oczyszczanie zapisy

Wyobraź sobie, jakby to było, by w domowym zaciszu pozbyć się “balastu” nagromadzonego w Twoim organizmie przez lata “typowej diety”…

Słyszałeś, że warzywa i kwaśne owoce działają oczyszczająco, wspomagają naturalne mechanizmy oczyszczania organizmu z toksyn i produktów przemiany materii.

Ale jak się do tego zabrać?

Wszystkie informacje, aby tego dokonać, znajdziesz przeszukując strony internetowe albo specjalistyczne książki.

JEDNAK możesz to zrobić łatwiej i dużo, dużo mniejszym nakładem pracy korzystając z tego kursu.

Oczyszczanie warzywno-owocowe w 2 tygodnie!

Najbliższa edycja kursu:  26.05-08.06.2021

Cena: 177 PLN

Zaufali nam:

piotr_bucki

Zmiany, jakie zauważyłem po oczyszczaniu to duuuzo lepiej śpię i nie “podjadam w nocy”. Dodatkowo zmniejszył mi się apetyt. Nie ciągnie mnie do słodyczy. Polecam ten kurs, bo to fajny wstęp do zmiany nawyków żywieniowych. Wprawdzie dość szokowy, ale działa. Najbardziej podobało mi się prowadzenie za “rękę”. Jest menu, są listy zakupowe – wystarczy zrobić. Wszystkie materiały przygotowane na tip top. Bardzo odpowiadała mi forma kursu oraz przekazywania informacji. Przepisy w większości mi smakowały, a część na stałe zagościła w naszym menu.

Piotr Bucki

anna_czyzewska

Jestem bardzo wdzięczna za możliwość uczestniczenia w tym kursie. Na samym początku bałam się, że nie wytrwam z utrzymaniem diety. Jednak wytrwałam i nawet zdecydowałam się na jej przedłużenie. Dzięki tej terapii oczyszczającej teraz mam więcej energii, moja waga spadła o 5 kg, a obwód w pasie o 8 cm. Wielu znajomym już poleciłam Wasz kurs i Waszego bloga. Zajmuję się profilaktyką zdrowia od wielu lat i jest mi bardzo “po drodze” z Waszym podejściem do tych tematów.

Anna Czyżewska

Kurs Oczyszczanie warzywno-owocowe w 2 tygodnie!

 

 • oczyść swój organizm z toksyn i zalegających produktów przemiany materii,
 • pozbądź się bóli stawów,
 • popraw przyswajanie składników odżywczych z pożywienia,
 • uwolnij niespożytą energię jaka drzemie we wnętrzu Twojego organizmu,
 • stwórz trwałe nawyki zdrowego odżywiania,
 • popraw wygląd skóry, włosów i paznokci,
 • poczuj się i zacznij wyglądać kilka lat młodziej.

W ramach KURSU otrzymasz:

 • szczegółowe instrukcje jak się przygotować, przejść i wyjść z oczyszczania,
 • wskazówki jak sobie radzić z kryzysami ozdrowieńczymi,
 • harmonogram posiłków i nawadniania organizmu,
 • listy zakupów i przepisy na potrawy na każdy dzień oczyszczania.

Napisali o nas:

Stefan_Sokolowski

Przed zakupem kursu obawiałem się czy posiłki będą wystarczająco duże, czy będą mi smakowały, czy organizm będzie gotowy na to oczyszczanie i czy w pewnym momencie się nie zbuntuje i będzie trzeba zrezygnować. Nic takiego nie miało miejsca, a dzięki oczyszczaniu przestały mnie dręczyć codzienne ospałości, zmniejszyła się waga i mam więcej energii życiowej, oraz czystszy umysł. Byłem zaskoczony, że oczyszczanie nie było dla mnie takie trudne jak przypuszczałem. Regularnie od ponad roku ćwiczę 3 razy w tygodniu ćwiczenia z własnym ciężarem ciała i na czas oczyszczania odstawiłem na prawie 3 tygodnie ćwiczenia. Po oczyszczaniu znowu zacząłem ćwiczyć i czuję się tak jakbym nie zrobił żadnej przerwy w ćwiczeniach a nawet widzę mały progres.

