Zdrowa Kuchnia Oferta1

Dziękujemy za zapisanie się na listę subskrybentów.

Zgodnie z obietnicą, za chwilkę na Twojej skrzynce pocztowej znajdzie się e-mail z powiedzeniem subskrypcji. Wystarczy kliknąć na znajdującego się w nim linka, aby otrzymać maila z bezpłatnym e-book’em.

Zanim jednak zajrzysz do skrzynki, obejrzyj poniższą propozycję.

Uwaga, ta propozycja jest jednorazowa, a na podjęcie decyzji masz 30 minut. Po ich upływie przepadnie bezpowrotnie.

logo_bez_tla

Mój kurs internetowy pozwoli Ci zaoszczędzić czas i uniknąć błędów związanych z wprowadzaniem zdrowych potraw.

Zdajesz sobie sprawę, że właściwe odżywianie ma duży wpływ na zdrowie Twoje i Twojej rodziny, ale brakuje Ci pomysłów na proste, smaczne i zdrowe potrawy.

Do tego masz coraz więcej obowiązków i trudno jest Ci zaleźć czas na gotowanie posiłków w domu. Robienie zakupów, mycie i przygotowywanie warzyw – to wszystko zabiera mnóstwo czasu, którego ciągle jest za mało. Brakuje Ci wiedzy, inspiracji i motywacji

Jakby to było znaleźć się w gronie osób mających jeden wspólny cel, zamierzających w 4 tygodnie zmienić swoją kuchnię na zdrową? W grupie prowadzonej przez osobę, która takie zmiany w swojej rodzinie już wdrożyła i chętnie podzieli się swoim doświadczeniem?

Jakby to było, gdyby mieć doświadczonego przewodnika, który w miesiąc usprawni organizację kuchni, nauczy Cię jak zamienić niezdrowe produkty na zdrowe tak, że będziesz w stanie samodzielnie skomponować zdrowy posiłek, zrobić „coś z niczego”?

Byłoby cudownie… I wiesz co? To wszystko jest w Twoim zasięgu!

Kurs internetowy: W 4 tygodnie zmień swoją kuchnię na zdrową!

20 lekcji (4 tygodnie)

Co zawiera kurs?

 

MODUŁ 1 – zacznij jadać domowe posiłki

 • Twoja prywatna baza inspiracji kulinarnych
 • tygodniowy plan posiłków
 • sprawne i tanie robienie zakupów spożywczych
 • gotuj szybko, zdrowo i smacznie

MODUŁ 2 – poznaj podstawy zdrowego odżywiania

 • skąd czerpać energię, inspirację i motywację
 • łączenie potraw, komponowanie i bilansowanie posiłków
 • jak właściwie nawadniać organizm
 • jak przekonać rodzinę do zdrowych posiłków

MODUŁ 3 – wprowadź zdrowe produkty zbożowe i tłuszcze

 • zamień białe produkty na pełnowartościowe
 • zmniejsz ilość glutenu w diecie
 • które tłuszcze musisz wyrzucić i dlaczego
 • wprowadź zdrowe tłuszcze i naucz się je stosować

MODUŁ 4 – pokochaj białko roślinne i zdrowe słodycze

 • jak sprawnie wprowadzić do kuchni strączki
 • bez mięsa też może być smacznie i zdrowo
 • słodkie może być zdrowe
 • nigdy byś nie pomyślał, że z tego można zrobić zdrowy słodycz

A DO TEGO

 • 20 zdrowych przepisów po 1 na każdą lekcję kursu
 • listy zakupowe i propozycje sklepów, gdzie można je sprawnie zrealizować

Przerobienie jednej lekcji zajmie Ci tylko 15 minut dziennie.

Zaufali nam:

jadwiga_nowaczyk

Dzięki kursowi moja dieta zmienia się na lepsze, nie jem już śmieciowego jedzenia. Przepisy są superowe i zdrowe. Poleciłam już ten kurs moim córkom, ponieważ mają małe dzieci i ich zdrowie jest mi najważniejsze. Staram się przekonać moją rodzinką na to, co robię, jak zmieniło się moje zdrowie, mam potwierdzone to przez lekarza. Teraz moja kuchnia jest o wiele bogatsza, smaczniejsza i zdrowa.

