoną figurą! Dlatego ponownie zanurkowałam w stosy książek i literaturę specjalistyczną, napisałam i w 2019 obroniłam na SWPS z oceną bardzo dobrą pracę dyplomową z psychodietetyki.

Nowa wiedza otworzyła mi oczy na zupełnie nowe aspekty i dała narzędzia umożliwiające trwałe wprowadzenie zdrowych nawyków. Wszystko, tj. dietetyka i psychodietetyka, ułożyły się w jedną całość. Dzięki temu moja pomoc jest skuteczna.

Jestem twórczynią pierwszych na rynku kursów internetowych z zakresu zdrowego odżywiania, nauki odżywiania, oczyszczania, regeneracji organizmu i odchudzania.

Od 2016 roku, kilka razy w roku prowadzę internetowe turnusy regeneracji organizmu, łączące osiągnięcia współczesnej dietetyki ze znanymi od tysięcy lat naturalnymi metodami regeneracji organizmu. Do tej pory z moich programów rewitalizacji skorzystało już ponad 10 tysięcy klientów, odwdzięczających się żarliwymi i gorącymi rekomendacjami.

Równolegle prowadzę indywidualne konsultacje dietetyczne i psychodietetyczne. Wspólnie z klientami dopasowujemy jadłospisy do ich indywidualnych potrzeb. Równolegle identyfikujemy i usuwamy wewnętrzne hamulce oraz przekonania uniemożliwiające trwałą zmianę i poprawę zdrowia.

Wszystkie zdobyte doświadczenia i wiedza musiały mnie doprowadzić do miejsca, w którym powstał program, dzięki któremu każdy może pozbyć się oponek i zregenerować organizm. Aby mieć 100% pewności, że niczego w kursie nie pominęłam, odpytałam 20 000 swoich czytelników i fanów o wyzwania i problemy, które ich powstrzymują przed zmianami. Analiza odpowiedzi była tytaniczną pracą, ale warto było ją przeprowadzić!

Dzięki temu mam pewność, że kurs LEKKO i ZDROWO krok po kroku przeprowadza przez zmianę odżywiania, prowadzącą do stabilizacji wagi i poprawy zdrowia.

Jak skuteczny jest ten program?

Anna_Zabawa

Na początku bałam się czy tyle dni wytrzymam bez słodyczy i w ogóle, że będę musiała gotować dodatkowo dla rodziny. W programie najbardziej lubiłam sałatki, to że szybko można je przyrządzić – w ogóle to przepisy nie były pracochłonne.

Po przejściu kursu już mnie nie ciągnie tak na słodycze, a to była moja zmora. Nie lubiłam oliwy z oliwek, ale pomału się przyzwyczajam, zawsze używałam, oleju rzepakowego.

Polecam ten kurs, bo nauczył mnie zdrowego gotowania. Nie wszystko jeszcze jest super, ale staram się zmienić swoje nawyki zwłaszcza, że schudłam ponad 6 kg i jeszcze powinnam więcej zrzucić kilogramów, bo mam dużą nadwagę. A jak widać efekty, to bardzo cieszy.

Cieszę się, że mogłam wziąć udział w tym kursie, było warto, i dziękuję Tatianie, że tak fajnie to wszystko poprowadziła.

Anna Zabawa

Aleksandra_Maludy

Podczas kursu schudłam prawie 5 kg, jestem lekka i zwiewna jak motylek! Dawno się tak nie czułam! Z tego motylka można się śmiać, bo zostało mi do zrzucenia jeszcze 10 kg, ale na prawdę się tak czuję, nie mówiąc o tym, że mam nadzieję z Waszą pomocą osiągnąć wymarzoną wagę 🙂 Mam dużo ładniejszą cerę, błysk w oku! Ustąpiły dolegliwości stawowe.

Myślę, że najfajniejsze z Waszego punktu widzenia jest to, że ja mam całkiem sporo lat i w związku z tym trochę nieruchawy metabolizm. A jednak Wasza dieta zadziałała na mnie fantastycznie.

