wyzwaniejaglane-oferta1

Dziękujemy za zapis! EBook już jest w drodze na Twoją skrzynkę pocztową! 🙂

W podziękowaniu za zaufanie dodatkowo mamy dla Ciebie jednorazową propozycję. Przeczytaj uważnie i podejmij najlepszą dla Ciebie decyzję! 🙂

Nie uwierzysz, że to może być tak proste…

Jeszcze kilka lat temu wydawało się nam, że zmiana diety na zdrową to długotrwały i wymagający wielu poświęceń proces. Słyszeliśmy o zdrowych tłuszczach, kaszy jaglanej i innych zdrowych produktach. Jednak jedna rzecz o tym wiedzieć, a zupełnie inna w praktyce i ze smakiem stosować w swojej kuchni.

Pamiętamy dobrze nasz pierwszy kontakt z kasza jaglaną. Nikt nam wcześniej nie powiedział, że przed ugotowaniem należy ją uprażyć lub kilkakrotnie wypłukać, a na opakowaniu nie było to napisane. W efekcie za pierwszym razem wyszła nam gorzka, nie nadająca się do zjedzenia papka. Takie doświadczenie na długo może zniechęcić do jedzenia kaszy jaglanej, a nawet do całego tego “zdrowego odżywiania”.

Jednak wprowadzenie kaszy jaglanej do kuchni może być dużo, dużo prostsze. Właśnie w tym celu przygotowaliśmy trzydniowy program, który z powodzeniem i zadowoleniem przeszło już ponad 1500 osób! Zawiera on kompendium wiedzy na temat kaszy jaglanej, jej właściwości zdrowotnych i oczywiście sposobów przygotowania.

Ale to nie wszystko! Dodatkowo zawiera on wegański trzydniowy jadłospis z wykorzystaniem kaszy jaglanej wraz z listą zakupową, aby sprawnie i tanio kupić potrzebne do jego zrealizowania składniki.

 STOP! TO BARDZO WAŻNE!

Przeczytaj uważnie KAŻDE SŁOWO na tej stronie ponieważ zobaczysz ją tylko i wyłącznie raz. Nigdy nie zobaczysz jej ponownie. Dlatego teraz zapoznaj się z całą treścią.

Ale to nadal nie wszystko! Wraz z ładnie sformatowanym, opatrzonym wysokiej jakości zdjęciami ebookiem otrzymasz dostęp do motywujących nagrań wideo, które w formie transmisji FB na żywo przeprowadzaliśmy wspierając osoby, które właśnie przechodziły ten program. Znajdziesz na nich dodatkowe informacje, wraz z pytaniami uczestników i oczywiście naszymi odpowiedziami. Wszystko po to, aby wprowadzenie kaszy jaglanej do Twojej kuchni było jeszcze prostsze i przyjemniejsze!

Przygotowanie i przeprowadzenie przez nas tego programu wymagało dużo czasu i energii. Stworzenie i zbilansowanie tego jadłospisu było poprzedzone miesiącami kulinarnych eksperymentów i testowania na sobie i rodzinie. Wszystko po to, aby uzyskać w 100% działający program, jak najprostszy i jak najskuteczniejszy.

Alkaliczne WYZWANIE pokochaj kaszę jaglaną w 3 dni:

  1. Nie cierpisz kaszy jaglanej i chcesz to zmienić?
  2. Albo uwielbiasz kaszę jaglaną i chcesz nauczyć się kolejnych smacznych potraw z jej dodatkiem?
  3. A może chcesz poznać właściwości kaszy jaglanej, z których do tej pory nie zdawałaś / zdawałeś sobie sprawy?
  4. Lub po prostu pragniesz spędzić fantastyczny kulinarny, zdrowy weekend?

Jeżeli na którekolwiek z tych pytań Twoja odpowiedź brzmi TAK, to jesteś w odpowiednim miejscu! Nasze wyzwania przeszły już setki osób! 🙂

Biorąc udział w wyzwaniu otrzymasz:

  • informacje na temat właściwości kaszy jaglanej, o których możesz nie zdawać sobie sprawy,
  • trzydniowy jadłospis wraz z przepisami na dania z wykorzystaniem kaszy jaglanej idealny dla wszystkich domowników,
  • listę zakupów na trzydniową jaglaną ucztę, wraz z propozycją sklepów, gdzie możesz je sprawnie zrealizować,
  • dostęp do nagrań wideo zrealizowanych w formie Facebook live podczas grupowego wyzwania sokowego, w którym wzięło udział ponad 1500 osób,
  • mnóstwo motywacji, pozytywnej energii i dobrego humoru 🙂

Zaufali nam:

angelika_drozdzinaka

Na początku obawiałam się jak dużo niezdrowych rzeczy znajdę jeszcze w mojej kuchni. Dzięki uczestnictwu w Waszym wyzwaniu razem z partnerem jemy teraz więcej warzyw, synka stale ciężko przekonać. Lekkostrawne obiady cieszą się popularnością ? Podobało mi się wszystko, ale najbardziej wspólne gotowanie – chętnie uczę się od innych i korzystam ze sprawdzonych przepisów ? Takie zmiany w kuchni polecam każdemu ze względu na to jak człowiek dobrze się czuje po zjedzeniu zdrowych potraw – to po prostu działa. Nie bójmy się gotować zdrowo, zajmuje to o wiele mniej czasu niż tradycyjne gotowanie – jest to wielkim plusem dla każdej mamy.

