Wyzwanie słodyczowe

Czy chcesz pohamować chęć na słodycze? To tylko 3 dni!

Wyzwanie: W 3 dni uwolnij się od słodyczy!

13-15.09.2019 (piątek, sobota, niedziela)

Podejmując i przechodząc wyzwanie:

 • Poznasz produkty zawierające najbardziej podstępne cukry i dowiesz się jak ich unikać.
 • przetestujesz 3 dniowy zbilansowany jadłospis utrzymujący stały poziom cukru we krwi,
 • poprawisz gospodarkę cukrowo-insulinową eliminując napady wilczego głodu cukrowego,
 • odbędziesz warsztat online na którym poznasz psychologiczne powody sięgania po słodycze i dowiesz się jak im przeciwdziałać,
 • przekonasz się jak na lekkostrawnej niskocukrowej diecie szybko znika ochota na słodkie.

W ramach wyzwania bezpłatnie otrzymasz:

 • 3 dniowy jadłospis utrzymujący stały poziom cukru, ograniczając napady głodu cukrowego,
 • szczegółową lista zakupów i przepisy na posiłki,
 • zaproszenie na warsztaty online na których:
  • omówimy produkty zawierające niezdrowe cukry, oraz praktyczne sposoby na ich unikanie,
  • przeprowadzimy analizę psychosomatycznych przyczyn sięgania po słodycze i wypracujemy alternatywne scenariusze zachowań,
 • wsparcie na zamkniętej grupie Facebook’owej przez cały okres wyzwania.

Zaufali nam:

Bogusia_Kocur

Podejmowałam już jakieś próby krótkich detoksów, które niezbyt mi pomogły i działały krótkofalowo, byłam niekonsekwentna. Jednak powiedziałam sobie “Dość!!!” Odnalazłam detoks cukrowy Tatiany i Michała. Nie czuję, że jestem na jakimś detoksie, nie chodzę głodna, a słodycze przestały na mnie “patrzeć”. Lody przestały kusić, zielonych przekąsek cała lodówka i w końcu się nie marnują.

Więc jeśli nie wiesz, co się z Tobą dzieje, to po prostu zrób sobie detoks cukrowy i zobaczysz co było przyczyną. Choć detoks trwa tylko kilka dni, to nie jest kilkudniową zajawką, lecz programem, którego efekty są trwałe.

Jadłam słodycze bez opamiętania, a Wasz detoks to zmienił i dotąd nie wróciłam do złych nawyków. Do tego mam wrażenie, że odbudowałam swoje jelita.

Bogusia Kocur –  Detoks cukrowy w 3 dni.

Jadwiga_Baurek

Tatiano i Michale, jesteście wspaniali!!! Przeszłam kolejno detoks cukrowy i jaglany. Oba były wspaniałe, przemyślane i dopracowane oraz wzajemnie się uzupełniały. Straciłam na wadze trochę ponad 2 kg. Nie miałam zamiaru chudnąć, bo mam niedowagę. Jadłam więcej orzechów i podwoiłam ilość zalecanych olei, ale waga i tak poleciała w dół. Cóż jednak znaczą minus 2 kg wobec poprawy zdrowia i wspaniałego samopoczucia.

Przepisy i cenne rady pozostaną w mojej kuchni na zawsze. Dziękuję serdecznie! 🙂

Jadwiga Bauerek – Kurs Jaglany Detoks w 2 tygodnie i Detoks cukrowy w 3 dni.

tatiana_280_280

Nazywam się Tatiana Jaworska, jestem psychodietetyczką i dietetyczką, żoną i mamą trójki dzieci. Moje zainteresowanie dietetyką zaczęło się ponad 10 lat temu, kiedy poprzez zmianę diety opanowałam alergię u dzieci.

W międzyczasie zrobiłam dyplom z dietetyki i psychodietetyki, aby jeszcze skuteczniej i zgodnie ze sztuką wykorzystywać naturalne metody w dobieraniu idealnej diety i wspomaganiu odbudowy organizmu.

W swojej praktyce łączę skuteczne, stosowane od tysięcy lat techniki wspierania naturalnych mechanizmów regeneracji organizmu z nowoczesnymi zaleceniami dietetycznymi.

Przeszłam to wszystko sama, z sukcesem poprowadziłam “za rękę” tysiące osób, dlatego z przyjemnością poprowadzę i Ciebie.

Udział w wyzwaniu jest BEZPŁATNY! 🙂

Z nami w stronę zdrowia!