Jadwiga Nowaczyk

Elzbieta_Tomal_1

Przed kursem miałam obawy czy będę mieć czas żeby przejść ten kurs i czy będę mieć na tyle determinacji żeby wprowadzić wszystkie zmiany w życiu rodzinnym, choć od kilku lat i tak staramy się zdrowo odżywiać. Gdy pracuje się zawodowo, zajmuje domem i wychowuje małe dzieci czasem ze zmęczenia brakuje sił na nowe eksperymenty kulinarne i na przekonywanie rodziny do zmian.

Dzięki temu kursowi stopniowo testuję nowe przepisy i wprowadzam je do naszego menu. Jemy więcej kasz i strączków. Wprowadziłam tygodniowy grafik posiłków przez co mogę zrobić zakupy z wyprzedzeniem.

Najbardziej podobało mi się to że proponujecie wprowadzać zmiany stopniowo bez wywracania dotychczasowego życia do góry nogami. Jesteście taktowni i przy tym bardzo sympatyczni i macie ogromną wiedzę i spore doświadczenie na tematy zdrowego życia. Przepisy są bardzo smaczne i moja rodzina już je polubiła.

Kurs polecam osobom, które dopiero zauważają potrzebę wprowadzenia zmian a nie wiedzą od czego zacząć. Ten kurs to doskonałe kompendium wiedzy i praktyczne porady.

Elżbieta Tomal

Alicja_Stomska

Po odbyciu kursu mam inne, zupełnie nowe podejście do tego co kładę na talerz. Taka forma przekazu wiedzy na temat zdrowego odżywiania, bardzo mi się podobała. Zdecydowanie polecam ten kurs, w szczególności za jasność przekazu i profesjonalne podejście do tematu. Nie przerywajcie, swoje pracy, twórzcie dalej, kogoś takiego jak Wy szukałam od dawna.

Alina Stomska

Wypróbuj mój internetowy kurs bez ryzyka! Jeżeli pomimo zastosowania zawartych w kursie wskazówek nie osiągnąłeś zadowalających rezultatów, skontaktuj się z nami. Napisz maila najpóźniej 14 dni od zakupu kursu, a dostaniesz zwrot CAŁEJ zapłaconej kwoty.

Tatiana-Jaworska_150px.jpg

Nazywam się Tatiana Jaworska, jestem psychodietetyczką i dietetyczką, żoną i mamą trójki dzieci. Moje zainteresowanie dietetyką zaczęło się ponad 10 lat temu, kiedy poprzez zmianę diety opanowałam alergię u dzieci.

W międzyczasie zrobiłam dyplom z dietetyki i psychodietetyki, aby jeszcze skuteczniej i zgodnie ze sztuką wykorzystywać naturalne metody w dobieraniu idealnej diety i wspomaganiu odbudowy organizmu.

W swojej praktyce łączę skuteczne, stosowane od tysięcy lat techniki wspierania naturalnych mechanizmów regeneracji organizmu z nowoczesnymi zaleceniami dietetycznymi.

Przeszłam to wszystko sama, z sukcesem poprowadziłam “za rękę” setki osób, dlatego z przyjemnością poprowadzę i Ciebie.

Co mówią uczestniczki kursu?

Kluczowe informacje o kursie:

 

CZAS TRWANIA KURSU – po zakupie otrzymujesz roczny dostęp do kursu. Od jego startu co tydzień dostajesz dostęp do kolejnego modułu wiedzy. Po odbyciu kursu przez najbliższy rok masz nieograniczony dostęp do wszystkich zakupionych materiałów.

KURS ONLINE – cały kurs odbywa się online, wystarczy dostęp do Internetu. Po zakupie otrzymujesz dostęp do filmów instruktażowych, ćwiczeń i innych materiałów edukacyjnych.