Angelika Droźdzynska

marta_laskowska

Przed wyzwaniem przede wszystkim obawiałam się, że przygotowane potrawy nie będą nam smakowały. Jednak pozytywnie się rozczarowałam, ja i moja rodzina odkryliśmy nowe smaki . Bardzo dobrze to zorganizowaliście, zaczynając od sprzątania poprzez wspólne zakupy i gotowanie. Lista z zakupami ułatwiła zadanie. Przepisy udowodniły, że było zdrowo, smacznie a co najważniejsze posiłki były syte. Wasze wyzwanie polecam każdemu, udowadniacie, że można i warto zmienić swój sposób odżywiania i że nie jest to aż tak trudne jak by się wydawało. Chciałabym Wam serdecznie podziękować. Udział w “Wyzwaniu” był dla mnie wspaniałym doświadczeniem, bardzo dużo pomocą w procesie zmiany żywienia naszej rodziny. Od dłuższego czasu eksperymentujemy i małymi krokami zmieniamy chemię na jedzenie. Sporo nam jeszcze brakuje do Waszej rodziny ale jestem pewna, że jesteśmy na właściwej drodze.

Marta Laskowska

Tatiana-Jaworska_150px.jpg

Nazywam się Tatiana Jaworska, jestem dietetyczką, żoną i mamą trójki dzieci. Moje zainteresowanie dietetyką zaczęło się ponad 10 lat temu, kiedy poprzez zmianę diety opanowałam alergię u dzieci.

W międzyczasie zrobiłam dyplom z dietetyki, aby jeszcze skuteczniej i zgodnie ze sztuką wykorzystywać naturalne metody w dobieraniu idealnej diety i wspomaganiu odbudowy organizmu.

W swojej praktyce łączę skuteczne, stosowane od tysięcy lat techniki wspierania naturalnych mechanizmów regeneracji organizmu z nowoczesnymi zaleceniami dietetycznymi.

Przeszłam to wszystko sama, z sukcesem poprowadziłam “za rękę” setki osób, dlatego z przyjemnością poprowadzę i Ciebie.

3 dniowe wyzwanie z jadłospisem, listą zakupów!

Bardzo nam zależy, aby jak najwięcej naszych czytelników poczuło pozytywną przemianępo wprowadzeniu kaszy jaglanej do swojej kuchni. Dlatego ten program sprzedajemy  za śmiesznie niską kwotę 9,80 PLN – zależy nam, aby jak najwięcej osób go przeszło i poczuło jego działanie na własnej skórze!

Dzisiaj, specjalnie dla Ciebie idziemy jeszcze o krok dalej. Co by było, gdybyśmy zaproponowali Ci go po jeszcze lepszej cenie?

Czy jeżeli ten program zaproponujemy Ci w cenie 4,81 PLN, to znajdziesz czas, by w najbliższych 7 dniach go przetestować i napisać nam o swoich efektach?

Pamiętaj, że to jest jednorazowa oferta i po odświeżeniu strony lub skopiowaniu linka do innej przeglądarki ta oferta zniknie!

Po zakupie w ciągu kilku minut materiały w formie eBooka (25 stron) zostaną przesłane na podany przez Ciebie adres email.  Samo wyzwanie możesz przeprowadzić w dogodnym momencie.

Koszt materiałów:

1. Łatwy do wydrukowania eBook (25 stron) z 3 dniowym programem oczyszczania jaglanego i szczegółowymi instrukcjami jak je przeprowadzić.

2. Dostęp do nagrań z Facebook live wspierającymi proces przygotowania i oczyszczania.

Cena regularna: 9,80 PLN

Teraz TYLKO 4,81 PLN

PS. Spójrzmy prawdzie w oczy. Czy tego chcesz, czy nie, najbliższe 5 lat minie w mgnieniu oka. Czy chcesz ten czas spędzić zastanawiając się, co należy jeść, aby jedzenie faktycznie Cię odżywiało, a nie przysparzało trosk i dolegliwości? Czy może wolałabyś w ciągu kilku tygodni zrobić milowy krok w kierunku zdrowego odżywiania?

PS2. To jest jednorazowa oferta, tylko i wyłącznie dla osób, które pierwszy raz zapisują się na naszą listę. Nigdy więcej jej nie zobaczysz, tak więc dokładnie rozważ swoją decyzję. Dzięki tej ofercie oszczędzasz 5 PLN!