Kurs odnowy biologicznej

KURS ODNOWY BIOLOGICZNEJ

Mało kto może powiedzieć, że jest w pełni zdrowy. Sądzimy, że dolegliwości, choroby i rozmaite bolączki są nam po prostu pisane. Nic bardziej mylnego. Twoje ciało jest z natury zaprogramowane na bycie zdrowym i pełnym energii witalnej przez cały czas trwania życia, a choroby są wynikiem niewłaściwych nawyków i nieodpowiedniej diety. Choć trudno w to uwierzyć, większość trapiących nas dolegliwości jest wywoływana przez zaburzenia w wątrobie, nerkach, układzie pokarmowym bądź odwodnienie.

Już teraz zapraszam Cię do kursu ODNOWY BIOLOGICZNEJ, gdzie dowiesz się:

 1. co zrobić, aby żyć dłużej w zdrowiu
 2. jakie substancje powodują, że poprzez jedzenie przeciwdziałamy chorobom
 3. dowiesz się też, w jaki sposób posty lecznicze odmładzają organizm i przywracają zdrowie
 4. co to telomery
 5. dlaczego trucizny w pożywieniu nas odmładzają
 6. jak wspomóc organizm w odmładzaniu
 7. i wiele innych (wszystkiego jeszcze nie zdradzę)

Jest to program rewitalizacji do przeprowadzenia w domu i na powietrzu, kurs odnowy regeneracji organizmu poprzez odżywianie i ruch.

Skąd pomysł na taki kurs?

Bo w zdrowym ciele, zdrowy duch!

Jest bardzo odpowiedni dla mężczyzn, dlatego tym razem komunikacja będzie w rodzaju męskim.

Co otrzymasz w pakiecie:

 1. będą substancje odmładzające w żywności jak polifenole, terpeny, lecytynę, cholinę, kwercetynę i inne, których jeszcze nie zdradzę
 2. ale też będą posty przerywane, bo
 3. a dla bardziej zaawansowanych jednodniowe głodówki
 4. odnawiające naturalne kuracje
 5. potrawy będą wyglądać nieco inaczej niż na co dzień, może nieco wymyślnie dla Ciebie, ale jak odnowa, to odnowa – będziesz poznawać nowe połączenia, a do tego będziesz mieć świadomość jakie korzystne działanie będzie pod ty zawarte. Nie będę Cię uczyć dotychczasowego jedzenia, lecz leczniczego, ale i smacznego
 6. a co najważniejsze będziesz mieć moje (dietetyczka i psychodietetyczka) wsparcie przez cały okres trwania kursu, aby nie martwić się, że czegoś nie kupiłeś, albo czegoś obawiasz się zrobić, albo coś chcesz pozamieniać, albo chcesz zwyczajnie porozmawiać

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anna_Zabawa

Na początku bałam się czy tyle dni wytrzymam bez słodyczy i w ogóle, że będę musiała gotować dodatkowo dla rodziny. W programie najbardziej lubiłam sałatki, to że szybko można je przyrządzić – w ogóle to przepisy nie były pracochłonne.

Po przejściu kursu już mnie nie ciągnie tak na słodycze, a to była moja zmora. Nie lubiłam oliwy z oliwek, ale pomału się przyzwyczajam, zawsze używałam, oleju rzepakowego.

Polecam ten kurs, bo nauczył mnie zdrowego gotowania. Nie wszystko jeszcze jest super, ale staram się zmienić swoje nawyki zwłaszcza, że schudłam ponad 6 kg i jeszcze powinnam więcej zrzucić kilogramów, bo mam dużą nadwagę. A jak widać efekty, to bardzo cieszy.

Cieszę się, że mogłam wziąć udział w tym kursie, było warto, i dziękuję Tatianie, że tak fajnie to wszystko poprowadziła.

