Wyzwanie w 3 dni przygotuj się do oczyszczania

Czy chcesz w 3 dni przejść program, który przygotuje Cię do oczyszczania organizmu?

A może chcesz poznać metody i przepisy wspierające organizm w naturalny sposób?

Wiosenne oczyszczanie organizmu  to doskonały sposób na odciążenie i regenerację układu pokarmowego, a do tego wzmocnienie odporności i stabilizację wagi.

Jednak przed rozpoczęciem jakiegokolwiek programu oczyszczania należy się dobrze do niego przygotować. Dzięki temu oczyszczanie przejdziesz łagodniej i uzyskasz trwalsze efekty.

Wyzwanie: W 3 dni przygotuj się do oczyszczania organizmu!
Warsztaty online (godz. 21:00) – zrobisz je w domu!

24-26.05.2024 (piątek, sobota, niedziela)

Podejmując i przechodząc to wyzwanie:

 • we własnym domu, o dogodnej dla Ciebie porze, przejdziesz program, dzięki któremu przygotujesz się do wiosennego oczyszczania organizmu,
 • przekonasz się, jak dobrze można się czuć na roślinnej odżywczej diecie,
 • nauczysz się, jak przygotowywać oczyszczające koktajle,
 • dowiesz się, dlaczego tak ważne jest, aby organizm się oczyszczał,
 • uwolnisz energię jaka drzemie we wnętrzu Twojego organizmu,
 • poczujesz luz w pasie.

 

W ramach WYZWANIA otrzymasz:

 • zbilansowany 3-dniowy, roślinny jadłospis przygotowujący do oczyszczania,
 • szczegółową listę zakupów i przepisy na potrawy na każdy dzień tego procesu,
 • dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na Facebook’u, gdzie dołączysz do osób,  które tak samo jak Ty chcą czuć się dobrze,
 • udział (online godz. 21:00) w warsztatach na żywo FB live (nie musisz mieć konta na Facebooku), na których szczegółowo zostanie omówiony:
  • proces wprowadzenia do oczyszczania organizmu,
  • dlaczego ważne jest, aby się dobrze przygotować,
  • o co chodzi w oczyszczaniu organizmu, skoro oczyszcza się on na bieżąco,
 • wsparcie psychodietetyczki przez cały okres wyzwania.

Nie musisz mieć konta na Facebook’u, aby wziąć udział w wyzwaniu – wszystkie materiały otrzymasz w mailach.

Zaufali nam:

lucyna_malinowska

Przed kursem najbardziej obawiałam się napadów głodu a co za tym idzie podjadania. Po kursie poczułam się lżejsza (ubyło 6kg), zwiększyła mi się energia i co najważniejsze zniknęły kłopoty z wizytami w toalecie. Najbardziej podobało mi się przyrządzanie nowych pysznych posiłków, oraz prawie natychmiastowe efekty stosowania diety. Polecałbym ten kurs każdemu, dlatego, że daje on efekty i że warto zrobić, coś dobrego dla poprawy swojego zdrowia. Jestem bardzo zadowolona, że przeprowadziłam ten detoks i w przyszłości chętnie podejmę się kolejnych wyzwań.

Lucyna Malinowska

Monika_Jedrzejczak

Cieszę się że zrobiłam ten detoks, ponieważ dzięki niemu nauczyłam się robić wiele posiłków z warzyw, których wcześniej nie jadłam.

Jestem pod wrażeniem bo myślałam, że na detoksie będę głodna…a byłam najedzona. W czasie tego detoksu nie ciągnęło mnie do słodyczy, a na innych dietach miałam z tym problem bo rzucałam się na słodkie i byłam głodna… Czuję się naprawdę super. Waga spadła 3 kilo! J

Chciałam bardzo podziękować Tatianie i Michałowi za smaczne posiłki i wsparcie oraz grupie. Panowała bardzo miła atmosfera, co bardzo pomagało w przejściu detoksu.

Monika Jędrzejak

tati1

Jestem dietetyczką i psychodietetyczką, żoną i mamą trójki wspaniałych dzieci. Wraz z mężem prowadzę stronę Więcej Niż Zdrowe Odżywianie.

Wykorzystując naturalne metody w dobieraniu idealnej diety w regeneracji organizmu i powrotu do zdrowia, prowadzę konsultacje osobiste, tworzę programy odnowy biologicznej organizmu, kursy internetowe, książki elektroniczne, wyzwania i szkolenia z zakresu zdrowego odżywiania, oczyszczania, regeneracji i samoleczenia organizmu.

Przeszliśmy je wszystkie wraz z mężem, z sukcesem poprowadziłam “za rękę” setki osób, dlatego z przyjemnością poprowadzę i Ciebie.

Przejdziesz je w domu!

Zapraszamy Cię nawet, jeśli nie planujesz oczyszczania – poznasz nowe przepisy wspierające organizm w naturalny sposób.

Udział w wyzwaniu jest BEZPŁATNY!

.