dietabezglutenowa-oferta-noOTO

Dziękujemy za zapisanie się na naszą listę. Bezpłatny eBook już jest w drodze do Ciebie.

Dodatkowo mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę 🙂

STOP! TO BARDZO WAŻNE!

Przeczytaj uważnie KAŻDE SŁOWO na tej stronie ponieważ zobaczysz ją tylko i wyłącznie raz. Nigdy nie zobaczysz jej ponownie. Dlatego teraz zapoznaj się z całą treścią.

Fanaberia, czy konieczność? Nowy dobry zwyczaj, czy bezwzględna potrzeba zmniejszenia ilości glutenu w codziennej diecie?

Produkty zawierające gluten ludzie jadają już od kilku tysięcy lat i choć celiakię opisano już w starożytności, to duża część dolegliwości glutenozależnych jest domeną ostatnich lat. Zmodyfikowana pszenica w połączeniu z wszechobecnością glutenu powoduje nietypowe, czasem bardzo nieprzyjemne reakcje organizmu.

.

Masz nadęty brzuch? Czujesz ciągłe zmęczenie? Zmagasz się z problemami jelitowymi, alergią, nadwagą? Chcesz się przekonać jak się czujesz nie jedząc glutenu? Chcesz zrobić pierwszy krok, ale nie wiesz od czego zacząć i jakich efektów oczekiwać?

Poszukujesz prostych, szybkich w przygotowaniu potraw bezglutenowych ze składników dostępnych w każdym markecie?

A może potrzebujesz nowych inspiracji i chcesz mieć gotowy bezglutenowy jadłospis?

Kurs internetowy: “Dieta bezglutenowa w 10 dni”

10 lekcji (filmy, przepisy)

+ tygodniowy bezglutenowy jadłospis

Co zawiera kurs?

 

MODUŁ 1 – dieta bezglutenowa – moda czy konieczność?

 • jakie dolegliwości wymagają eliminacji glutenu,
 • Twój pierwszy krok w pokonaniu alergii,
 • eliminacja glutenu a stabilizacja wagi,
 • skąd czerpać motywację do zmiany diety.

MODUŁ 2 – grupy produktów

 • czego definitywnie musisz unikać,
 • produkty naturalnie bezglutenowe,
 • źródła ukrytego glutenu,
 • jak łatwo zdobywać produkty bezglutenowe.

MODUŁ 3 – zdrowe i proste przepisy

 • jak komponować pełnowartościowe posiłki,
 • alterantywne źródła zdrowego białka,
 • właściwe łączenie pokarmów,
 • tanie i zdrowe zamienniki bezglutenowe,
 • pieczywo i ciasta bezglutenowe,
 • jedzenie na mieście, w podróży z rodziną.

A DO TEGO

 • 12 zdrowych bezglutenowych przepisów,
 • listy zakupowe i propozycje sklepów, gdzie można je sprawnie zrealizować,
 • 42 stronicowy eBook “7 dni bez glutenu” z tygodniowym jadłospisem bezglutenowym, wraz z przepisami i listą zakupową (w wariancie Premium).

Dla kogo ten kurs nie jest?

 • Dla osób, które wiedzą, jak odżywiać się bezglutenowo.
 • Dla osób, które potrafią układać jadłospisy na swoje potrzeby.
 • Dla osób, które znają nasze przepisy na pamięć, a chcą kurs tylko dla nowych przepisów.

Przerobienie jednej lekcji zajmie Ci tylko 15 minut dziennie.

Zaufały nam:

jadwiga_nowaczyk

Dzięki kursowi moja dieta zmienia się na lepsze, nie jem już śmieciowego jedzenia. Przepisy są superowe i zdrowe. W trakcie kursu najwięcej radości sprawia mi opieka i to że jeśli czegoś nie jestem pewna, to Tatiana i Michał oraz grupa wsparcia spieszą z pomocą. Poleciłam już ten kurs moim córkom, ponieważ mają małe dzieci i ich zdrowie jest mi najważniejsze. Staram się przekonać moją rodzinką na to, co robię, jak zmieniło się moje zdrowie, mam potwierdzone to przez lekarza. Teraz moja kuchnia jest o wiele bogatsza, smaczniejsza i zdrowa.

