wyzwanie

Obfitość świeżych warzyw i owoców doskonały moment na efektywne porządki swoim organizmie. Czas pozbyć się “niepotrzebnych zapasów”, nabrać energii, witalności i przy okazji zrzucić kilka kilogramów!

Lekkie potrawy na bazie świeżych sezonowych warzyw odciążają i regeneracją układ pokarmowy. Do tego odżywiają i nawadniają organizm i wspierają oczyszczenie ze złogów i toksyn.

Podejmując i przechodząc to wyzwanie:

  • zrzucisz kilka kilogramów zbędnej wagi,
  • poprawisz przyswajanie składników odżywczych z pożywienia,
  • odżywisz organizm minerałami, witaminami, enzymami i fito składnikami.
  • przekonasz się ile ukrytej energii drzemie w Tobie,
  • poczujesz się kilka lat młodziej.

W ramach WYZWANIA otrzymasz:

  • wskazówki jak się przygotować, przejść i wyjść z oczyszczania warzywno-owocowego,
  • szczegółowe listy zakupów i przepisy na soki na każdy dzień oczyszczania,
  • dostęp do 3 nagrań wideo zrealizowanych w formie Facebook live podczas wyzwania w którym wzięło udział ponad 2000 osób,
  • mnóstwo motywacji, pozytywnej energii i dobrego humoru 🙂

Zaufali nam:

angelika_drozdzinaka

Na początku obawiałam się jak dużo niezdrowych rzeczy znajdę jeszcze w mojej kuchni. Dzięki uczestnictwu w Waszym wyzwaniu razem z partnerem jemy teraz więcej warzyw, synka stale ciężko przekonać. Lekkostrawne obiady cieszą się popularnością ? Podobało mi się wszystko, ale najbardziej wspólne gotowanie – chętnie uczę się od innych i korzystam ze sprawdzonych przepisów ? Takie zmiany w kuchni polecam każdemu ze względu na to jak człowiek dobrze się czuje po zjedzeniu zdrowych potraw – to po prostu działa. Nie bójmy się gotować zdrowo, zajmuje to o wiele mniej czasu niż tradycyjne gotowanie – jest to wielkim plusem dla każdej mamy.

Angelika Droźdzynska

marta_laskowska

Przed wyzwaniem przede wszystkim obawiałam się, że przygotowane potrawy nie będą nam smakowały. Jednak pozytywnie się rozczarowałam, ja i moja rodzina odkryliśmy nowe smaki . Bardzo dobrze to zorganizowaliście, zaczynając od sprzątania poprzez wspólne zakupy i gotowanie. Lista z zakupami ułatwiła zadanie. Przepisy udowodniły, że było zdrowo, smacznie a co najważniejsze posiłki były syte. Wasze wyzwanie polecam każdemu, udowadniacie, że można i warto zmienić swój sposób odżywiania i że nie jest to aż tak trudne jak by się wydawało. Chciałabym Wam serdecznie podziękować. Udział w “Wyzwaniu” był dla mnie wspaniałym doświadczeniem, bardzo dużo pomocą w procesie zmiany żywienia naszej rodziny. Od dłuższego czasu eksperymentujemy i małymi krokami zmieniamy chemię na jedzenie. Sporo nam jeszcze brakuje do Waszej rodziny ale jestem pewna, że jesteśmy na właściwej drodze.

Marta Laskowska

Tatiana-Jaworska_150px.jpg

Nazywam się Tatiana Jaworska, jestem psychodietetyczką i dietetyczką, żoną i mamą trójki dzieci. Moje zainteresowanie dietetyką zaczęło się ponad 10 lat temu, kiedy poprzez zmianę diety opanowałam alergię u dzieci.

W międzyczasie zrobiłam dyplom z dietetyki i psychodietetyki, aby jeszcze skuteczniej i zgodnie ze sztuką wykorzystywać naturalne metody w dobieraniu idealnej diety i wspomaganiu odbudowy organizmu.

W swojej praktyce łączę skuteczne, stosowane od tysięcy lat techniki wspierania naturalnych mechanizmów regeneracji organizmu z nowoczesnymi zaleceniami dietetycznymi.

Przeszłam to wszystko sama, z sukcesem poprowadziłam “za rękę” setki osób, dlatego z przyjemnością poprowadzę i Ciebie.

Koszt materiałów:

1. Łatwy do wydrukowania eBook z kompletem informacji.

2. Dostęp do nagrań z Facebook live.

TYLKO 9,70 PLN

Wyzwania nie mogą przechodzić kobiety w ciąży, karmiące piersią, dzieci, młodzież w okresie dojrzewania, osoby niedożywione, osoby w zaawansowanym stadium nowotworu, osoby z chorobami wyniszczającymi jak krańcowa niewydolność narządów. Zaś osoby z cukrzycą typu I, osoby z nadczynnością tarczycy, osoby z depresją czy innymi schorzeniami psychicznymi, osoby przyjmujące leki na krzepliwość krwi, osoby stosujące leki hamujące układ immunologiczny, takie jak na przykład hormony sterydowe czy cytostatyki, osoby z posterydową lub autoagresyjną niedoczynnością nadnerczy (choroba Adisona), osoby chore na bulimię, osoby po transplantacji narządów – przed podjęciem oczyszczania powinny zasięgnąć opinii lekarza.