Potrawy kursowe bardzo mi smakowały – to wcale nie było żadne wyrzeczenie, ale ciekawie spędzony czas, bo odkrywałam wiele smaków, wiele połączeń produktów. Ze zdziwieniem znalazłam pyszne jarskie potrawy obiadowe, co do tej pory wydawało mi się niemożliwe. Większość potraw zjadałam ze smakiem, ale były też takie wow!!! Podczas kursu wcale nie odczuwałam głodu, chociaż nie zjadałam całych porcji.

Kurs ten polecam wszystkim naokoło, bo jeszcze nigdy nie spotkałam się z propozycją tak przyjemnego chudnięcia. Zakup tego kursu uważam za najlepiej wydane pieniądze w ostatnich czasach. Od teraz uczestniczę we wszystkich wyzwaniach i kursach, jakie organizujecie 🙂 Dziękuję i mam nadzieję, że już niedługo znajdę gdzieś link do kupienia Waszego wiosennego detoksu.

Aleksandra Maludy

Dlaczego ten kurs jest taki wyjątkowy?

LEKKO i ZDROWO to jedyny dostępny na rynku program łączący 4-tygodniowy prozdrowotny, stabilizujący wagę jadłospis z psychologiczną przemianą umożliwiającą trwałą zmianę nawyków żywieniowych.

Nie znajdziesz na rynku innego szkolenia on-line, które byłoby skonstruowane w ten sposób. To, na czym mi zależało najbardziej, gdy tworzyłam LEKKO i ZDROWO, to jego skuteczność. Moim celem było, aby był to najbardziej efektywny, dostępny w sieci kurs, który realnie wpłynie na Twoje życie i pomoże Ci odkryć to, co w Tobie najlepsze.

Krótko mówiąc: po tym kursie już nic nie będzie takie jak teraz.

Poznaj teraz szczegóły tego programu

Termin kursu: zaczynasz zaraz po zakupie – 4 tygodnie

Trzy kluczowe etapy :

1. Cukrowy detoks (6 dni)

 • plan na początek – startujesz tak, że nic Cię nie zatrzyma
 • stabilizacja gospodarki cukrowo-insulinowej – przegoń napady wilczego głodu
 • szybkie efekty – poczuj radość z pierwszych zrzuconych kilogramów
 • zdrowe nawodnienie – zwiększ ilość energii i odciąż jelita
 • dopasowanie kaloryczności posiłków – uzyskaj systematyczny spadek wagi

2. Regeneracja i stabilizacja (10 dni)

 • prozdrowotny jadłospis – poczuj moce ukryte w jedzeniu
 • łatwe w przygotowaniu potrawy – zobacz jak przyjemnie spędzić czas w kuchni
 • program, który wspomaga leczenie – poczuj pierwsze efekty regenerującej diety
 • zdrowa dieta bez spiny – zbuduj fundament pod zdrowe nawyki

3. Prosto do celu: Twój przepis na sukces (12 dni)

 • stabilny i trwały spadek wagi
 • plan, dzięki któremu Twoje postanowienia są jak skała
 • samodzielnie komponujesz prozdrowotne, stabilizujące wagę posiłki
 • szczegółowy „rozkład jazdy” na przyszłość, aby utrzymać lub poprawić uzyskane efekty

Trzy składowe gwarantujące sukces:

1. Gotowy jadłospis – abyś nie musiała wymyślać co zjeść:

 • dopasowany kalorycznie do indywidualnych potrzeb
 • prosty w przygotowaniu
 • działający prozdrowotnie i regenerująco
 • ze składników dostępnych w każdym markecie
 • KLIKNIJ TUTAJ, aby pobrać bezpłatną 3 dniowa próbkę jadłospisu

2. Program psychologicznej przemiany – abyś wytrwała do końca:

 • psychologiczne powody pojadania i skuteczne narzędzia radzenia sobie z nimi
 • bariery i przekonania uniemożliwiające stabilizację wagi
 • Twój solidny plan radzenia sobie z przeciwnościami