Jadwiga Nowaczyk

Elzbieta_Tomal_1

Przed kursem miałam obawy czy będę mieć czas żeby przejść ten kurs i czy będę mieć na tyle determinacji żeby wprowadzić wszystkie zmiany w życiu rodzinnym, choć od kilku lat i tak staramy się zdrowo odżywiać. Gdy pracuje się zawodowo, zajmuje domem i wychowuje małe dzieci czasem ze zmęczenia brakuje sił na nowe eksperymenty kulinarne i na przekonywanie rodziny do zmian.

Dzięki temu kursowi stopniowo testuję nowe przepisy i wprowadzam je do naszego menu. Jemy więcej kasz i strączków. Wprowadziłam tygodniowy grafik posiłków przez co mogę zrobić zakupy z wyprzedzeniem.

Najbardziej podobało mi się to że proponujecie wprowadzać zmiany stopniowo bez wywracania dotychczasowego życia do góry nogami. Jesteście taktowni i przy tym bardzo sympatyczni i macie ogromną wiedzę i spore doświadczenie na tematy zdrowego życia. Przepisy są bardzo smaczne i moja rodzina już je polubiła.

Kurs polecam osobom, które dopiero zauważają potrzebę wprowadzenia zmian a nie wiedzą od czego zacząć. Ten kurs to doskonałe kompendium wiedzy i praktyczne porady.

Elżbieta Tomal

Iwona_Fiolek

Zanim kupiłam kurs obawiałam się braku rzetelnych i pełnych informacji, oraz dostatecznej “opieki” nad każdym z “kursantów”. Nic z tych rzeczy, informacje były podawane z dostatecznym wyprzedzeniem a wszystko było przemyślane. Do tego prowadzenie “za rączkę” do celu, gotowość pomocy w każdej chwili, super atmosfera, życzliwość i grupa wsparcia. Dzięki temu kursowi czuję siłę, pewność siebie, że można dać radę (pod opiekuńczymi skrzydłami mentorów). Mam też kilka kilogramów mniej, wiarę i lepsze samopoczucie. Najbardziej podobała mi się staranność i drobiazgowość kursu. Polecam ten kurs bo jesteście profesjonalistami. Wasze kursy są przemyślane i dopracowane. Wielu osobom brakuje mentora i osoby kontrolującej postępy i realizację programu. Przejrzyste wskazówki i dyskretne, konkretne merytoryczne wsparcie są nieocenione. Czekam na kolejne programy:)

Iwona Fijołek

100_grarancja

Wypróbuj ten internetowy kurs bez ryzyka! Jeżeli pomimo zastosowania zawartych w kursie wskazówek stwierdzasz, że to nie dla Ciebie – skontaktuj się ze mną. Napisz maila najpóźniej 7 dni od rozpoczęcia kursu, a otrzymasz zwrot CAŁEJ zapłaconej kwoty.

tatiana_jaworska

Nazywam się Tatiana Jaworska i pomagam osobom takim jak Ty sprawnie wprowadzać zdrowe potrawy w Twojej kuchni.

Ja już to przeszłam, z sukcesem poprowadziłam “za rękę” wiele osób, dlatego z przyjemnością poprowadzę i Ciebie.

Jestem autorką kursów online Oczyszczanie warzywno-owocowe w 2 tygodnie, Jaglany Detoks w 2 tygodnie, oraz W 4 tygodnie zmień kuchnię na zdrową. Razem z moim mężem Michałem przeszliśmy drogę od typowych wszystkożerców do osób świadomych potrzeb organizmu. Wiemy, jaki wpływ na niego ma to, co zjadamy.

Z pasją dzielę się zdobytym wyjątkowo pożytecznym doświadczeniem. Sprawię, że redukcja glutenu będzie łatwiejsza niż myślisz!