Ten kurs polecam każdemu z uwagi na prostotę i bardzo szybkie rezultaty. Trzeba tylko chcieć i odrobina silnej woli wystarczy aby wytrwać w tym kursie. Jest po prostu super! Lubię wiedzę i przekopałem się przez wiele książek o oczyszczaniu organizmu ale żadna książka nie pozwoliła mi przejść przez dwu tygodniowe oczyszczanie które zadziałało.

Stefan Sokołowski

Marzena_Grabowska

Dzięki odbyciu kursu ustąpiły mi bóle stawów, bóle głowy i ból po kontuzji. Mam teraz dużo więcej energii i siły, rzadko kiedy jestem zmęczona. Dodatkowo zmniejszył się cellulit, spadła waga i ustąpiło chroniczne zmęczenie. Po oczyszczaniu zmieniły mi się nawyki żywieniowe i nie mam już ochoty na niezdrowe przetworzone pełne chemii jedzenie. Mój organizm nie jest już znieczulany przez polepszacze smaku, konserwanty, cukier i słodziki. W waszym kursie najbardziej podobały mi się proste i bardzo smaczne przepisy potraw, które się łatwo i szybko przygotowuje. Do tego bardzo wartościowy był dostęp do zamkniętej grupy facebookowej gdzie wymienialiśmy się doświadczeniami w trakcie oczyszczania.

Takie oczyszczanie polecam wszystkim, którym dokuczają dolegliwości chorób cywilizacyjnych i dla poprawy zdrowia i samopoczucia. Gdyby tylko więcej osób chciało zrozumieć jakie szkody w organizmie wywołuje przetworzona żywność i śmieciowe jedzenie pełne polepszaczy i konserwantów. Powinniśmy zrobić co w naszej mocy aby wrabiać w naszych dzieciach zasady zdrowego odżywiania.

Marzena Grabowska

Kurs Oczyszczanie warzywno-owocowe w 2 tygodnie NIE JEST dla każdego!

Ten kurs NIE JEST dla Ciebie jeżeli:

 • z sukcesem przechodziłaś już dietę warzywno-owocową, w szczególności odbywałeś pełny 6-tygodniowy Post Daniela,
 • nie lubisz eksperymentować i spędzać czasu w kuchni przygotowując posiłki,
 • jesteś osobą, która wie lepiej i zapisujesz się na kurs tylko po to, aby udowodnić, że to nie działa.

Z mojego kursu BĘDZIESZ ZADOWOLONA jeżeli:

 • nigdy nie przechodziłaś oczyszczania warzywno-owocowego trwającego dłużej niż tydzień,
 • nie masz czasu i ochoty na samodzielne zdobywanie wiedzy i doświadczenia,
 • chcesz zdobyć nowe, zdrowe nawyki żywieniowe,
 • potrzebujesz wsparcia i motywacji, aby zmaksymalizować szanse ukończenia oczyszczania,
 • chcesz się poczuć i wyglądać kilka lat młodziej.

Chcesz się dowiedzieć jak powstał ten kurs i dlaczego jest tak skuteczny?

Tatiana-Jaworska_150px.jpg

Od dzieciństwa pamiętam moją mamę spędzającą czas w kuchni, abyśmy zawsze mieli do zjedzenia coś zdrowego. Porównując ówczesną typową dietę i dostępną wiedzę, moja obecna kuchnia wygląda nieco inaczej, ale do tego zaraz dojdziemy ?

Wyrosłam na zdrową, pewną siebie osobę, która z radością i ekscytacją weszła w kolejny etap życia (małżeństwo) i urodziła dwójkę zdrowych dzieci (teraz jest ich trójka ? ). Nadal byłam przekonana, że zdrowo odżywiam siebie oraz moją rodzinę – dużo na ten temat czytałam. Przełomem w moim myśleniu była silna alergia u mojego syna. Świat wywrócił się do góry nogami.

Z dnia na dzień okazało się, że moje dziecko nie może jeść 90% powszechnie dostępnych produktów spożywczych. Jak to możliwe? Jak do tego doszło? Przecież zarówno podczas ciąży, jak i po narodzinach odżywialiśmy się zdrowo!?