3. Wsparcie przez cały okres kursu – abyś nie była sama:

 • na zamkniętej grupie FB lub indywidualnie przez mail
 • przez uczestników kursu oraz wsparcie psychodietetyczki
 • motywacja i radość obcowania z osobami, które są w takiej samej sytuacji jak Ty
 • razem z nami czuj się lekko i zdrowo
 • startujesz tak, że nic Cię nie zatrzyma
 • stabilizacja pracy trzustki
 • nawodnienie – zwiększ ilość energii i odciąż jelita
 • deficyt kaloryczny – systematyczny spadek wagi
 • prozdrowotny jadłospis
 • łatwe w przygotowaniu potrawy
 • poczuj pierwsze efekty regenerującej diety
 • fundament zdrowych nawyków
 • systematyczny spadek wagi
 • plan mocny jak skała
 • wiedza dająca samodzielność
 • precyzyjny „rozkład jazdy” na przyszłość

Lekcje, które prowadzą za rękę:

MODUŁ 1 – Dobry początek

LEKCJA 1 – Twoje optymalne zapotrzebowanie kaloryczne.
LEKCJA 2 – Jadłospis skrojony na miarę.
LEKCJA 3 – Kiedy pić i jeść, aby wspierać optymalizację wagi.
LEKCJA 4 – Cukrowy detoks – jak pokonać napady głodu.
LEKCJA 5 – Zaczynamy się więcej ruszać.
LEKCJA 6 – Dlaczego w tym kursie tak mało mięsa.
LEKCJA 7 – Wspomagacze odchudzania i suplementacja.

MODUŁ II – Psychologiczny

LEKCJA 8 – Odkrywasz ukryte potrzeby i przekonania.
LEKCJA 9 – Jak mentalnie wspomóc gubienie wagi.
LEKCJA 10 – Psychologiczne powody podjadania.
LEKCJA 11 – Jak nie sięgać po przekąski.
LEKCJA 12 – Co najbardziej przeszkadza Ci w uzyskaniu optymalnej wagi.
LEKCJA 13 – Szukanie… problemów, ale też rozwiązań.
LEKCJA 14 – Perfekcyjny plan działania długoterminowego.

MODUŁ III – Siedem kroków do dobrostanu

LEKCJA 15 – Zaprzyjaźnij się z wodą.
LEKCJA 16 – Codzienna aktywność fizyczna.
LEKCJA 17 – Relaks to nie lenistwo lecz przepis na młodość.
LEKCJA 18 – Doceń potęgę snu.
LEKCJA 19 – Świadome odżywianie zamiast jedzenia.
LEKCJA 20 – Czujność chemiczna.
LEKCJA 21 – Regularne oczyszczanie organizmu.

MODUŁ IV – Jak długookresowo wspomagać odchudzanie

LEKCJA 22 – A co jeśli nie chudniesz.
LEKCJA 23 – Kłopoty z trawieniem, skąd się biorą i co z tym zrobić.
LEKCJA 24 – Produkty niepożądane w chudnięciu i utrzymaniu prawidłowej wagi.
LEKCJA 25 – Jak sobie radzić po zakończeniu kursu.
LEKCJA 26 – Nauka komponowania posiłków po kursie.
LEKCJA 27 – 4xP – czuję się lekko i zdrowo.
LEKCJA 28 – Jesteś ważna i masz plan na siebie.

Dlaczego powinnaś przejść przez ten kurs?

  1. Ponieważ kurs ten OTWIERA OCZY. Nie ma w nim ogólników, które można wyczytać w Internecie. Zawiera konkretny, przetestowany program (prosty jadłospis, 4-tygodniowy proces zmiany nawyków, wsparcie psychodietetyczki), który gwarantuje uzyskanie pozytywnych efektów.
  2. Ponieważ CZAS NAJWYŻSZY skończyć z użalaniem się nad sobą i zacząć żyć tak, jak naprawdę chcesz!
 • dopasowany kalorycznie do indywidualnego zapotrzebowania
 • prosty w przygotowaniu
 • działający pro-zdrowotnie i regenerująco
 • z łatwo dostępnych składników
 • skuteczne narzędzia eliminacji podjadania
 • bariery i przekonania uniemożliwiające stabilizację wagi
 • niech Twoje postanowienia będą jak skała
 • zamknięta grupa FB
 • przez uczestników kursu oraz wsparcie psycho dietetyka
 • motywacja i radość obcowania z osobami, które są w takiej samej sytuacji jak Ty

Przekonałaś mnie, ile kosztuje ten kurs?