Mój kurs internetowy pozwoli Ci zaoszczędzić czas i uniknąć błędów związanych z redukcją glutenu w Twojej diecie.

Kluczowe informacje o kursie:

 

CZAS TRWANIA KURSU – po zakupie otrzymujesz roczny dostęp do kursu. Od jego startu co dzień dostajesz dostęp do kolejnej lekcji. Po odbyciu kursu przez najbliższy rok masz nieograniczony dostęp do wszystkich zakupionych materiałów.

KURS ONLINE – cały kurs odbywa się online, wystarczy dostęp do Internetu. Po zakupie otrzymujesz dostęp do filmów instruktażowych, ćwiczeń i innych materiałów edukacyjnych.

INTUICYJNA ŚCIEŻKA NAUKI – w ramach kursu lekcje ułożone są w logiczną całość. Zaczynasz od podstaw, aby już w pierwszych dniach poznać podstawy diety bezglutenowej. Wiedza zdobyta na początku będzie procentować w późniejszych etapach kursu.

KRÓTKIE LEKCJE – na przerobienie materiału z jednej lekcji będziesz potrzebować maksymalnie 15 minut dziennie.

 

Przekonaj się jak możesz się czuć na diecie bezglutenowej.

Najczęściej zadawane pytania:

1. Czy znajdę czas na przejście kursu?

Do przejścia jednej lekcji kursu wystarczy 15 minut dziennie, przez 10 dni. Możesz też podążać indywidualnym tempem i uczyć się raz w tygodniu przez 75 minut. W ramach podstawowej wersji kursu otrzymasz również przepisy na 10 zdrowych potraw, po 1 na każdy dzień kursu. Będą to proste i szybkie w przygotowaniu przepisy.

2. Czy składniki na przygotowanie potraw będą tanie i łatwo dostępne?

W moich przepisach nie bazuję na kosztownych egzotycznych superfood’ach, opieram się głównie na naszych polskich sezonowych warzywach i owocach. Dla urozmaicenia okazjonalnie dodaję zdrowe tłuszcze (np. awokado, olej kokosowy). Wszystkie niezbędne produkty z łatwością kupisz w większości markietów.

3. Czy będę wystarczająco wytrwała?

To bolączka większości z nas. Dlatego w ramach kursu przewidziałam dedykowaną lekcję dotyczącą pracy nad wytrwałością i motywacją do wdrażania bezglutenowego odżywiania.

4. Jak mogłę załacić za kurs?

Wybierając wariant kursu przechodzisz do zamówienia i płatności elektronicznej. Do wyboru masz automatyczną płatność elektroniczną (jeżeli posiadasz konto w polskim banku) lub płatność poprzez PayPal, wtedy możesz zapłacić dowolną kartą kredytową (po zdefiniowaniu jej w PayPal).

Możesz też zapłacić bezpośrednio w banku lub na poczcie, napisz maila na kontakt@wiecejnizzdroweodzywianie.pl – odeślemy Ci numer konta, na który należy dokonać wpłaty.

5. Czy podczas tego kursu faktycznie nauczę się gotować bezglutenowo?

Kurs jest bardzo praktyczny, razem ze mną w podstawowej wersji kursu przygotujesz 10 zdrowych potraw. Dodatkowo każda lekcja zawiera film instruktażowy omawiający temat z wprowadzaniem diety bezglutenowej. Tak więc każdego dnia będziesz wiedzieć więcej o diecie bezglutenowej i będziesz się uczyć jak przygotowywać proste i zdrowe bezglutenowe posiłki.

7. Jak wygląda taki kurs online?

Po zakupie na 1 rok otrzymujesz dostęp do kursu. Składa się on z krótkich filmów wideo, które omawiają poszczególne tematy związane z dietą bezglutenową. Dodatkowo do każdej lekcji otrzymujesz przepis na zdrową bezglutenową potrawę. Aby ułatwić Ci organizację otrzymasz również listy zakupowe, ze składnikami na potrawy, które w danym tygodniu będziemy przygotowywali. Aby przerobić wszystkie lekcje wystarczy mieć dostęp do Internetu i przeznaczyć na to 15 minut dziennie.