Okazało się, że świat nie jest czarno-biały (zdrowo/niezdrowo). Jest w nim wiele odcieni szarości. To, co działa i sprawdza się u jednej osoby, u innej może szkodzić. Aby sprostać wyzwaniu i opanować alergię u dziecka zgłębiłam dziesiątki książek i publikacji. Pracy był ogrom, ale opłaciło się – dzisiaj jestem dumna z mojego prawie dorosłego już dziecka, u którego nie ma ani śladu alergii.

To było już ponad 10 lat temu. W międzyczasie zrobiłam dyplom dietetyczki, a rozwiązywanie problemów dietetycznych i zdrowotnych moich klientów stało się pasją. Przekonałam się, że czasem nawet niewielkie zmiany diety mogą przełożyć się na znaczącą poprawę stanu zdrowia.

Od ponad pięciu lat, kilka razy w roku prowadzę internetowe turnusy regeneracji organizmu, łączące osiągnięcia współczesnej dietetyki ze znanymi od tysięcy lat naturalnymi metodami regeneracji organizmu. Do tej pory z moich programów rewitalizacji skorzystało już ponad 10 tysięcy klientów, odwdzięczających się żarliwymi i gorącymi rekomendacjami.

Równolegle prowadzę indywidualne konsultacje dietetyczne i psychodietetyczne. Wspólnie z klientami dopasowujemy jadłospisy do ich indywidualnych potrzeb. Równolegle identyfikujemy i usuwamy wewnętrzne hamulce oraz przekonania uniemożliwiające trwałą zmianę i poprawę zdrowia.

Wszystkie zdobyte doświadczenia i wiedza musiały mnie doprowadzić do miejsca, w którym powstał program, dzięki któremu każdy może przeprowadzić oczyszczanie warzywno-owocowe. Aby mieć 100% pewności, że niczego w kursie nie pominęłam, odpytałam 20 000 swoich czytelników i fanów o wyzwania i problemy, które ich powstrzymują przed zmianami. Analiza odpowiedzi była tytaniczną pracą, ale warto było ją przeprowadzić!

Dzięki temu mam pewność, że kurs Oczyszczanie warzywno owocowe w 2 tygodnie krok po kroku przeprowadza przez 3 niezbędne etapy detoksu (wprowadzenie, oczyszczanie i wyjście) prowadzące do poprawy zdrowia i regeneracji organizmu.

Mój kurs internetowy pozwoli Ci zaoszczędzić czas i uniknąć błędów związanych z przechodzeniem oczyszczania.

ETAP 1 – wstęp do oczyszczania

 • 4 grupy produktów, które musisz czasowo wyeliminować, aby łagodnie wejść w fazę oczyszczania,
 • niezawodne warunki sprzyjające oczyszczaniu,
 • jak przygotować rodzinę i domowników.

ETAP 2 – oczyszczanie

 • 2 tygodniowy jadłospis, szczegółowe listy zakupów, co i gdzie kupić,
 • przepisy na każdy dzień oczyszczania,
 • 3 najskuteczniejsze sposoby radzenia sobie z ewentualnymi dolegliwościami,
 • ciągłe wsparcie dietetyka na zamkniętej grupie Facebook’owej.

ETAP 3 – zakończenie oczyszczania

 • 2 najważniejsze zasady wychodzenia z diety, aby nie zniweczyć efektów oczyszczania,
 • sposoby na zmaksymalizowanie uzyskanych efektów,
 • 5 zdrowych nawyków, które gwarantują Ci zachowanie prawidłowej wagi ciała.

Każdy uczestnik kursu otrzyma następujące bonusy:

1. Sekretne wspomagacze

 • 3 dodatkowe przepisy na posiłki wspierające i ułatwiające przejście oczyszczania.

Wartość bonusa: 15 PLN

2. Seminarium: “Od postu do zdrowego odżywiania”

 • 11 filmów z transmisji FB live połączonych z relacją z oczyszczania warzywno owocowego,
 • każde nagranie zawiera relację z jednego dnia postu, wraz z odpowiedziami na pytania uczestników seminarium,
 • dodatkowo każde nagranie zgłębia jedno z podstawowych wyzwań związanych ze zdrowym odżywianiem.

