opinie backup 3.2021

Opinie osób, które brały udział w naszych kursach i wyzwaniach

aneta_borys

Przed rozpoczęciem kursu obawiałam się, że będzie zawierał informacje które już znam i stosuję. Ale tak nie było. Po odbyciu kursu mam jeszcze lepszą organizację w kuchni, wiele dodatkowych rozwiązań i super zdrowych przepisów.

W kursie najbardziej podobało mi się sposób przekazania informacji – prosty, praktyczny i łatwy w zastosowaniu. Szczególnie polecam go dla początkujących, jest bardzo zachęcający i motywujący. Zawarte w kursie przepisy są doskonałe.

Aneta Borys Kurs  W 4 tygodnie zmień swoją kuchnię na zdrową

beata_benning

Przed przystąpieniem do kursu miałam obawy, czy sobie poradzę. Dzięki temu kursowi zrozumiałam na czym polega zdrowe odżywianie. Teraz nie muszę brać tabletek przeciwbólowych i czuję się fantastycznie. Najbardziej podobały mi się smaczne i proste przepisy. Kurs ten mogę z czystym sumieniem polecić, ponieważ jest bardzo profesjonalnie prowadzony. Dlaczego odkryłam was tak późno?

Beata Benning – Kurs Jaglany Detoks w 2 tygodnie

Milena_Smolinska

Przed konsultacjami bałam się, że będę musiała pożegnać się całkowicie z moim dotychczasowym jedzeniem. Okazuje się, że niepotrzebnie bo Pani Tatiana podpowiedziała mi jakie mogę jeść słodycze, gdy inni tylko ich zabraniają. 🙂

Podczas konsultacji najbardziej podobała mi się komunikatywność, zrozumienie, wyrozumiałość, oraz naturalność poprzez przykłady z życia. Wpłynęły na mnie optymistycznie. Wiem teraz co jeść i mogę po woli wdrażać zmiany.

Polecam współpracę z Pani Tatianą z uwagi na indywidualnie podchodzi do klienta. KLIENT CZUJE SIĘ ZROZUMIANY. Na bieżąco wyjaśniane są wątpliwości i strachy przed zdrowym jedzeniem.

Milena Smolińskakonsultacje indywidualne

Mariola_Pierzchalska1

W konsultacjach u Tatiany najbardziej podobała mi się swobodna rozmowa, życzliwe podejście i praktyczne porady. Tatiana nie jest nie tylko teoretykiem, ale przede wszystkim praktykiem, w związku z tym jej porady są bardzo przydatne.

Zdecydowanie warto oprócz zakupionych diet uzupełniać wiedzę podczas konsultacji bo dzięki temu można zmienić styl żywienia nie utrudniając sobie życia, ale wręcz przeciwnie – upraszczając.

Mariola Pierzchalska – Kurs Jaglany Detoks w 2 tygodnie i konsultacje indywidualne

Małgorzata_Bilik

Przed rozpoczęciem kursu miałam jedną obawę – czy podołam temu wyzwaniu? Jednak postanowiłam spróbować, zaryzykować i nie żałuję absolutnie. Jestem z siebie dumna!

Przejście kursu zmieniło mój stosunek do jedzenia. Wiem jak, co i w jakich ilościach jeść, abym czuła się szczęśliwa. Ten kurs to sprawdzenie siebie i swoich możliwości, chęć spróbowania czegoś nowego, a przede wszystkim nauczenia się prawidłowego planowania posiłków. I do tego spadek wagi o prawie 3 kg.

Polecam go bez najmniejszych obaw. Z resztą już to zrobiłam. Uważam, że taki kurs powinien przejść każdy. Jesteśmy dzisiaj zabiegani, ciągle mamy coś do zrobienia i w tym wszystkim zapominamy o sobie. Nie mamy czasu dla siebie choćby nawet żeby usiąść, spokojnie zjeść zdrowy odżywczy obiad i pomyśleć choć przez chwilę o swoim zdrowiu. Ten kurs uświadomił mi, jak ważne jest dobrze i zdrowo się odżywiać, jak można czuć się lekko i syto. Bez uczucia ciężkości i przejedzenia. Teraz tak naprawdę czuję się zdrowa, silna, pełna energii, ochoczo nastawiona do siebie i otoczenia.

