Webinar Jaglany Detoks

Jaglany Detoks to lekkostrawna, oparta na warzywach, kaszach i zdrowych tłuszczach dieta. Jej kluczowym składnikiem są sezonowe warzywa z dodatkiem kwaśnych owoców.

Świeżo przygotowane bezmięsne, beznabiałowe, bezglutenowe potrawy to doskonały sposób na regenerację układu pokarmowegoefektywne porządki w organizmie. Dzięki temu już w 2 tygodnie możesz pozbyć się “niepotrzebnych zapasów”, nabrać energii, witalności i przy okazji zrzucić kilka nadmiarowych kilogramów!

Jaglany Detoks, to również dobra okazja do przeprowadzenia oczyszczania wątrobypęcherzyka żółciowego, które dodatkowo może udrożnić kanały żółciowe i polepszyć pracę układu pokarmowego.

Oglądając nagrania z webinaru (10 sesji):

 • Nauczysz się jak skutecznie nawadniać organizm.
 • Poznasz piramidę oczyszczania i trzy kluczowe fazy detoksu.
 • Zrozumiesz rolę stresu i poznasz sposoby, jak sprawić by stał się zdrowy.
 • Dowiesz się jak zadbać o dobre bakterie jelitowe, aby zwiększać odporność organizmu na choroby i infekcje.
 • Poznasz zależności między aktywnością fizyczną i oczyszczaniem organizmu.
 • Nauczysz się jak podczas postów radzić sobie z kryzysami ozdrowieńczymi.
 • Zobaczysz jak przeprowadzaliśmy oczyszczanie wątroby i pęcherzyka żółciowego oraz dowiesz się jakie efekty osiągnęliśmy podczas pierwszej takiej terapii.

Ale to nie wszystko…

Webinary zostały nagrane podczas Jaglanego Detoksu Tatiany i Michała w lutym 2018 r. Na każdym nagraniu dodatkowo jest relacja z postępów oczyszczania:

 • spożywane posiłki – śniadanie, obiad, kolacja plus przekąski,
 • samopoczucie i poziom energii,
 • aktualny waga i obwód pasa (aby śledzić postępy).

Zaufali nam:

angelika_drozdzinaka

Na początku obawiałam się jak dużo niezdrowych rzeczy znajdę jeszcze w mojej kuchni. Dzięki uczestnictwu w Waszym wyzwaniu razem z partnerem jemy teraz więcej warzyw, synka stale ciężko przekonać. Lekkostrawne obiady cieszą się popularnością ? Podobało mi się wszystko, ale najbardziej wspólne gotowanie – chętnie uczę się od innych i korzystam ze sprawdzonych przepisów ? Takie zmiany w kuchni polecam każdemu ze względu na to jak człowiek dobrze się czuje po zjedzeniu zdrowych potraw – to po prostu działa. Nie bójmy się gotować zdrowo, zajmuje to o wiele mniej czasu niż tradycyjne gotowanie – jest to wielkim plusem dla każdej mamy.

Angelika Droźdzynska

marta_laskowska

Przed wyzwaniem przede wszystkim obawiałam się, że przygotowane potrawy nie będą nam smakowały. Jednak pozytywnie się rozczarowałam, ja i moja rodzina odkryliśmy nowe smaki . Bardzo dobrze to zorganizowaliście, zaczynając od sprzątania poprzez wspólne zakupy i gotowanie. Lista z zakupami ułatwiła zadanie. Przepisy udowodniły, że było zdrowo, smacznie a co najważniejsze posiłki były syte. Wasze wyzwanie polecam każdemu, udowadniacie, że można i warto zmienić swój sposób odżywiania i że nie jest to aż tak trudne jak by się wydawało. Chciałabym Wam serdecznie podziękować. Udział w “Wyzwaniu” był dla mnie wspaniałym doświadczeniem, bardzo dużo pomocą w procesie zmiany żywienia naszej rodziny. Od dłuższego czasu eksperymentujemy i małymi krokami zmieniamy chemię na jedzenie. Sporo nam jeszcze brakuje do Waszej rodziny ale jestem pewna, że jesteśmy na właściwej drodze.

Marta Laskowska

MichalJa_n

Nazywam się Michał Jaworski i pomagam osobom takim jak Ty odkryć potrzeby Twojego organizmu, przeprowadzić oczyszczanie organizmu, odmłodzić się i zdrowo chudnąć.

Ja już to przeszedłem. Z sukcesem zrzuciłem 20kg i pomogłem wielu osobom wprowadzić zdrowe odżywianie.

Jestem twórcą podcastu Więcej Niż Zdrowe Odżywianie, współautorem kursów online Oczyszczanie warzywno-owocowe w 2 tygodnie, Jaglany Detoks w 2 tygodnie oraz W 4 tygodnie zmień swoją kuchnię na zdrową. Razem z moją żoną Tatianą przeszliśmy drogę od typowych wszystkożerców do osób świadomych potrzeb organizmu. Wiemy, jaki wpływ na niego ma to, co zjadamy.

Z pasją dzielę się zdobytym wyjątkowo pożytecznym doświadczeniem. Sprawię, że wprowadzenie zdrowego odżywiania będzie łatwiejsze niż myślisz!

Webinar w formie 10 wieczornych spotkań odbył się w lutym 2018 roku. Obecnie możesz wykupić roczny dostęp do nagrań powstałych podczas tych transmisji.

Wypróbuj nasz webinar bez ryzyka! Jeżeli po obejrzeniu dwóch filmów stwierdzisz, że nie zamierzasz oglądać kolejnych, skontaktuj się z nami. Napisz maila najpóźniej 7 dni od daty zakupu, a dostaniesz zwrot CAŁEJ zapłaconej kwoty.

Koszt materiałów:

Dostęp do 10 nagrań z webinaru zrealizowanego w formie transmisji FB live, filmy (każdy trwa około 30-40 minut):

 1. Nawodnienie organizmu – sekret każdej zdrowej diety.
 2. 3 fazy detoksu – piramida oczyszczania.
 3. Jak sprawić, aby stres był zdrowy?
 4. Oczyszczania wątroby i pęcherzyka żółciowego – jak to wygląda “od podszewki”.
 5. Oczyszczania wątroby i pęcherzyka żółciowego – efekty i wnioski.
 6. Jak zatroszczyć się o florę bakteryjną układu pokarmowego?
 7. Kulisy Jaglanego Detoksu – pytania i odpowiedzi.
 8. Efekty ozdrowieńcze – czego się spodziewać i jak sobie z tym radzić.
 9. Jak poprzez aktywność fizyczną wspomóc oczyszczanie organizmu.
 10. Podsumowanie 2 tygodnie Jaglanego Detoksu.

Cena za 12 miesięcy dostępu : 58 PLN