Wartość bonusa: 57 PLN

Tematy omówione na seminarium "Od postu do zdrowego odżywiania"

 1. Odżywianie wewnętrzne i detoks komórkowy (autofagia).
 2. Jak nawadniać organizm?
 3. Trzy fazy detoksu: przygotowanie, oczyszczanie i wychodzenie.
 4. Jak dbać o dobre bakterie jelitowe?
 5. Jak aktywność fizyczna wspiera oczyszczanie organizmu?
 6. Jak sobie radzić z kryzysami ozdrowieńczymi?
 7. Jak tworzyć zdrowe nawyki?
 8. Woda alkaliczna.
 9. Jak jeść mniej?
 10. Jak zdrowo schudnąć i nie mieć jojo?
 11. Jak jeść tanio i zdrowo?

Co mówią uczestniczki poprzedniej edycji kursu?

Kluczowe informacje o kursie:

 

CZAS TRWANIA KURSU – po zakupie otrzymujesz roczny dostęp do kursu. Od jego startu przez 2 tygodnie codziennie dostajesz dostęp do kolejnej lekcji. Po odbyciu kursu przez najbliższy rok masz nieograniczony dostęp do wszystkich zakupionych materiałów.

KURS ONLINE – przepisy, materiały wideo oraz dodatkowe pomoce masz dostępne na platformie. Dzięki temu możesz korzystać z kursu gdziekolwiek jesteś. Materiały możesz również pobrać na dysk swojego komputera, tableta, smartfona.

Zaraz po zaksięgowaniu płatności otrzymujesz dostęp do kursu, co oznacza, że możesz od razu zacząć z niego korzystać. Możesz mieć to nawet za 5 minut. Płatności realizowane są przez system tPay.com, który świetnie współgra z większością polskich banków (jeśli mieszkasz poza Polską, również bez problemu możesz przystąpić do kursu). Dzięki temu do wszystkiego masz dostęp po kilku minutach. Karty również działają błyskawicznie.

INTUICYJNA ŚCIEŻKA NAUKI – w ramach kursu lekcje ułożone są w logiczną całość. Zaczynasz od podstaw, otrzymujesz listy zakupowe i instrukcje jak odpowiednio przygotować się do oczyszczania. Potem dostajesz dostęp do przepisów na każdy dzień oczyszczania i wskazówki jak przetrwać ewentualne kryzysy. Na końcu skupiamy się na właściwym z niego wyjściu . Wiedza zdobyta na początku będzie procentować w późniejszych etapach kursu.

Najczęściej zadawane pytania:

1. Czy podczas diety będę odczuwać głód?

To bardzo indywidualna kwestia. Jednak przez długie lata ewolucja przystosowała człowieka do okresów, kiedy pożywienia było mniej (przednówek, chude lata itd) i wyposażyła w mechanizm “wyłączania uczucia głodu”. Gdy przez kilka dni spożywamy do 800 kalorii na dobę to podwzgórze mózgowe wyłącza odczuwanie głodu. W praktyce zdecydowana większość ludzi już w 3-4 dniu tej diety przestaje zupełnie odczuwać głód.

2. Czy mogę jednocześnie pracować i przechodzić dietę oczyszczającą?

Program tego kursu, w szczególności termin jego rozpoczęcia jest tak dobrany, aby najtrudniejszy moment (przechodzenie na odżywianie wewnętrzne) wypadł na weekend, który większość osób spędza w domu. Dodatkowo wybór potraw i produktów do ich przygotowania został maksymalnie dostosowany do potrzeb osób pracujących.

W przypadku typowej pracy program kursu dla większości osób nie będzie z nią kolidował – przygotowane posiłki będziesz zabierać z sobą. Jeżeli jednak pracujesz w trybie zmianowym, chodzisz spać o nieregularnych godzinach, to zaleca się na początek kursu wziąć urlop wypoczynkowy.

Dodatkowo to zależy od Twojego sposobu odżywiania na co dzień. Jeśli odżywiasz się zdrowo, Twoje dolegliwości powinny być łagodne lub zupełnie niezauważalne.