Bardzo dziękuje organizatorom za tak wspaniałe przedsięwzięcie. Jesteście profesjonalni w każdym tego słowa znaczeniu. Dziękuję za to, że mogłam spotkać tak cudownych kursantów, wymieniać się doświadczeniami, a przede wszystkim wspierać się nawzajem każdego dnia kursu. Ten kurs na pewno zapamiętam jako wartościową lekcję na lepsze życie.

Małgorzata Bilik – Kurs LEKKO i ZDROWO w 28 dni

Anna_Zabawa

Na początku bałam się czy tyle dni wytrzymam bez słodyczy i w ogóle, że będę musiała gotować dodatkowo dla rodziny. W programie najbardziej lubiłam sałatki, to że szybko można je przyrządzić – w ogóle to przepisy nie były pracochłonne.

Po przejściu kursu już mnie nie ciągnie tak na słodycze, a to była moja zmora. Nie lubiłam oliwy z oliwek, ale pomału się przyzwyczajam, zawsze używałam, oleju rzepakowego.

Polecam ten kurs, bo nauczył mnie zdrowego gotowania. Nie wszystko jeszcze jest super, ale staram się zmienić swoje nawyki zwłaszcza, że schudłam ponad 6 kg i jeszcze powinnam więcej zrzucić kilogramów, bo mam dużą nadwagę. A jak widać efekty, to bardzo cieszy.

Cieszę się, że mogłam wziąć udział w tym kursie, było warto, i dziękuję Tatianie, że tak fajnie to wszystko poprowadziła.

Anna Zabawa – Kurs LEKKO i ZDROWO w 28 dni

Bogumila_Mosk

Przed kursem często korzystałam z półproduktów i tzw. gotowców, więc obawiałam się czy poradzę sobie z gotowaniem i przygotowaniem posiłków.

Okazało się, że polubiłam gotowanie. Mam nowe hobby – “układanie warzyw i estetyczna forma posiłku”. Jest to dla mnie świetna forma relaksu.

Dzięki przejściu kursu poczułam, że mogę być lżejsza i bardziej sprawna. Schudłam ponad 3 kg. Zaczęłam bez zadyszki wchodzić na 3 piętro. Pozbyłam się obrzęku łydek. Znacznie lepiej śpię i mam większą świadomość zdrowego odżywiania. Najważniejszy jest dla mnie aspekt zdrowia, które znacznie się poprawiło po tych 28 dniach.

W kursie najbardziej podobały mi się wspaniałe lekcje, gotowe przepisy podane w bardzo wygodnej formie. Do tego przyjacielska współpraca w grupie wsparcia, która była jak kochająca się rodzina. Do tego wielka pomoc i opieka prowadzących. Świetne były myśli na koniec lekcji – wydrukowałam w formacie A4 i powiesiłam w kuchni na frontach szafek. A do tego te wspaniałe zdjęcia, komentarze, poczucie humoru i wsparcie na wspaniałej międzynarodowej grupie wsparcia. Ta grupa to jak wspaniała kochająca się rodzina.

Wasz kurs poleciłam już kilku koleżankom. Jest świetnie przygotowany, bardzo oryginalny. Jest w miarę prosty, a daje znaczne efekty poprawy zdrowia oraz nastroju.

Bardzo się cieszę, że do Was trafiłam. Z WAMI czuję się bezpiecznie i bardzo odpowiada mi forma w jakiej przekazujecie swoją wiedzę i umiejętności. To była piękna, niepowtarzalna, zdrowa przygoda.

Bogumiła Mośkiewicz – Kurs LEKKO i ZDROWO w 28 dni

 

Jadwiga_Szmal

Przyznam, że byłam sceptycznie nastawiona do kursu. Obawiałam się, że się narobię i nic nie schudnę. A tu taka miła niespodzianka!

Na kursie nauczyłam się nie tylko zdrowo odżywiać, ale i myśleć, co z czym połączyć i dlaczego. Tatiana w każdej lekcji tłumaczyła i nie zostawiła nas samych z przepisami. Miałyśmy ciągłe wsparcie na fb i oczywiście przepisy w kursie były super. Będę je nadal używać do swoich posiłków. Ale to nie wszystko, oprócz zdrowego odżywiania, wprowadziłam aktywność fizyczną: jeżdżę na rowerze 5 lub 10 km. Jestem również fanką nordic walking.