Na początek pytanie: Co byś zrobiła, gdybyś rzeczywiście stała się taką osobą, jaką chcesz? Gdybyś nie musiała się przejmować wagą oraz kosztami leczenia? Ile w rzeczywistości byłoby to dla Ciebie warte? Pewnie kilka tysięcy złotych. Bez wątpienia.

Materiał, który przerabiamy przechodząc ten kurs (28 lekcji) znaczy co najmniej tyle, co 18 indywidualnych konsultacji ze mną. Nawet wykupując je w najekonomiczniejszych pakietach (6 x 45 minut) jest to koszt 1150 zł.

Jednak zdaję sobie sprawę, że dla części osób może to być cena zaporowa. Szczególnie osoby schorowane mnóstwo pieniędzy wydają na specjalistów i lekarstwa.

Dlatego włożyłam tyle pracy, serca i wysiłku, aby materiał oraz skuteczność indywidualnych konsultacji zawrzeć w kursie internetowym. Dzięki temu zawartą w nim moc mogę udostępnić 70% taniej w obłędnie atrakcyjnej cenie 297 zł!

Ale to nie wszystko! Z uwagi na fakt, że jesteś już naszą kursantką mamy dla Ciebie DODATKOWĄ JEDNORAZOWĄ zniżkę w wysokości 50 zł, która ważna jest do czasu aż poniższy zegar przestanie odliczać:

Aby uzyskać 50 zł zniżki należy podczas zakupu podać kupon rabatowy: taniej50

 

Posłuchaj co o tym kursie mówią uczestniczki pierwszej edycji:

GWARANTUJĘ TWOJĄ SATYSFAKCJĘ!

To nie jest powszechna wiedza, którą bezproblemowo znajdziesz w Internecie. Nawet jeżeli już stosowałaś jakieś diety, to w LEKKO i ZDROWO znajdziesz mnóstwo bezcennych wskazówek, które przeniosą Twoją motywację, pewność siebie i determinację na nowy, wyższy poziom.

Jeżeli więc zależy Ci na tym, by zrzucić oponki i poprawić zdrowie – co stoi na przeszkodzie, by sprawdzić ten kurs?

Wiem jak to jest, gdy kupuje się przez Internet. Oferta ofertą, ale zawsze zastanawiamy się, jak to naprawdę w środku wygląda? Jak ona ma zamiar spełnić te wszystkie cudowne obietnice? I powiem Ci – jest tylko jeden sposób, by się o tym przekonać.

MUSISZ TO ZOBACZYĆ. Dlatego kup sobie teraz ten kurs, przejdź pierwsze lekcje i zobacz, co się wydarzy, gdy poprowadzę Cię za rękę przez cały proces tworzenia takiej siebie, o jakiej Ci się nie śniło.

Jestem tak pewna jakości, wartości i unikalności tej wiedzy, że GWARANTUJĘ TWOJĄ SATYSFAKCJĘ.

Daję Ci 7 dni GWARANCJI SATYSFAKCJI liczonej od momentu startu kursu. Masz 7 dni na przekonanie się, jak unikalna i wartościowa dla Ciebie będzie ta wiedza, jak wiele zmieni się w Twoim życiu i zdrowiu.

Jeśli w ciągu 7 dni od momentu startu kursu z jakiegoś powodu uznasz, że to nie dla Ciebie, napisz do mnie na kontakt@wiecejnizzdroweodzywianie.pl lub tatiana.jaworska@wp.pl, a otrzymasz zwrot wpłaconych pieniędzy.

Jak dokładnie wygląda ten kurs?