3. Czy oczyszczanie warzywno - owocowe może trwać krócej?

Zdecydowanie tak. Już nawet kilkudniowe oczyszczanie na bazie diety warzywno – owocowej z pewnością będzie miało pozytywny wpływ na zdrowie i kondycję organizmu. Jednak każdy dzień wydłużenia diety, okresu w którym organizm jest w trybie odżywiania wewnętrznego zwiększa szanse na uzyskanie naprawdę spektakularnych efektów terapeutycznych. Przy czym dietę tę maksymalne można stosować przez 6 tygodni.

 

4. Czego mogę się spodziewać po odbyciu tego kursu?

To jest bardzo indywidualna kwestia. Celem tego kursu jest przeprowadzenie przez oczyszczanie warzywno – owocowe, na które składają się dwa czynniki. Pierwszy – intensyfikacja pozbywania się toksyn z organizmu. Chodzi o uruchomienie i wzmocnienie naturalnych możliwości organizmu pozbywania się produktów przemiany materii. Drugi to uruchomienie na jakiś czas (do 10ciu dni) odżywiania wewnętrznego (endogennego). W tym okresie organizm będzie żywił się tym, co ma wewnątrz, ale oczywiście zaczyna od tego co jest mu najmniej potrzebne (narośle, zwapnienia itd). Efekty takiej kuracji mogą być spektakularne, począwszy od poprawy snu, a skończywszy na zniknięciu dolegliwości, które nas trapiły przez lata

 

5. Ile posiłków dziennie spożywa się w trakcie oczyszczania?

W trakcie oczyszczania spożywa się trzy główne posiłki. Jeżeli między posiłkami odczuwamy głód, to można wspomagać się pijąc soki warzywne z małym dodatkiem kwaśnych owoców. Wszystkie szczegółowe informacje będą dostarczone w materiałach kursowych.

 

6. Czy dzięki temu oczyszczaniu schudnę?

Celem nadrzędnym przejścia 2-tygodniowego oczyszczania warzywno – owocowego jest oczyszczenie organizmu. Efektem tego oczyszczania jest pozbycie się (przynajmniej części) złogów zalegających w jelitach (lekki i pusty brzuch) oraz spalenie części rezerw, które przez lata odłożyły się w organizmie. Dlatego po jego zakończeniu zdecydowana większość osób zauważa wyraźny spadek wagi. Jednak to czy i na jak długo spadek się ten utrzyma zależy od tego jak będziemy się później odżywiać. Natomiast przejście kursu jest doskonałą okazją do poprawy nawyków żywieniowych i wprowadzeniu zmian ułatwiających utrzymanie odpowiedniej wagi ciała.

7. Co z przyswajaniem witamin rozpuszczalnych w tłuszczu?

Nasz organizm witaminy rozpuszczalne w tłuszczu potrafi magazynować. Prawidłowo odżywiony człowiek posiada w sobie ich zapas na kilka miesięcy normalnego funkcjonowania. Dodatkowo w warzywach zalecanych podczas diety jest pewna ilość kwasów tłuszczowych, które umożliwiają przyswajanie wystarczającej ilości witamin rozpuszczalnych w tłuszczach.

8. Ile będą kosztowały zakupy z listy na potrawy oczyszczające?

Na początku może się to wydać dziwne, jednak na zakupy podczas diety oczyszczającej wydasz mniej niż podczas Twojego normalnego odżywiania się. Dlaczego? Bo nie będziesz w tym okresie kupować najbardziej kosztownych produktów: mięsa, sera i wszelkiego nabiału, olejów i innych tłuszczy, orzechów, nasion, kawy i alkoholu. Na liście zakupów znajdą się jedynie nasze lokalne polskie warzywa, które w porównaniu do wcześniej wymienionych produktów są niewspółmiernie tanie. Jedynym wyjątkiem będą cytrusy (cytryna, grejpfrut), ale będą tego pojedyncze sztuki.

9. Jaki jest nakład pracy towarzyszący temu kursowi?

Codzienne będą zaproponowane trzy potrawy, jednak od razu będziemy przygotowywać większe porcje, aby wystarczyły na przynajmniej 2 posiłki. Może się okazać, że któraś z potraw tak Ci zasmakuje, że następnym razem przygotujesz jeszcze większą ilość. Taki „hurtowy” sposób przygotowywania znacząco usprawnia przejście kursu, szczególnie osobom aktywnym zawodowo. W praktyce codziennie będzie trzeba spędzić w kuchni od 1 do 2-óch godzin, w zależności od tego jak sprawnie się tam poruszasz:-).