Anna Zabawa

Aleksandra_Maludy

Podczas kursu schudłam prawie 5 kg, jestem lekka i zwiewna jak motylek! Dawno się tak nie czułam! Z tego motylka można się śmiać, bo zostało mi do zrzucenia jeszcze 10 kg, ale na prawdę się tak czuję, nie mówiąc o tym, że mam nadzieję z Waszą pomocą osiągnąć wymarzoną wagę 🙂 Mam dużo ładniejszą cerę, błysk w oku! Ustąpiły dolegliwości stawowe.

Myślę, że najfajniejsze z Waszego punktu widzenia jest to, że ja mam całkiem sporo lat i w związku z tym trochę nieruchawy metabolizm. A jednak Wasza dieta zadziałała na mnie fantastycznie.

Potrawy kursowe bardzo mi smakowały – to wcale nie było żadne wyrzeczenie, ale ciekawie spędzony czas, bo odkrywałam wiele smaków, wiele połączeń produktów. Ze zdziwieniem znalazłam pyszne jarskie potrawy obiadowe, co do tej pory wydawało mi się niemożliwe. Większość potraw zjadałam ze smakiem, ale były też takie wow!!! Podczas kursu wcale nie odczuwałam głodu, chociaż nie zjadałam całych porcji.

Kurs ten polecam wszystkim naokoło, bo jeszcze nigdy nie spotkałam się z propozycją tak przyjemnego chudnięcia. Zakup tego kursu uważam za najlepiej wydane pieniądze w ostatnich czasach. Od teraz uczestniczę we wszystkich wyzwaniach i kursach, jakie organizujecie 🙂 Dziękuję i mam nadzieję, że już niedługo znajdę gdzieś link do kupienia Waszego wiosennego detoksu.

Aleksandra Maludy

Dlaczego ten kurs jest taki wyjątkowy?

Termin kursu: luty 2024 – 4 tygodnie

ZAPISZ SIĘ NA TEN KURS TERAZ

luty 2024 – 4 tygodnie

Albo posłuchaj co o tym kursie mówią uczestniczki pierwszej edycji:

GWARANTUJĘ TWOJĄ SATYSFAKCJĘ!

To nie jest powszechna wiedza, którą bezproblemowo znajdziesz w Internecie. Nawet jeżeli już stosowałaś jakieś diety, to w LEKKO i ZDROWO znajdziesz mnóstwo bezcennych wskazówek, które przeniosą Twoją motywację, pewność siebie i determinację na nowy, wyższy poziom.

Jeżeli więc zależy Ci na tym, by zrzucić oponki i poprawić zdrowie – co stoi na przeszkodzie, by sprawdzić ten kurs?

Wiem jak to jest, gdy kupuje się przez Internet. Oferta ofertą, ale zawsze zastanawiamy się, jak to naprawdę w środku wygląda? Jak ona ma zamiar spełnić te wszystkie cudowne obietnice? I powiem Ci – jest tylko jeden sposób, by się o tym przekonać.

MUSISZ TO ZOBACZYĆ. Dlatego kup sobie teraz ten kurs, przejdź pierwsze lekcje i zobacz, co się wydarzy, gdy poprowadzę Cię za rękę przez cały proces tworzenia takiej siebie, o jakiej Ci się nie śniło.

Jestem tak pewna jakości, wartości i unikalności tej wiedzy, że GWARANTUJĘ TWOJĄ SATYSFAKCJĘ.

Daję Ci 7 dni GWARANCJI SATYSFAKCJI liczonej od momentu startu kursu. Masz 7 dni na przekonanie się, jak unikalna i wartościowa dla Ciebie będzie ta wiedza, jak wiele zmieni się w Twoim życiu i zdrowiu.

Jeśli w ciągu 7 dni od momentu startu kursu z jakiegoś powodu uznasz, że to nie dla Ciebie, napisz do mnie na kontakt@wiecejnizzdroweodzywianie.pl lub tatiana.jaworska@wp.pl, a otrzymasz zwrot wpłaconych pieniędzy.