wyzwaniejaglane

Alkaliczne WYZWANIE pokochaj kaszę jaglaną w 3 dni:

  1. Nie cierpisz kaszy jaglanej i chcesz to zmienić?
  2. Albo uwielbiasz kaszę jaglaną i chcesz nauczyć się kolejnych smacznych potraw z jej dodatkiem?
  3. A może chcesz poznać właściwości kaszy jaglanej, z których do tej pory nie zdawałaś / zdawałeś sobie sprawy?
  4. Lub po prostu pragniesz spędzić fantastyczny kulinarny, zdrowy weekend?

Jeżeli na którekolwiek z tych pytań Twoja odpowiedź brzmi TAK, to jesteś w odpowiednim miejscu! Nasze wyzwania przeszły już tysiące osób! ?

Biorąc udział w wyzwaniu otrzymasz:

  • informacje na temat właściwości kaszy jaglanej, o których możesz nie zdawać sobie sprawy,
  • trzydniowy jadłospis wraz z przepisami na dania z wykorzystaniem kaszy jaglanej idealny dla wszystkich domowników,
  • listę zakupów na trzydniową jaglaną ucztę, wraz z propozycją sklepów, gdzie możesz je sprawnie zrealizować,
  • dostęp do nagrań wideo zrealizowanych w formie Facebook live podczas grupowego wyzwania sokowego, w którym wzięło udział ponad 1500 osób,
  • mnóstwo motywacji, pozytywnej energii i dobrego humoru 🙂

Zaufali nam:

angelika_drozdzinaka

Na początku obawiałam się jak dużo niezdrowych rzeczy znajdę jeszcze w mojej kuchni. Dzięki uczestnictwu w Waszym wyzwaniu razem z partnerem jemy teraz więcej warzyw, synka stale ciężko przekonać. Lekkostrawne obiady cieszą się popularnością ? Podobało mi się wszystko, ale najbardziej wspólne gotowanie – chętnie uczę się od innych i korzystam ze sprawdzonych przepisów ? Takie zmiany w kuchni polecam każdemu ze względu na to jak człowiek dobrze się czuje po zjedzeniu zdrowych potraw – to po prostu działa. Nie bójmy się gotować zdrowo, zajmuje to o wiele mniej czasu niż tradycyjne gotowanie – jest to wielkim plusem dla każdej mamy.

Angelika Droźdzynska

marta_laskowska

Przed wyzwaniem przede wszystkim obawiałam się, że przygotowane potrawy nie będą nam smakowały. Jednak pozytywnie się rozczarowałam, ja i moja rodzina odkryliśmy nowe smaki . Bardzo dobrze to zorganizowaliście, zaczynając od sprzątania poprzez wspólne zakupy i gotowanie. Lista z zakupami ułatwiła zadanie. Przepisy udowodniły, że było zdrowo, smacznie a co najważniejsze posiłki były syte. Wasze wyzwanie polecam każdemu, udowadniacie, że można i warto zmienić swój sposób odżywiania i że nie jest to aż tak trudne jak by się wydawało. Chciałabym Wam serdecznie podziękować. Udział w “Wyzwaniu” był dla mnie wspaniałym doświadczeniem, bardzo dużo pomocą w procesie zmiany żywienia naszej rodziny. Od dłuższego czasu eksperymentujemy i małymi krokami zmieniamy chemię na jedzenie. Sporo nam jeszcze brakuje do Waszej rodziny ale jestem pewna, że jesteśmy na właściwej drodze.

Marta Laskowska

Tatiana-Jaworska_150px.jpg

Nazywam się Tatiana Jaworska, jestem psychodietetyczką i dietetyczką, żoną i mamą trójki dzieci. Moje zainteresowanie dietetyką zaczęło się ponad 10 lat temu, kiedy poprzez zmianę diety opanowałam alergię u dzieci.

W międzyczasie zrobiłam dyplom z dietetyki i psychodietetyki, aby jeszcze skuteczniej i zgodnie ze sztuką wykorzystywać naturalne metody w dobieraniu idealnej diety i wspomaganiu odbudowy organizmu.

W swojej praktyce łączę skuteczne, stosowane od tysięcy lat techniki wspierania naturalnych mechanizmów regeneracji organizmu z nowoczesnymi zaleceniami dietetycznymi.

Przeszłam to wszystko sama, z sukcesem poprowadziłam “za rękę” setki osób, dlatego z przyjemnością poprowadzę i Ciebie.

3 dniowe wyzwanie z jadłospisem, listą zakupów!

Koszt materiałów:

1. Łatwy do wydrukowania eBook z kompletem informacji.

2. Dostęp do nagrań z Facebook live.

TYLKO 9,80 PLN