Webinar Post Daniela

Oczyszczanie warzywno-owocowe, zwane inaczej postem Daniela lub dietą Ewy Dąbrowskiej, coraz śmielej wkracza pod polskie strzechy. Czy to efekt mody na zdrowy styl życia czy też świadomy powrót do tradycji znanych ludzkości już od setek, a nawet tysięcy lat?

Świeżo przygotowane potrawy z warzyw i owoców to doskonały sposób na efektywne porządki w swoim organizmie. Dzięki temu możesz pozbyć się “niepotrzebnych zapasów”, nabrać energii, witalności i przy okazji zrzucić kilka kilogramów!

Biorąc udział w webinarze (11 sesji):

 • Zrozumiesz na czym polega odżywianie wewnętrzne i detoks komórkowy (autofagia).
 • Nauczysz się jak skutecznie nawadniać organizm.
 • Poznasz trzy fazy detoksu: przygotowanie, oczyszczanie, wychodzenie.
 • Dowiesz się jak dbać o dobre bakterie jelitowe, aby zwiększać odporność organizmu na choroby i infekcje.
 • Poznasz zależności między aktywnością fizyczną i oczyszczaniem organizmu.
 • Nauczysz Cię jak podczas postów sobie radzić z kryzysami ozdrowieńczymi.
 • Dowiesz się jak tworzyć zdrowe nawyki.
 • Poznasz zalety i działanie wody alkalicznej.
 • Będziesz wiedzieć jak jeść mniej i nie być głodnym.
 • Przekonasz się jak można zdrowo schudnąć i nie mieć jojo.
 • I na koniec kilka trików jak jeść tanio i zdrowo.

Ale to nie wszystko…

Webinary były nagrywane podczas detoksu warzywno-owocowego Michała. Na każdym filmie dodatkowo jest relacja z postępów oczyszczania:

 • spożywane posiłki – śniadanie, obiad, kolacja plus przekąski,
 • samopoczucie i poziom energii,
 • aktualny waga i obwód pasa (aby śledzić postępy).

Zaufali nam:

angelika_drozdzinaka

Na początku obawiałam się jak dużo niezdrowych rzeczy znajdę jeszcze w mojej kuchni. Dzięki uczestnictwu w Waszym wyzwaniu razem z partnerem jemy teraz więcej warzyw, synka stale ciężko przekonać. Lekkostrawne obiady cieszą się popularnością ? Podobało mi się wszystko, ale najbardziej wspólne gotowanie – chętnie uczę się od innych i korzystam ze sprawdzonych przepisów ? Takie zmiany w kuchni polecam każdemu ze względu na to jak człowiek dobrze się czuje po zjedzeniu zdrowych potraw – to po prostu działa. Nie bójmy się gotować zdrowo, zajmuje to o wiele mniej czasu niż tradycyjne gotowanie – jest to wielkim plusem dla każdej mamy.

Angelika Droźdzynska

marta_laskowska

Przed wyzwaniem przede wszystkim obawiałam się, że przygotowane potrawy nie będą nam smakowały. Jednak pozytywnie się rozczarowałam, ja i moja rodzina odkryliśmy nowe smaki . Bardzo dobrze to zorganizowaliście, zaczynając od sprzątania poprzez wspólne zakupy i gotowanie. Lista z zakupami ułatwiła zadanie. Przepisy udowodniły, że było zdrowo, smacznie a co najważniejsze posiłki były syte. Wasze wyzwanie polecam każdemu, udowadniacie, że można i warto zmienić swój sposób odżywiania i że nie jest to aż tak trudne jak by się wydawało. Chciałabym Wam serdecznie podziękować. Udział w “Wyzwaniu” był dla mnie wspaniałym doświadczeniem, bardzo dużo pomocą w procesie zmiany żywienia naszej rodziny. Od dłuższego czasu eksperymentujemy i małymi krokami zmieniamy chemię na jedzenie. Sporo nam jeszcze brakuje do Waszej rodziny ale jestem pewna, że jesteśmy na właściwej drodze.

Marta Laskowska

MichalJa_n

Nazywam się Michał Jaworski i pomagam osobom takim jak Ty odkryć potrzeby Twojego organizmu, przeprowadzić oczyszczanie organizmu, odmłodzić się i zdrowo chudnąć.

Ja już to przeszedłem. Z sukcesem zrzuciłem 20kg i pomogłem wielu osobom wprowadzić zdrowe odżywianie.

Jestem twórcą podcastu Więcej Niż Zdrowe Odżywianie, współautorem kursów online Oczyszczanie warzywno-owocowe w 2 tygodnie, Jaglany Detoks w 2 tygodnie oraz W 4 tygodnie zmień swoją kuchnię na zdrową. Razem z moją żoną Tatianą przeszliśmy drogę od typowych wszystkożerców do osób świadomych potrzeb organizmu. Wiemy, jaki wpływ na niego ma to, co zjadamy.

Z pasją dzielę się zdobytym wyjątkowo pożytecznym doświadczeniem. Sprawię, że wprowadzenie zdrowego odżywiania będzie łatwiejsze niż myślisz!

Webinar w formie 11 wieczornych spotkań odbył się w maju 2017 roku. Obecnie możesz wykupić roczny dostęp do nagrań powstałych podczas tych transmisji.

Wypróbuj nasz webinar bez ryzyka! Jeżeli po obejrzeniu dwóch filmów stwierdzisz, że nie zamierzasz oglądać kolejnych, skontaktuj się z nami. Napisz maila najpóźniej 7 dni od daty zakupu, a dostaniesz zwrot CAŁEJ zapłaconej kwoty.

Koszt materiałów:

Dostęp do 11 nagrań z webinaru zrealizowanego w formie transmisji FB live, filmy (każdy trwa około 30 minut):

 1. Odżywianie wewnętrzne i detoks komórkowy (autofagia).
 2. Jak nawadniać organizm?
 3. Trzy fazy detoksu: przygotowanie, oczyszczanie i wychodzenie.
 4. Jak dbać o dobre bakterie jelitowe?
 5. Jak aktywność fizyczna wspiera oczyszczanie organizmu?
 6. Jak sobie radzić z kryzysami ozdrowieńczymi?
 7. Jak tworzyć zdrowe nawyki?
 8. Woda alkaliczna.
 9. Jak jeść mniej?
 10. Jak zdrowo schudnąć i nie mieć jojo?
 11. Jak jeść tanio i zdrowo?

Cena za 12 miesięcy dostępu : 57 PLN