Wyzwanie soczewica

Czy chcesz wzbogacić swoją dietę dodając soczewicę i zakochać się w jej smaku?

Wyzwanie: W 3 dni pokochaj soczewicę – warsztaty online, bez wychodzenia z domu!

22-24.11.2019 (piątek, sobota, niedziela)

Podejmując i przechodząc wyzwanie:

 • posmakujesz różne rodzaje soczewic i nauczysz się przyrządzać z nich zdrowe, smaczne i szybkie potrawy,
 • przejdziesz je we własnym domu w dogodnych dla Ciebie godzinach,
 • przetestujesz 3-dniowy zbilansowany, bezmięsny jadłospis wykorzystujący różne soczewice,
 • poznasz prozdrowotne właściwości soczewicy i nauczysz się komponować pełnowartościowe posiłki z jej wykorzystaniem,
 • przekonasz się jak dużo energii i lekkości w brzuchu dostarcza lekkostrawna, oparta na soczewicy roślinna dieta.

W ramach wyzwania bezpłatnie otrzymasz:

 • 3-dniowy bezmięsny jadłospis wykorzystujący różne rodzaje soczewicy,
 • szczegółową listę zakupów i przepisy na posiłki,
 • zaproszenie na warsztaty online, na których omówimy:
  • rodzaje soczewic, ich prozdrowotne właściwości oraz sposoby przyrządzania,
  • zasady prawidłowego komponowania diety bezmięsnej,
  • błędy, których nie popełniać, aby dostarczyć wszystkie niezbędne składniki odżywcze,
 • wsparcie na zamkniętej grupie Facebook’owej przez cały okres wyzwania.

Wszystkie niezbędne materiały otrzymasz  mailem a samo wyzwanie przeprowadzisz we własnym domu w dogodnych dla Ciebie godzinach.

Zaufali nam:

angelika_drozdzinaka

Na początku obawiałam się jak dużo niezdrowych rzeczy znajdę jeszcze w mojej kuchni. Dzięki uczestnictwu w Waszym wyzwaniu razem z partnerem jemy teraz więcej warzyw, synka stale ciężko przekonać. Lekkostrawne obiady cieszą się popularnością 🙂 Podobało mi się wszystko, ale najbardziej wspólne gotowanie – chętnie uczę się od innych i korzystam ze sprawdzonych przepisów 🙂

Takie zmiany w kuchni polecam każdemu ze względu na to jak człowiek dobrze się czuje po zjedzeniu zdrowych potraw – to po prostu działa. Nie bójmy się gotować zdrowo, zajmuje to o wiele mniej czasu niż tradycyjne gotowanie – jest to wielkim plusem dla każdej mamy.

Angelika Droźdzynska

marta_laskowska

Przed wyzwaniem przede wszystkim obawiałam się, że przygotowane potrawy nie będą nam smakowały. Jednak pozytywnie się rozczarowałam, ja i moja rodzina odkryliśmy nowe smaki . Bardzo dobrze to zorganizowaliście, zaczynając od sprzątania poprzez wspólne zakupy i gotowanie. Lista z zakupami ułatwiła zadanie. Przepisy udowodniły, że było zdrowo, smacznie a co najważniejsze posiłki były syte. Wasze wyzwanie polecam każdemu, udowadniacie, że można i warto zmienić swój sposób odżywiania i że nie jest to aż tak trudne jak by się wydawało. Chciałabym Wam serdecznie podziękować.

Udział w “Wyzwaniu” był dla mnie wspaniałym doświadczeniem, bardzo dużo pomocą w procesie zmiany żywienia naszej rodziny. Od dłuższego czasu eksperymentujemy i małymi krokami zmieniamy chemię na jedzenie. Sporo nam jeszcze brakuje do Waszej rodziny ale jestem pewna, że jesteśmy na właściwej drodze.

Marta Laskowska

tatiana_280_280

Nazywam się Tatiana Jaworska, jestem psychodietetyczką i dietetyczką, żoną i mamą trójki dzieci. Moje zainteresowanie dietetyką zaczęło się ponad 10 lat temu, kiedy poprzez zmianę diety opanowałam alergię u dzieci.

W międzyczasie zrobiłam dyplom z dietetyki i psychodietetyki, aby jeszcze skuteczniej i zgodnie ze sztuką wykorzystywać naturalne metody w dobieraniu idealnej diety i wspomaganiu odbudowy organizmu.

W swojej praktyce łączę skuteczne, stosowane od tysięcy lat techniki wspierania naturalnych mechanizmów regeneracji organizmu z nowoczesnymi zaleceniami dietetycznymi.

Przeszłam to wszystko sama, z sukcesem poprowadziłam “za rękę” tysiące osób, dlatego z przyjemnością poprowadzę i Ciebie.

Udział w wyzwaniu jest BEZPŁATNY! 🙂

Bez wychodzenia z domu! 🙂

Z nami w stronę zdrowia!