Już Was kochani poleciłam, a dlaczego? Dlatego, że było super przez te 28 dni i dlatego, że schudłam aż 5kg gdzie jeszcze na żadnej diecie tyle nie schudłam! Tatiano i Michale dziękuję Wam za to, że pomagacie na 100%. Wszystkim co się zastanawiają nad zakupem kursu bardzo a bardzo polecam Tatianę i Michała.

Jadwiga Sz – Kurs LEKKO i ZDROWO w 28 dni

 

Tatiana_Zylak

Udział w kursie był dla mnie ogromnym krokiem w nawiązaniu/uzdrowieniu swojej relacji z jedzeniem. Uświadomiłam sobie, że “”potrzebuję”” najeść się ponad stan, dlatego że w dzieciństwie nie wiedziałam kiedy to jedzenie będzie znów… Kolejny piękny aspekt, to zobaczenie tego kiedy ja jem? Czy faktycznie jem wtedy kiedy jestem głodna? Czemu czuję potrzebę “”dowalenia”” sobie jedzeniem?

Reasumując ogromna praca z głową, praca mentalna i zauważeniem np. tego że po południu non-stop mielę buzią… Cieszę się ogromnie z tych zmian, z tego że to zauważam, a teraz krok po kroku zmieniam to, bo kocham siebie, bo jestem ważna 🙂

Bardzo podobała mi się różnorodność posiłków, nowe ciekawe zestawienia i oczywiście ogrom wiedzy wspierającej, uzmysławiającej aspekty działania naszego organizmu. Mam tu na myśli, sport, wodę, wysypianie się, dbanie o dobrostan emocjonalny i arcyważne techniki przelewania myśli na papier. Przy okazji straciłam 3 cm w pasie.

Kurs oczywiście polecam 🙂 Wiem że z pewnością moi bliscy skorzystają, bo widzą efekty po mnie. Jest on rewelacyjny bo jego długość pozwala na wprowadzenie dobrych nawyków na stałe.

Tatiana Żylak – Kurs LEKKO i ZDROWO w 28 dni

 

Ewa_Wisnoch

Po przejściu kursu schudłam 4 kg, czuję się lżejsza, sprawniejsza, zdrowsza i szczęśliwsza. Mam większą świadomość tego co jem, co jest dla mnie zdrowe, a co mi szkodzi. Wypracowałam nowe nawyki żywieniowe, które pozostaną ze mną już na zawsze.

Poznałam też nowe produkty i potrawy, których nigdy wcześniej nie jadłam. Polubiłam produkty, o których zawsze myślałam, że ich nie lubię. Odkryłam, że można zaspokoić głód pijąc sok lub koktajl owocowo-warzywny. Przekonałam się, że można żyć bez mięsa, chleba, ziemniaków.

Podobało mi się zainteresowanie mojego męża tym kursem. Chętnie robił zakupy, próbował potraw, chwalił, że smaczne, zaczął jeść dużo zieleniny, pił razem ze mną soki i koktajle. Mam nadzieję, że biorąc ze mnie przykład też zgubi kilka kilogramów. Na parapecie w naszej kuchni królują teraz sałaty, bazylia, mięta, szczypiorek i pietruszka. Jestem wdzięczna Tatianie, że pochyliła się z troską nad moimi problemami zdrowotnymi i cierpliwie tłumaczyła, dlaczego mimo zdrowej diety moje kłopoty nie mijają. Wyjaśniała, jak mam zadbać o jelita, z których produktów, mimo że są zdrowe, muszę na razie zrezygnować i czym je zastąpić. Dzięki Tatianie wytrwałam, bo nie ukrywam, że było mi trudno.

Stan mojego zdrowia się poprawił i chociaż nie jest jeszcze idealnie i ciągle bardzo muszę uważać co jem, to dzięki temu w czasie kursu odstawiłam Helicid i mam nadzieję już do niego nie wracać.

Ten kurs polecam z pełnym przekonaniem. Jesteście profesjonalistami. Bardzo skutecznie pomagacie kursantom wkroczyć na właściwą ścieżkę odżywiania, aby mogli kroczyć nią przez życie lekko, zdrowo i radośnie. Jesteście bardzo sympatyczni, chętnie służycie radą. Każdy kto Wam zaufa po prostu jest w dobrych rękach.