10. Co w przypadku gdy nie będę lubić części składników będących w przepisach?

Wybrane składniki  z przepisów oczyszczających będzie można pominąć a inne zastąpić.  Na zamkniętej grupie  Facebook’owej będziemy na bieżąco ustalać które warzywo, przyprawę pominąć lub na co zamienić.

11. Jak wygląda taki kurs online?

Po zakupie na 1 rok otrzymujesz dostęp do kursu. Składa się on z krótkich filmów wideo, które omawiają poszczególne tematy lekcji. Dodatkowo do każdej lekcji otrzymasz przepisy na posiłki na dany dzień. Aby ułatwić Ci organizację otrzymasz również listy zakupowe, ze składnikami na potrawy, które będziemy przygotowywali. Aby przerobić wszystkie lekcje wystarczy mieć dostęp do Internetu.

12. Jak mogłę załacić za kurs?

Wybierając wariant kursu przechodzisz do zamówienia i płatności elektronicznej. Do wyboru masz automatyczną płatność elektroniczną (jeżeli posiadasz konto w polskim banku) lub płatność poprzez PayPal, wtedy możesz zapłacić dowolną kartą kredytową (po zdefiniowaniu jej w PayPal).

Możesz też zapłacić bezpośrednio w banku lub na poczcie, napisz maila na kontakt@wiecejnizzdroweodzywianie.pl – odeślemy Ci numer konta, na który należy dokonać wpłaty.

13. A co jeżeli kurs nie spełni moich oczekiwań?

Napisz do nas maila nie później niż 7 dni od daty rozpoczęcia kursu. Jeżeli stosując się do wytycznych i wykonując ćwiczenia nie uzyskujesz oczekiwanych rezultatów, otrzymasz od nas zwrot 100% wpłaconych środków.

Napisz do nas w razie dodatkowych pytań na:

kontakt@wiecejnizzdroweodzywianie.pl

GWARANTUJĘ TWOJĄ SATYSFAKCJĘ!

To nie jest powszechna wiedza, którą bezproblemowo znajdziesz w Internecie. Nawet jeżeli już stosowałaś jakieś diety, to w kursie Oczyszczanie warzywno owocowe w 2 tygodnie znajdziesz mnóstwo bezcennych wskazówek, które przeniosą Twoją wiedzę, pewność siebie i determinację na nowy, wyższy poziom.

Jeżeli więc zależy Ci na tym, by przeprowadzić oczyszczanie organizmu – co stoi na przeszkodzie, by sprawdzić ten kurs?

Wiem jak to jest, gdy kupuje się przez Internet. Oferta ofertą, ale zawsze zastanawiamy się, jak to naprawdę w środku wygląda? Jak ona ma zamiar spełnić te wszystkie cudowne obietnice? I powiem Ci – jest tylko jeden sposób, by się o tym przekonać.

MUSISZ TO ZOBACZYĆ. Dlatego kup sobie teraz ten kurs, przejdź pierwsze lekcje i zobacz, co się wydarzy, gdy poprowadzę Cię za rękę przez proces oczyszczania, o jakim Ci się nie śniło.

Jestem tak pewna jakości, wartości i unikalności tej wiedzy, że GWARANTUJĘ TWOJĄ SATYSFAKCJĘ.

Daję Ci 7 dni GWARANCJI SATYSFAKCJI liczonej od momentu startu kursu. Masz 7 dni na przekonanie się, jak unikalna i wartościowa dla Ciebie będzie ta wiedza, jak wiele zmieni się w Twoim życiu i zdrowiu.

Jeśli w ciągu 7 dni od momentu startu kursu z jakiegoś powodu uznasz, że to nie dla Ciebie, napisz do mnie na tatiana.jaworska@wp.pl, a otrzymasz zwrot wpłaconych pieniędzy.

Tak, jestem gotowa na zakup kursu!

