sprzatanie

Chcesz w krótkim czasie wprowadzić duże zmiany? To tylko 3 dni!

Zawsze jest dobry czas na pozytywne zmiany:

  • wysprzątaj razem z nami swoją kuchnię ze śmieciowego jedzenia,
  • zamień je na pełnowartościowe i zdrowe produkty żywieniowe,
  • z naszą pomocą przygotuj smaczne, kolorowe i zdrowe posiłki dla siebie i rodziny,
  • a może potrzebujesz tylko sprawdzić, że nic niezdrowego się w Twojej kuchni już nie znajduje?

Wyzwanie: W 3 dni wysprzątaj swoją kuchnię!

22-24.03.2019 (piątek, sobota, niedziela)

W ramach wyzwania bezpłatnie otrzymasz:

  • listę produktów spożywczych, które definitywnie powinny zniknąć z Twojej kuchni,
  • zdrowe zamienniki tego czego właśnie się z kuchni pozbywasz, wraz ze wskazówkami gdzie można je kupić lub jak przygotować samodzielnie,
  • przepisy na jednodniową ucztę, podczas której będziemy przygotowywać posiłki z właśnie zakupionych zdrowych produktów,
  • dostęp do wykładów na żywo (FB live), na których omówimy proces sprzątania kuchni i odpowiemy na pytania dotyczące wyzwania,
  • wsparcie na zamkniętej grupie Facebook’owej przez cały okres wyzwania.

Zaufali nam:

Alicja_Misiewicz

Dziękuję Tatiano i Michale. Tatiano, dziękuję za wspaniale przygotowany detoks jaglany, który jest rzeczowo i przystępnie przekazany. Detoks cukrowy i jaglany są super.

Wiele z potraw pozostanie ze mną na stałe. Od 14 listopada do dzisiaj (19 grudnia) schudłam 7,8 kg. Zdrowe nawyki przyswojone. A co najważniejsze biegunki ustąpiły i nie mam ochoty na słodkie. Cieszę się bardzo! 🙂

Alicja Misiewicz – Kurs Jaglany Detoks w 2 tygodnie i Detoks cukrowy w 3 dni.

Jadwiga_Baurek

Tatiano i Michale, jesteście wspaniali!!! Przeszłam kolejno detoks cukrowy i jaglany. Oba były wspaniałe, przemyślane i dopracowane oraz wzajemnie się uzupełniały. Straciłam na wadze trochę ponad 2 kg. Nie miałam zamiaru chudnąć, bo mam niedowagę. Jadłam więcej orzechów i podwoiłam ilość zalecanych olei, ale waga i tak poleciała w dół. Cóż jednak znaczą minus 2 kg wobec poprawy zdrowia i wspaniałego samopoczucia.

Przepisy i cenne rady pozostaną w mojej kuchni na zawsze. Dziękuję serdecznie! 🙂

Jadwiga Bauerek – Kurs Jaglany Detoks w 2 tygodnie i Detoks cukrowy w 3 dni.

tatiana_280_280

Nazywam się Tatiana Jaworska, jestem dietetyczką, żoną i mamą trójki dzieci. Moje zainteresowanie dietetyką zaczęło się ponad 10 lat temu, kiedy poprzez zmianę diety opanowałam alergię u dzieci.

W międzyczasie zrobiłam dyplom z dietetyki, aby jeszcze skuteczniej i zgodnie ze sztuką wykorzystywać naturalne metody w dobieraniu idealnej diety i wspomaganiu odbudowy organizmu.

W swojej praktyce łączę skuteczne, stosowane od tysięcy lat techniki wspierania naturalnych mechanizmów regeneracji organizmu z nowoczesnymi zaleceniami dietetycznymi.

Przeszłam to wszystko sama, z sukcesem poprowadziłam “za rękę” tysiące osób, dlatego z przyjemnością poprowadzę i Ciebie.

Udział w wyzwaniu jest BEZPŁATNY! 🙂

Z nami w stronę zdrowia!