Ewa Wiśnioch – Kurs LEKKO i ZDROWO w 28 dni

Bozena_Pniak

Jestem bardzo zadowolona z efektów kursu. Schudłam 5kg, moje włosy są ładniejsze (przestały wypadać!) i paznokcie też przestały się łamać! Mam więcej energii i bardziej poukładane życie (regularne posiłki). Jedzenie śmieciowe wcale mi już nie smakuje, a jak się sporadycznie skuszę, to od razu czuję dyskomfort w brzuchu, więc od razu wracam na dobrą drogę.

W kursie najbardziej podobały mi się szczegółowe przepisy i gotowa lista zakupów. Do tego wskazówki i lekcje oparte na badaniach naukowych oraz psychologia diet.

Bożena Pniak-Buła– Kurs LEKKO i ZDROWO w 28 dni

Jolanta_Warne

Jestem z siebie bardzo dumna, że dałam radę, bo zapisując się byłam przekonana, że nie dam rady. Minusowe kilogramy są miłym skutkiem ubocznym. Fajnie jest siedzieć w pracy i patrzeć, jak wszyscy zajadają się słodkim, a mnie to nie rusza. Wyrobienie sobie dobrych nawyków i świadome wybieranie zdrowych produktów to duży plus tego kursu. Na kursie dużo nauczyłam się o zdrowym gotowaniu, produktach które są dobre (a które nie) dla organizmu. Poznałam nowe przepisy przetestowałam swój charakter i teraz wiem, że jestem silniejsza niż myślałam. Teraz myślę zdrowo, wybieram produkty które są dla mnie dobre. Czuję się lepiej i lżej o parę kg w dół.

W całym programie najbardziej podobały mi się proste, szybkie przepisy oraz dużo wiedzy na temat zdrowego odżywiania.

Polecam serdecznie ten kurs jeśli ktoś chce nauczyć się jeść zdrowo i zobaczyć jak zdrowe jedzenie może poprawić samopoczucie i charakter.

Jolanta Warne – Kurs LEKKO i ZDROWO w 28 dni

Dorota_Zielinska

Decyzje o zakupie podjęłam po trzydniowej bezpłatnej próbce jadłospisu – zobaczyłam co i ile się je, okazało się że to mi pasuje.

Po przejściu kursu wreszcie czuję się lekko (nie jakbym była nadmuchana), waga spadła mi o 4 kg, często sięgam po wodę, a dotąd tylko o tym myślałam. Nie myślę o słodyczach (oby tak zostało), mąż w pełni aprobuje podjęte wyzwanie z dietą i odchudzaniem i sam żywo interesuje się tym, co jem. Podjada mi, choć nie musi się odchudzać, bardziej chce poznać zdrowe jedzenie, w naszym domu powiało zdrowiem i nowością.

W kursie szczególnie podobało mi się szybkie przygotowanie potraw, bo w kuchni spędziłam już swoje (3 synów+ mąż).

Kurs serdecznie polecam, jest smacznie, lekko, zdrowo, szybko i różnorodnie. Do tego pełna opieka prowadzących na grupie i mailowo, jest wsparcie, jest moc!

Dorota Zielińska– Kurs LEKKO i ZDROWO w 28 dni

Ewa_Prokopczyk

Podczas kursu bez wysiłku schudłam 4,5 kg, poprawiła mi się cera, mam mnóstwo energii i więcej się ruszam.

Bardzo podobały mi się smaczne i przystępnie podane przepisy, codzienne lekcje z Tatianą oraz wsparcie na grupie.

Jeżeli ktoś się jeszcze waha, to gorąco zachęcam do tego kursu, ponieważ dzięki niemu otworzyły mi się oczy na wiele aspektów zdrowego odżywiania. Dodatkowo dowiedziałam się, jak z prostych i ogólnie dostępnych produktów przygotować nowe smaki, o których wcześniej nie miałam pojęcia.

Ewa Prokopczyk- Kurs LEKKO i ZDROWO w 28 dni

Aleksandra_Maludy

Podczas kursu schudłam prawie 5 kg, jestem lekka i zwiewna jak motylek! Dawno się tak nie czułam! Z tego motylka można się śmiać, bo zostało mi do zrzucenia jeszcze 10 kg, ale na prawdę się tak czuję, nie mówiąc o tym, że mam nadzieję z Waszą pomocą osiągnąć wymarzoną wagę 🙂 Mam dużo ładniejszą cerę, błysk w oku! Ustąpiły dolegliwości stawowe.