Kurs LEKKO i ZDROWO zamieszczony jest na platformie kursy.wiecejnizzdroweodzywianie.pl. Kurs jest w całości on-line. Nie wysyłamy żadnych paczek, płyt itp.

Jadłospis, materiały wideo oraz dodatkowe pomoce masz dostępne na platformie. Dzięki temu możesz korzystać z kursu gdziekolwiek jesteś. Materiały możesz również pobrać na dysk swojego komputera, tableta, smartfona.

Zaraz po zaksięgowaniu płatności otrzymujesz dostęp do kursu, co oznacza, że możesz od razu zacząć z niego korzystać. Możesz mieć to nawet za 5 minut. Płatności realizowane są przez system tPay.com, który świetnie współgra z większością polskich banków (jeśli mieszkasz poza Polską, również bez problemu możesz przystąpić do kursu). Dzięki temu do wszystkiego masz dostęp po kilku minutach. Karty również działają błyskawicznie.

Dla kogo jest ten kurs?

Ten kurs jest dla osób, które:

  1. Czują, że nadszedł czas na zmianę.
  2. Chcą ustabilizować wagę i poprawić zdrowie.
  3. Mają dość testowania „diet cud” i oczekują sprawdzonego programu, łączącego zmianę odżywiania ze wsparciem psychodietetycznym.
  4. Zdają sobie sprawę z tego, że aby przyszły efekty, to jednak trzeba wziąć się w garść i zabrać do roboty.
  5. Osoby z insulinoopornością również mogą skorzystać z kursu, ale niech mają świadomość, że nie jest on dedykowany temu schorzeniu i pewne produkty trzeba będzie wyeliminować.

Jeśli jesteś taką osobą, to zapraszam do przystąpienia do programu.

Ten kurs NIE jest dla osób, które:

  1. Oczekują szybkich, przychodzących bez wysiłku efektów.
  2. Mają zaburzenia odżywiania jak: kompulsywne objadanie się, anoreksja, bulimia.
  3. Chcą udowodnić, że na nie nic nie działa.

Zobacz co tym kursie mówią Klientki:

Krystyna_Kozber

Na kursie schudłam 4 kg, ale oczywiście to nie koniec, bo teraz już wiem jak dzielić sobie kalorie na 5 posiłków i jak pyszne i proste dania można wyczarować z warzyw. Przygotowanie obiadu to max 30 minut! Jestem zachwycona smakami i będę stosować przepisy Tatiany przez cały czas.

Najfajniejsze było to, że nie musiałam zastanawiać się co zjeść i ile. Gotowe zestawy posiłków każdego dnia i przepisy, jak je zrobić, to coś wspaniałego.

Oczywiście szczerze polecam innym ten kurs, bo można nauczyć się jak zdrowo jeść i szybko przygotowywać pyszne posiłki. Tatiana to bardzo mądra i ciepła osoba, z przyjemnością słucha się jej każdego dnia podczas trwania kursu. Do tego bardzo wspiera grupa na FB, dziewczyny są cudowne, a zdjęcia posiłków bardzo mobilizują do zdrowego odżywiania.

Krystyna Kozber

Wanda_Kedziora

Podczas kursu schudłam 5,2 kg, nauczyłam się zdrowo odżywiać. Ponadto zeszczuplałam, nabrałam większej ochoty do uprawiania sportu.

Bardzo podobały mi się dokładne wyjaśnienia do każdej lekcji, menu, dobranie składników potraw. Potrawy były bardzo smaczne. Ponadto wspaniała grupa, wzajemnie się wspierająca i mobilizująca do działania, oraz nieoceniona Tatiana.

Kurs ten poleciłabym każdemu, kto chciałby się zdrowo odżywiać. Po zakończeniu kursu a także już w trakcie trwania widać efekty. Człowiek jest lżejszy, cera mu się wygładza, poprawia się stan paznokci.

Z kursu jestem bardzo zadowolona, jesteście przesympatycznymi osobami, chętnie udzielacie odpowiedzi na wszystkie pytania a ponadto Tatiana podrzuca fajne dodatkowe przepisy.