  • Wiem, że na kursie Oczyszczanie warzywno-owocowe w 2 tygodnie otrzymam materiały dzięki którym samodzielnie przejdę przez 3 kluczowe fazy oczyszczania warzywno-owocowego, oraz poznam naturalne mechanizmy regeneracji organizmu.
  • Rozumiem, że jest to promocja jednorazowa i później nie będę miała możliwości, nabyć ten kurs w tak obłędnej cenie.
  • Wiem, że od momentu zakupu będę mieć 12 miesięcy na realizację tego kursu.
  • Wiem, że dostaję 7-dniową gwarancję satysfakcji i rozumiem, że w tym czasie mogę bez żadnych przeszkód stosować jadłospis i wdrażać strategie, których nauczę się na kursie.
  • Rozumiem, że poprawę zdrowia uzyskam tylko i wyłącznie wtedy, kiedy rzeczywiście zastosuję w praktyce to, co poznam na kursie.

Oczyszczanie warzywno-owocowe w 2 tygodnie

Najbliższa edycja kursu: 26.05-08.06.2021

Oczyszczanie warzywno-owocowe STANDARD

227 PLN


Zbilansowany 14 dniowy jadłospis do przejścia diety warzywno-owocowej

Szczegółowe instrukcje jak się przygotować, przejść i wyjść z oczyszczania

15 motywujących nagrań wideo ułatwiających przejście oczyszczania

Tabele produktów zawierających gluten, naturalnie bezglutenowych i źródła ukrytego glutenu

Listy zakupów i przepisy na potrawy na każdy dzień oczyszczania

Wsparcie mailowe

Dostęp do zamkniętej grupy Facebook’owej, na której otrzymasz wsparcie i motywację

Indywidualne wsparcie dietetyka - dwie 45 minutowe konsultacje (Skype) do wykorzystania w 30 dniach od zakupu kursu.

Oczyszczanie warzywno-owocowe PREMIUM

427 PLN


Zbilansowany 14 dniowy jadłospis do przejścia diety warzywno-owocowej

Szczegółowe instrukcje jak się przygotować, przejść i wyjść z oczyszczania

15 motywujących nagrań wideo ułatwiających przejście oczyszczania

Tabele produktów zawierających gluten, naturalnie bezglutenowych i źródła ukrytego glutenu

Listy zakupów i przepisy na potrawy na każdy dzień oczyszczania

Wsparcie mailowe

Dostęp do zamkniętej grupy Facebook’owej, na której otrzymasz wsparcie i motywację

Indywidualne wsparcie dietetyka - dwie 45 minutowe konsultacje (Skype) do wykorzystania w 30 dniach od zakupu kursu.

Pricing Table Plugin
Aleksandra_Czuba

Dzięki uczestnictwu w kursie śpię jak suseł, co od ponad sześciu miesięcy było nie do osiągnięcia. Dodatkowo odblokował się mój szyjny odcinek kręgosłupa – od 26 lat nie byłam w stanie odwrócić głowy w lewo. Stwierdzono wtedy zmiany w kręgosłupie szyjnym. Wiele razy miałam robione prześwietlenie, rezonans, tomografię. Aż nagle pod koniec oczyszczania w samochodzie stwierdziłam że moja głowa obraca się w lewo ! W trakcie oczyszczania bardzo pomocna była świadomość, że miałam wsparcie w grupie. Czuję się zdecydowanie lepiej. Dziękuję! Było świetnie!

Aleksandra Czuba

Diety nie mogą stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią, dzieci, młodzież w okresie dojrzewania, osoby niedożywione, osoby w zaawansowanym stadium nowotworu, osoby z chorobami wyniszczającymi jak krańcowa niewydolność narządów. Zaś osoby z cukrzycą typu I, osoby z nadczynnością tarczycy, osoby z depresją czy innymi schorzeniami psychicznymi, osoby przyjmujące leki na krzepliwość krwi, osoby stosujące leki hamujące układ immunologiczny, takie jak na przykład hormony sterydowe czy cytostatyki, osoby z posterydową lub autoagresyjną niedoczynnością nadnerczy (choroba Adisona), osoby chore na bulimię, osoby po transplantacji narządów – przed podjęciem oczyszczania powinny zasięgnąć opinii lekarza.