Myślę, że najfajniejsze z Waszego punktu widzenia jest to, że ja mam całkiem sporo lat i w związku z tym trochę nieruchawy metabolizm. A jednak Wasza dieta zadziałała na mnie fantastycznie.

Potrawy kursowe bardzo mi smakowały – to wcale nie było żadne wyrzeczenie, ale ciekawie spędzony czas, bo odkrywałam wiele smaków, wiele połączeń produktów. Ze zdziwieniem znalazłam pyszne jarskie potrawy obiadowe, co do tej pory wydawało mi się niemożliwe. Większość potraw zjadałam ze smakiem, ale były też takie wow!!! Podczas kursu wcale nie odczuwałam głodu, chociaż nie zjadałam całych porcji.

Kurs ten polecam wszystkim naokoło, bo jeszcze nigdy nie spotkałam się z propozycją tak przyjemnego chudnięcia. Zakup tego kursu uważam za najlepiej wydane pieniądze w ostatnich czasach. Od teraz uczestniczę we wszystkich wyzwaniach i kursach, jakie organizujecie 🙂 Dziękuję i mam nadzieję, że już niedługo znajdę gdzieś link do kupienia Waszego wiosennego detoksu.

Aleksandra Maludy – Kurs LEKKO i ZDROWO w 28 dni

Vlasta_Jednorowska

Jestem jeszcze w trakcie kursu (ze względu na wyjazd opóźniłam jego rozpoczęcie), a już schudłam 5 kg. Na razie mogę powiedzieć, że nie przepadam za mielonym siemieniem lnianym i jarmużem – poza tym jest wszystko do przejścia.

Najbardziej mi się podobało otrzymywane na każdy dzień wskazówki z dokładnym wyjaśnieniem lub przypomnieniem o różnych sprawach dotyczących zdrowego żywienia. Smaczne przepisy znacznie ułatwiają zdrowe żywienie. No i oczywiście grupa wsparcia na Facebook’u jest nieoceniona.

Polecam wszystkie kursy znajomym. Uważam, że są łatwe do przeprowadzenia i skuteczne. Efekty się po prostu czuje oraz są widoczne.

Vlasta Jednorowska– Kurs LEKKO i ZDROWO w 28 dni

Malgorzata

Przed rozpoczęciem programu obawiałam się, że nie dam rady, że to zbyt skomplikowane. Ale w trakcie nabrałam pewności, że wszystko można zrobić jak się ma zaufanie do prowadzących.

Najbardziej podobały mi się proste, smaczne potrawy oraz łatwość wykonania i bardzo ciepłe prowadzenie z Waszej strony. Będę w stałym kontakcie z Wami i będę przechodziła wszelkie oczyszczania z Wami.

Małgorzata – Kurs LEKKO i ZDROWO w 28 dni

Magdalena_Forst

Na początku miałam obawy – jestem po jednej czy dwóch innych dietach, po których znów przybierałam na wadze i nie chciałam tego przeżyć po raz kolejny. Teraz wiem dlaczego tak było i z tym kursem jest inaczej.

Dzięki kursowi schudłam prawie 3 kilogramy i straciłam po kilka centymetrów w obwodach. Mój brzuch się zmniejszył, ale przede wszystkim przestałam odczuwać takie poczucie nabrzmienia i napuchnięcia. Przestałam mieć wzdęcia. Czuję się lekko i mam wrażenie, że mam więcej energii.

W kursie najbardziej podobał mi się fakt, że wszystkie posiłki z kursu można przygotować w zaledwie kilkanaście minut, co miało dla mnie znaczenie. Byłam zaskoczona połączeniami i tym, że smakują tak rewelacyjnie! Ponadto podobała mi się krótka forma lekcji oraz materiały, które już po kursie są niesamowicie pomocne. Do tego serdeczność Tatiany i kontakt przez cały czas na grupie. Na każde pytanie dostałam odpowiedź.

Polecam ten kurs bo przynosi wiele dobrego. Poza stratą wagi daje nowe spojrzenie na to, jak wiele zależy od tego, co i jak jemy. Do tego lepsze samopoczucie, poprawa zdrowia i chęć zastosowania tej wiedzy już po kursie. Tego od dawna szukałam – możliwość zmiany na stałe, która pozwoli żyć zdrowo i dobrze mnie i mojej rodzince.

