Wyzwanie szybkie posiłki zapisy

Czy chcesz w 3 dni nauczyć się szybko przygotowywać zdrowe posiłki?

Wyzwanie: 3 dni na szybkich i zdrowych posiłkach warsztaty online, bez wychodzenia z domu!

13-15.03.2020 (piątek, sobota, niedziela)

Podejmując i przechodząc wyzwanie:

 • we własnym domu o dogodnej dla Ciebie porze nauczysz się szybko przygotowywać zdrowe potrawy,
 • dowiesz się jak zoptymalizować pracę w kuchni, aby każdego dnia zaoszczędzić co najmniej 1 godzinę,
 • otrzymasz listę zakupów na wyzwanie oraz 3-dniowy zbilansowany jadłospis (1700 kcal – można go powiększyć) składający się z szybkich do przygotowania i zdrowych potraw,
 • poznasz sprzęt kuchenny oszczędzający największą ilość czasu,
 • przekonasz się jak dużo energii i lekkości w brzuchu można mieć odżywiając się zdrowymi domowymi posiłkami.

W ramach wyzwania bezpłatnie otrzymasz:

 • 3-dniowy zbilansowany jadłospis (1700 kcal – można go powiększyć) wykorzystujący szybkie w przygotowaniu, zdrowe potrawy,
 • listę zakupów na całe wyzwanie wraz ze wskazaniem sklepów, w których możesz ją zrealizować,
 • zaproszenie na warsztaty online, na których omówimy:
   • najskuteczniejsze sposoby optymalizacji pracy w kuchni,
   • co i gdzie kupować, aby zawsze “pod ręką” mieć składniki na proste w przygotowaniu potrawy,
   • szybkie i zdrowe przekąski,
   • sprzęt kuchenny usprawniający robienie posiłków,
 • wsparcie dietetyka na zamkniętej grupie Facebook’owej przez cały okres wyzwania.

Wszystkie niezbędne materiały otrzymasz  mailem, a same wyzwanie przeprowadzisz we własnym domu o dogodnych dla Ciebie godzinach.

Zaufali nam:

angelika_drozdzinaka

Na początku obawiałam się jak dużo niezdrowych rzeczy znajdę jeszcze w mojej kuchni. Dzięki uczestnictwu w Waszym wyzwaniu razem z partnerem jemy teraz więcej warzyw, synka stale ciężko przekonać. Lekkostrawne obiady cieszą się popularnością 🙂 Podobało mi się wszystko, ale najbardziej wspólne gotowanie – chętnie uczę się od innych i korzystam ze sprawdzonych przepisów 🙂

Takie zmiany w kuchni polecam każdemu ze względu na to jak człowiek dobrze się czuje po zjedzeniu zdrowych potraw – to po prostu działa. Nie bójmy się gotować zdrowo, zajmuje to o wiele mniej czasu niż tradycyjne gotowanie – jest to wielkim plusem dla każdej mamy.

Angelika Droźdzynska

marta_laskowska

Przed wyzwaniem przede wszystkim obawiałam się, że przygotowane potrawy nie będą nam smakowały. Jednak pozytywnie się rozczarowałam, ja i moja rodzina odkryliśmy nowe smaki . Bardzo dobrze to zorganizowaliście, zaczynając od sprzątania poprzez wspólne zakupy i gotowanie. Lista z zakupami ułatwiła zadanie. Przepisy udowodniły, że było zdrowo, smacznie a co najważniejsze posiłki były syte. Wasze wyzwanie polecam każdemu, udowadniacie, że można i warto zmienić swój sposób odżywiania i że nie jest to aż tak trudne jak by się wydawało. Chciałabym Wam serdecznie podziękować.

Udział w “Wyzwaniu” był dla mnie wspaniałym doświadczeniem, bardzo dużo pomocą w procesie zmiany żywienia naszej rodziny. Od dłuższego czasu eksperymentujemy i małymi krokami zmieniamy chemię na jedzenie. Sporo nam jeszcze brakuje do Waszej rodziny ale jestem pewna, że jesteśmy na właściwej drodze.

Marta Laskowska

tatiana_280_280

Nazywam się Tatiana Jaworska, jestem psychodietetyczką i dietetyczką, żoną i mamą trójki dzieci. Moje zainteresowanie dietetyką zaczęło się ponad 10 lat temu, kiedy poprzez zmianę diety opanowałam alergię u dzieci.

W międzyczasie zrobiłam dyplom z dietetyki i psychodietetyki, aby jeszcze skuteczniej i zgodnie ze sztuką wykorzystywać naturalne metody w dobieraniu idealnej diety i wspomaganiu odbudowy organizmu.

W swojej praktyce łączę skuteczne, stosowane od tysięcy lat techniki wspierania naturalnych mechanizmów regeneracji organizmu z nowoczesnymi zaleceniami dietetycznymi.

Przeszłam to wszystko sama, z sukcesem poprowadziłam “za rękę” tysiące osób, dlatego z przyjemnością poprowadzę i Ciebie.

Bez wychodzenia z domu!

Udział w wyzwaniu jest BEZPŁATNY! 🙂

Z nami w stronę zdrowia!