8. A co jeżeli kurs nie spełni moich oczekiwań?

Napisz do mnie maila nie później niż 7 dni od daty rozpoczęcia kursu. Jeżeli stosując się do wytycznych i wykonując ćwiczenia nie uzyskujesz oczekiwanych rezultatów, otrzymasz zwrot 100% wpłaconych środków.

W razie dodatkowych pytań napisz na:

kontakt@wiecejnizzdroweodzywianie.pl

 

Eliza_Kukawska

Teraz czuję się wspaniale – lekka i w pełni sił, moje ciało jest nieco szczuplejsze. Ciało czuje się po prostu tak witalnie jak na żadnej innej diecie. Jednocześnie podczas diety nie czułam się w ogóle głodna. Najbardziej podobała mi się różnorodność i prostota dańproponowanych w jadłospisach. Bardzo fajnie uporządkowały się moje nawyki żywieniowe.

Polecam taki detoks bo to czysta przyjemność, kosztowanie tak smacznych i zdrowych potraw oraz świadomość, że spożywamy tylko dania wykonane własnoręcznie jest niesamowita! Uważam że taki detoks każdy powinien przejść choć raz by ugruntować swoją wiedzę na temat zdrowego odżywiania. Dziękuję Wam Tatiana i Michał za stworzenie tego wspaniałego programu detoksykacyjnego, za wasze wsparcie i to że jesteście wspaniałymi, ciepłymi, inspirującymi ludźmi 🙂

Eliza Kukawska

 

KURS INTERNETOWY – Dieta bezglutenowa w 10 dni

10 lekcji + tygodniowy jadłospis, cena 146 PLN

TERAZ TYLKO: 96 PLN

 

Pamiętaj, że to jest jednorazowa oferta i po odświeżeniu strony lub skopiowaniu linka do innej przeglądarki ta oferta zniknie!

Po zakupie otrzymujesz nieograniczony dostęp do wszystkich zakupionych materiałów na cały rok, więc możesz go przeprowadzić w dogodnym momencie.


Dieta bezglutenowa w 10 dni: Oferta JEDNORAZOWA

316 zł

TYLKO 76 zł


Eliminacja glutenu - zachcianka czy konieczność?

Wpływ glutenu na choroby autoimunoligiczne, alergię i nadwagę 

Jak się motywować do zmiany diety

Tabele produktów zawierających gluten, naturalnie bezglutenowych i źródła ukrytego glutenu

Komponowanie posiłków bezglutenowych

Tanie i zdrowe zamienniki bezglutenowe

Pieczywo i ciasta bezglutenowe

Dieta bezglutenowa w podróży, na mieście, na rodzinnej kolacji

12 bezglutenowych przepisów wraz z listą zakupową

Wsparcie mailem i na grupie Facebook'owej

10 nagrań filmowych z omówieniem tematu lecji

10 lekcji audio do ściągnięcia

42 stronicowy eBook "7 dni bez glutenu" z tygodniowym jadłospisem bezglutenowym, wraz z przepisami i listą zakupową

Your Text

Pricing Table Plugin

PS. Spójrzmy prawdzie w oczy. Czy tego chcesz, czy nie, najbliższe 5 lat minie w mgnieniu oka. Czy chcesz ten czas spędzić zastanawiając się, co należy jeść, aby jedzenie faktycznie Cię odżywiało, a nie przysparzało trosk i dolegliwości? Czy może wolałabyś w ciągu kilku tygodni zrobić milowy krok w kierunku zdrowego odżywiania?

PS2. To jest jednorazowa oferta, tylko i wyłącznie dla osób, które pierwszy raz zapisują się na naszą listę. Nigdy więcej jej nie zobaczysz, tak więc dokładnie rozważ swoją decyzję. Dzięki tej ofercie oszczędzasz 50 PLN!