INTUICYJNA ŚCIEŻKA NAUKI – w ramach kursu lekcje ułożone są w logiczną całość. Zaczynasz od podstaw, aby już w pierwszych dniach wprowadzać pozytywne zmiany w swojej kuchni. Wiedza zdobyta na początku będzie procentować w późniejszych etapach kursu.

TREŚCIWE LEKCJE – na przerobienie materiału z jednej lekcji będziesz potrzebować maksymalnie 15 minut dziennie.

Najczęściej zadawane pytania:

1. Czy znajdę czas na przejście kursu?

Do przejścia kursu wystarczy 15 minut dziennie, 5 razy w tygodniu. Możesz też podążać indywidualnym tempem i uczyć się raz w tygodniu przez 75 minut. W ramach kursu otrzymasz również przepisy na 20 zdrowych potraw, po 1 na każdy dzień kursu. Będą to proste i szybkie w przygotowaniu przepisy których przygotowanie każdorazowo zajmuje około 30 minut.

2. Czy składniki na przygotowanie potraw nie będą zbyt drogie?

W naszych przepisach nie bazujemy na kosztownych egzotycznych superfood’ach, opieramy się głównie na naszych polskich sezonowych warzywach i owocach. Dla urozmaicenia okazjonalnie dodajemy zdrowe tłuszcze (np. awokado, olej kokosowy), zawsze podając tańszą zdrową alternatywę.

3. Czy będę wystarczająco wytrwała?

To bolączka większości z nas. Dlatego w ramach kursu przewidzieliśmy dedykowaną lekcję dotyczącą pracy nad wytrwałością i motywacją do wdrażania zdrowego odżywiania. Z doświadczenia wiemy, że bardzo dobrym motywatorem jest dołączenie do zamkniętej grupy na Facebook, gdzie obserwując sukcesy innych sami dostajemy „wiatru w skrzydła”.

4. Czy moja rodzina zaakceptuje zmianę diety?

W ramach jednej z lekcji otrzymasz wskazówki i ćwiczenia, wdrożenie których znacząco zwiększy Twoje szanse na zarażenie bliskich nowymi, smacznymi potrawami. Czy się uda? Gwarancji oczywiście nie ma, ale jak nie spróbujesz to się na pewno nie uda 🙂

5. Czy podczas tego kursu faktycznie nauczę się zdrowo gotować?

W ramach kursu razem z nami przygotujesz 20 zdrowych potraw. Poznasz również sposoby na organizację pracy w kuchni (planowanie, zakupu, przygotowywanie produktów, komponowanie posiłków), aby zwiększyć Twoją pewność siebie i otworzyć się na inne smaki, zapachy, potrawy. To podstawy na bazie których możesz dalej rozwijać swoje zdolności kulinarne, wszystko w Twoich rękach.

7. Jak wygląda taki kurs online?

Po zakupie na 1 rok otrzymujesz dostęp do kursu. Składa się on z krótkich filmów wideo, które omawiają poszczególne tematy lekcji. Niektóre lekcje zawierają również ćwiczenia, w formie dokumentu pdf, który można wypełnić na komputerze lub po jego wydrukowaniu pisemnie. Dodatkowo do każdej lekcji otrzymasz przepis na zdrową potrawę. Aby ułatwić Ci organizację otrzymasz również listy zakupowe, ze składnikami na potrawy, które w danym tygodniu będziemy przygotowywali.Aby przerobić wszystkie lekcje wystarczy mieć dostęp do Internetu i przeznaczyć na to 15 minut dziennie.

8. A co jeżeli kurs nie spełni moich oczekiwań?

Napisz do nas maila nie później niż 14 dni od daty rozpoczęcia kursu. Jeżeli stosując się do wytycznych i wykonując ćwiczenia nie uzyskujesz oczekiwanych rezultatów, otrzymasz od nas zwrot 100% wpłaconych środków.