Wanda Kędziora

Tatiana_Zylak

Udział w kursie był dla mnie ogromnym krokiem w nawiązaniu/uzdrowieniu swojej relacji z jedzeniem. Uświadomiłam sobie, że “”potrzebuję”” najeść się ponad stan, dlatego że w dzieciństwie nie wiedziałam kiedy to jedzenie będzie znów… Kolejny piękny aspekt, to zobaczenie tego kiedy ja jem? Czy faktycznie jem wtedy kiedy jestem głodna? Czemu czuję potrzebę “”dowalenia”” sobie jedzeniem?

Reasumując ogromna praca z głową, praca mentalna i zauważeniem np. tego że po południu non-stop mielę buzią… Cieszę się ogromnie z tych zmian, z tego że to zauważam, a teraz krok po kroku zmieniam to, bo kocham siebie, bo jestem ważna 🙂

Bardzo podobała mi się różnorodność posiłków, nowe ciekawe zestawienia i oczywiście ogrom wiedzy wspierającej, uzmysławiającej aspekty działania naszego organizmu. Mam tu na myśli, sport, wodę, wysypianie się, dbanie o dobrostan emocjonalny i arcyważne techniki przelewania myśli na papier. Przy okazji straciłam 3 cm w pasie.

Kurs oczywiście polecam 🙂 Wiem że z pewnością moi bliscy skorzystają, bo widzą efekty po mnie. Jest on rewelacyjny bo jego długość pozwala na wprowadzenie dobrych nawyków na stałe.

Tatiana Żylak

Teraz jest czas, aby podjąć rozsądną decyzję i dołączyć do grona uczestników

Tak, jestem gotowa na zakup kursu!

  • Wiem, że na kursie LEKKO i ZDROWO poznam strategie, które pomogą mi pokonać wszelkie lęki i hamulce, które teraz powstrzymują mnie przed uzyskaniem optymalnej wagi.
  • Rozumiem, że promocja trwa tylko do momentu, aż zegar zakończy odliczanie i później nie będę miała możliwości, żeby nabyć ten kurs w tak obłędnej cenie.
  • Wiem, że przez cały okres kursu będę mieć zapewnione wsparcie psychodietetyczki.
  • Wiem, że dostaję 7-dniową gwarancję satysfakcji i rozumiem, że w tym czasie mogę bez żadnych przeszkód stosować jadłospis i wdrażać strategie, których nauczę się na kursie.
  • Rozumiem, że spadek wagi i poprawę zdrowia uzyskam tylko i wyłącznie wtedy, kiedy rzeczywiście zastosuję w praktyce to, co poznam na kursie.

OTO CO OTRZYMUJESZ:

 • Termin kursu: Startujesz w dniu zakupu kursu
 • Roczny dostęp do platformy online z 4. modułami, zawierającymi 28krótkich lekcji wideo.
 • 4 tygodniowy jadłospis – zbilansowany, regenerujący, stabilizujący wagę.
 • Listy zakupowe, dzięki którym w jednym markecie kupisz wymagane składniki i wykorzystasz je w 100%.
 • Dostęp do grupy wsparcia (na FB), na której znajdziesz motywację i odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
 • Opieka dietetyczki i psychodietetyczki przez cały okres przechodzenia kursu.
 • 7-dniowa Gwarancja Satysfakcji na przetestowanie kursu.

Cena kursu 297 zł z kuponem TANIEJ50 tylko 247 zł

UWAGA: Kupon jest ważny tylko przez czas pokazany poniżej:

PS. Czekanie nic nie da. Upływający czas mija bezpowrotnie, a z każdym kolejnym rokiem stajemy się po prostu coraz starsi i bardziej schorowani. Samo nic się nie zmieni. Najwięksi sportowcy świata mają swoich trenerów. Najwięksi biznesmeni i menedżerowie również. Dlatego nie pozwól, abyś została sama ze sobą, bez żadnej opieki. Pozwól mi zaopiekować się Tobą i poprowadzić do lepszej przyszłości, w której będziesz czuć się LEKKO i ZDROWO.