Magdalena Forst – Kurs LEKKO i ZDROWO w 28 dni

Izabela_Skrobek

Przed kursem miałam obawy czy dam radę wytrwać do końca, często mam różne pokusy. Pomocny był obecny okres wielkiego postu – mam zawsze postanowienie, że w tym czasie rezygnuję z używek.

Jestem bardzo zadowolona, że skorzystałam z kursu, schudłam na nim 5kg. Nie jest to pierwszy projekt z Wami. Zdarzało mi się kilka razy korzystać z detoksu oraz z wyzwania wzmacniającego odporność. Super!

Na kursie bardzo pomocne były gotowe jadłospisy. Nie musiałam zastanawiać się co jutro mam jeść. No i filmiki z dobrymi radami, również bardzo przydatne.

Kurs polecam, ponieważ jest doskonale przygotowany i nawet największy leniuch spokojnie przez niego przejdzie.

Izabela Skrobek – Kurs LEKKO i ZDROWO w 28 dni

Anita_.Lukianiuk

Na początku obawiałam się, że nie dam rady (z uwagi na brak czasu) przygotowywać sobie posiłków oraz że będę głodna.

Jednak przepisy na kursie były bardzo proste i bardzo dobre, a dodatkowe materiały umożliwiły mi zdobyć dużo dodatkowej wiedzy. Do tego zauważyłam brak efektu wydętego brzucha, lepsze samopoczucie i 2 kg mniej na wadze.
Dzięki kursowi podstawowa zmiana nastąpiła w głowie.

Oczywiście okazało się, że pomimo braku czasu można przestawić się na przygotowywanie sobie posiłków dzień wcześniej, zwłaszcza jak mamy motywację i wiemy, że dzięki temu jemy zdrowo.

Anita Łukianiuk – Kurs LEKKO i ZDROWO w 28 dni

Malgorzata_Rutka

Dzięki temu kursowi mój apetyt się ustabilizował, żołądek odpoczął od przejadania i jedzenia ciężkich potraw. Poczułam się lekko, pełna energii, kosmetyczka zauważyła, że poprawiła mi się cera i oczywiście spadła mi waga (minus 4kg) mimo kilku grzeszków.

Podobały mi się wszystkie lekcje, które się słucha i ogląda jak jakiś popularny wyczekiwany serial. W głosie Tatiany jest tyle ciepła, że słucha się to z wielką przyjemnością. Bardzo podobało mi się ułożenie menu, gdzie wszystkie produkty są zużywane praktycznie do końca. Każda potrawa jest bardzo smaczna i nie wymagająca dużo czasu w przygotowaniu.

Jak najbardziej polecam ten kurs innym, ponieważ jest bardzo fajnie przygotowany. Wszystko jest zrozumiałe, produkty są ogólnodostępne i niewyszukane, a potrawy naprawdę smaczne.

Małgorzata Rutka – Kurs LEKKO i ZDROWO w 28 dni

Wanda_Podolak

Na początku nie wierzyłam że wytrwam 4 tygodnie w reżimie dietetycznym. Okazało się, że bardzo pomocne było wsparcie grupy, szczególnie, gdy głowa szalała.

Na kursie schudłam 3,5 kg, zobaczyłam, że można jeść bardzo urozmaicone posiłki, smaczne i zdrowe zarazem. Nauczyłam się widzieć kalorie przez pryzmat zdrowego posiłku. Podobały mi się proste i zarazem przesmaczne posiłki.

W zasadzie wszystko mi się podobało. Z czystym sumieniem polecam ten kurs wśród swoich znajomych. Można przyjemnie gubić kilogramy. Oprócz straty wagi ja nauczyłam się zdrowego komponowania posiłków, by zdrowiej żyć.

Wanda – Kurs LEKKO i ZDROWO w 28 dni

Krystyna_Kozber

Na kursie schudłam 4 kg, ale oczywiście to nie koniec, bo teraz już wiem jak dzielić sobie kalorie na 5 posiłków i jak pyszne i proste dania można wyczarować z warzyw. Przygotowanie obiadu to max 30 minut! Jestem zachwycona smakami i będę stosować przepisy Tatiany przez cały czas.