W przypadku dodatkowych pytań napisz do mnie na:

kontakt@wiecejnizzdroweodzywianie.pl

beata_benning

Już w trakcie trwania kursu oczyściłam swoje szafki z niezdrowych produktów, zaczęłam inaczej robić zakupy, wprowadziłam zdrowe ziarna i strączki. Dzięki niemu zrozumiałam tak naprawdę na czym polega zdrowe odżywianie.

Najbardziej podobały mi się filmiki Tatiany, która w bardzo prosty sposób opowiadała o zdrowym odżywianiu. Każdy film był inny, bardzo interesujący, podpowiadał nie tylko co mamy zrobić ale również dlaczego.

Do tej pory myślałam że kupując świeże warzywa i owoce oraz zmniejszając ilość mięsa to się zdrowo odżywiam. Dopiero na tym kursie przekonałam się jak powinno wyglądać zdrowe odżywianie. Na tym kursie poznasz jak prosto można wprowadzić zdrowe produkty zbożowe, tłuszcze, białko roślinne i zdrowe słodycze. Ten kurs zawiera wszystko co potrzebne jest aby zacząć się zdrowo odżywiać. Dlatego z czystym sumieniem polecam ten kurs każdemu kto chce zmienić swoje nawyki żywieniowe a nie wie jak się do tego zabrać. Zamiast kupować niewyobrażalne ilości książek oraz siedzieć godzinami w Internecie wyszukując informacji na temat zdrowego odżywiania zrób po prostu ten kurs – zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Beata Benning

Ta okazja pojawia Ci się tylko raz, w podziękowaniu za zapisanie się na listę i pobranie e-booka, bo wiem, że dzięki niej z przyjemnością wprowadzisz zdrowe produkty do swojej kuchni.

I pamiętaj, że po zakupie otrzymujesz nieograniczony dostęp do wszystkich zakupionych materiałów na rok, więc możesz go przeprowadzić w dogodnym momencie.

Tak, jestem gotowy na zakup kursu!

 • Wiem, że na kursie W 4 tygodnie zmień swoją kuchnię na zdrową otrzymam materiały dzięki którym z przyjemnością wprowadzę zdrowe produkty do swojej kuchni.
 • Rozumiem, że jest to promocja jednorazowa i później nie będzie możliwości, nabyć ten kurs w tak obłędnej cenie.
 • Wiem, że od momentu zakupu będę mieć 12 miesięcy na realizację tego kursu.
 • Wiem, że dostaję 14-dniową gwarancję satysfakcji i rozumiem, że w tym czasie mogę bez żadnych przeszkód stosować zawarte w kursie zdrowe przepisy i wdrażać strategie, których nauczę się na kursie.

KURS INTERNETOWY

20 lekcji (4 tygodnie), cena: 399 zł

TERAZ TYLKO: 99 zł (75% obniżki!)

PS. Spójrzmy prawdzie w oczy. Czy tego chcesz, czy nie, najbliższe 5 lat minie w mgnieniu oka. Czy chcesz ten czas spędzić zastanawiając się, co należy jeść, aby jedzenie faktycznie Cię odżywiało, a nie przysparzało trosk i dolegliwości? Czy może wolałabyś w ciągu kilku tygodni zrobić milowy skok w kierunku zdrowego odżywiania?

PS2. To jest jednorazowa oferta, tylko i wyłącznie dla osób, które pierwszy raz zapisują się na naszą listę. Nigdy więcej jej nie zobaczysz, tak więc dokładnie rozważ swoją decyzję. Dzięki tej ofercie oszczędzasz 300 zł ! 🙂

aneta_borys

Przed rozpoczęciem kursu obawiałam się, że będzie zawierał informacje które już znam i stosuję. Ale tak nie było. Po odbyciu kursu mam jeszcze lepszą organizację w kuchni, wiele dodatkowych rozwiązań i super zdrowych przepisów.

W kursie najbardziej podobało mi się sposób przekazania informacji – prosty, praktyczny i łatwy w zastosowaniu. Szczególnie polecam go dla początkujących, jest bardzo zachęcający i motywujący. Zawarte w kursie przepisy są doskonałe.

Aneta Borys