wyzwanie-zapisy

Końcówka lata doskonały moment na powakacyjne porządki swoim organizmie. Czas pozbyć się “wakacyjnych zapasów”, nabrać energii, witalności i przy okazji zrzucić kilka kilogramów!

Lekkie potrawy na bazie świeżych sezonowych warzyw odciążają i regeneracją układ pokarmowy. Do tego odżywiają i nawadniają organizm i wspierają oczyszczenie ze złogów i toksyn.

Podejmując i przechodząc to wyzwanie:

  • zrzucisz kilka kilogramów zbędnej wagi,
  • poprawisz przyswajanie składników odżywczych z pożywienia,
  • odżywisz organizm minerałami, witaminami, enzymami i fito składnikami.
  • przekonasz się ile ukrytej energii drzemie w Tobie,
  • poczujesz się kilka lat młodziej.

W ramach WYZWANIA BEZPŁATNIE otrzymasz:

  • wskazówki jak się przygotować, przejść i wyjść z oczyszczania warzywno-owocowego,
  • szczegółowe listy zakupów i przepisy na soki na każdy dzień oczyszczania,
  • dostęp do zamkniętej grupy Facebook’owej, na której będziemy się wzajemnie motywować i wspierać w trakcie oczyszczania,
  • mnóstwo motywacji, pozytywnej energii i dobrego humoru 🙂

Zaufali nam:

angelika_drozdzinaka

Na początku obawiałam się jak dużo niezdrowych rzeczy znajdę jeszcze w mojej kuchni. Dzięki uczestnictwu w Waszym wyzwaniu razem z partnerem jemy teraz więcej warzyw, synka stale ciężko przekonać. Lekkostrawne obiady cieszą się popularnością ? Podobało mi się wszystko, ale najbardziej wspólne gotowanie – chętnie uczę się od innych i korzystam ze sprawdzonych przepisów ? Takie zmiany w kuchni polecam każdemu ze względu na to jak człowiek dobrze się czuje po zjedzeniu zdrowych potraw – to po prostu działa. Nie bójmy się gotować zdrowo, zajmuje to o wiele mniej czasu niż tradycyjne gotowanie – jest to wielkim plusem dla każdej mamy.

Angelika Droźdzynska

marta_laskowska

Przed wyzwaniem przede wszystkim obawiałam się, że przygotowane potrawy nie będą nam smakowały. Jednak pozytywnie się rozczarowałam, ja i moja rodzina odkryliśmy nowe smaki . Bardzo dobrze to zorganizowaliście, zaczynając od sprzątania poprzez wspólne zakupy i gotowanie. Lista z zakupami ułatwiła zadanie. Przepisy udowodniły, że było zdrowo, smacznie a co najważniejsze posiłki były syte. Wasze wyzwanie polecam każdemu, udowadniacie, że można i warto zmienić swój sposób odżywiania i że nie jest to aż tak trudne jak by się wydawało. Chciałabym Wam serdecznie podziękować. Udział w “Wyzwaniu” był dla mnie wspaniałym doświadczeniem, bardzo dużo pomocą w procesie zmiany żywienia naszej rodziny. Od dłuższego czasu eksperymentujemy i małymi krokami zmieniamy chemię na jedzenie. Sporo nam jeszcze brakuje do Waszej rodziny ale jestem pewna, że jesteśmy na właściwej drodze.

Marta Laskowska

tatiana_jaworska

Nazywam się Tatiana Jaworska i pomagam osobom takim jak Ty przejść oczyszczanie organizmu, odmłodzić się i zdrowo chudnąć.

Ja już to przeszłam. Z sukcesem poprowadziłam “za rękę” wiele osób, dlatego z przyjemnością poprowadzę i Ciebie przez to wyzwanie.

Jestem autorką kursów online Oczyszczanie warzywno-owocowe w 2 tygodnie, Jaglany Detoks w 2 tygodnie oraz W 4 tygodnie zmień swoją kuchnię na zdrową. Razem z moim mężem Michałem przeszliśmy drogę od typowych wszystkożerców do osób świadomych potrzeb organizmu. Wiemy, jaki wpływ na niego ma to, co zjadamy.

Z pasją dzielę się zdobytym wyjątkowo pożytecznym doświadczeniem. Sprawię, że przejście oczyszczania będzie łatwiejsze niż myślisz!

Wyzwanie już się odbyło – dziękujemy za liczne uczestnictwo! 🙂

Wyzwania nie mogą przechodzić kobiety w ciąży, karmiące piersią, dzieci, młodzież w okresie dojrzewania, osoby niedożywione, osoby w zaawansowanym stadium nowotworu, osoby z chorobami wyniszczającymi jak krańcowa niewydolność narządów. Zaś osoby z cukrzycą typu I, osoby z nadczynnością tarczycy, osoby z depresją czy innymi schorzeniami psychicznymi, osoby przyjmujące leki na krzepliwość krwi, osoby stosujące leki hamujące układ immunologiczny, takie jak na przykład hormony sterydowe czy cytostatyki, osoby z posterydową lub autoagresyjną niedoczynnością nadnerczy (choroba Adisona), osoby chore na bulimię, osoby po transplantacji narządów – przed podjęciem oczyszczania powinny zasięgnąć opinii lekarza.