Najfajniejsze było to, że nie musiałam zastanawiać się co zjeść i ile. Gotowe zestawy posiłków każdego dnia i przepisy, jak je zrobić, to coś wspaniałego.

Oczywiście szczerze polecam innym ten kurs, bo można nauczyć się jak zdrowo jeść i szybko przygotowywać pyszne posiłki. Tatiana to bardzo mądra i ciepła osoba, z przyjemnością słucha się jej każdego dnia podczas trwania kursu. Do tego bardzo wspiera grupa na FB, dziewczyny są cudowne, a zdjęcia posiłków bardzo mobilizują do zdrowego odżywiania.

Krystyna Kozber – Kurs LEKKO i ZDROWO w 28 dni

Grazyna_Sosiewicz

Nie miałam żadnych obaw przed zakupem, bo już wcześniej korzystałam z Waszych trzydniowych wyzwań. Po przejściu programu LEKKO i ZDROWO mam zupełnie inne samopoczucie, więcej energii.

W kursie najbardziej podobała mi się uzyskana motywacja, chęć do działania i wzrost energii. Program ten na pewno będę powtarzać. Polecam przejście tego programu z uwagi na poczucie lekkości po posiłkach.

Grażyna Sosiewicz – Kurs LEKKO i ZDROWO w 28 dni

Lidia_Zabowka

Przeszłam 3 dni na koktajlach. Po całej diecie 2 kg mniej i chęć do utrzymania tego 🙂 Dziękuję za dietę, koktajle były bardzo dobre i pożywne. Zjadałam czasem mniej bo nie byłam w stanie całego wypić.

Nie czułam też głodu między posiłkami. Czego się obawiałam. Myślę że te koktajle zostaną ze mną i będę z nich korzystać.

Lidia ŻabówkaeBook: 3 dni na koktajlach

Bogusia_Kocur

Podejmowałam już jakieś próby krótkich detoksów, które niezbyt mi pomogły i działały krótkofalowo, byłam niekonsekwentna. Jednak powiedziałam sobie “Dość!!!” Odnalazłam detoks cukrowy Tatiany i Michała. Nie czuję, że jestem na jakimś detoksie, nie chodzę głodna, a słodycze przestały na mnie “patrzeć”. Lody przestały kusić, zielonych przekąsek cała lodówka i w końcu się nie marnują.

Więc jeśli nie wiesz, co się z Tobą dzieje, to po prostu zrób sobie detoks cukrowy i zobaczysz co było przyczyną. Choć detoks trwa tylko kilka dni, to nie jest kilkudniową zajawką, lecz programem, którego efekty są trwałe.

Jadłam słodycze bez opamiętania, a Wasz detoks to zmienił i dotąd nie wróciłam do złych nawyków. Do tego mam wrażenie, że odbudowałam swoje jelita.

Bogusia Kocur – Detoks cukrowy w 3 dni.

Anna_Balcerek

Od dawna śledzę bloga Tatiany i biorę udział w wyzwaniach zamieszczanych na Facebooku, więc nie miałam żadnych wątpliwości przed wykupieniem konsultacji indywidualnych.

Rozwiały one moje wątpliwości i nakierowały na właściwe tory. Teraz wiem jak mam jeść.

Najbardziej wartościowe były dla mnie odpowiedzi na konkretne pytania, życzliwość, bardzo indywidualne podejście, oraz uwzględnianie moich specyficznych potrzeb.

Gorąco polecam konsultacje online z Tatianą. W trakcie ich trwania czułam się zaopiekowania, zrozumiałam istotę zdrowego odżywiania, dzięki temu nabrałam wiary w swój sukces.

Anna Balcerek Poździk konsultacje indywidualne

bozena_Jedrychowska

W trakcie kursu najbardziej podobało mi się, że nikt mnie nie poganiał. Poza tym po każdej lekcji miałam nieodparte wrażenie, że jest to łatwiejsze niż myślałam. Moje samopoczucie poprawiło się w sposób zauważalny natychmiast a gdy zjadłam coś nieodpowiedniego mój organizm od razu reagował.

Po ukończeniu kursu moje odżywianie bardzo się zmieniło. Zaczęłam planować posiłki, regularnie piec pieczywo. Do pracy zabieram pojemniki z sałatkami i innymi produktami, które mogę jeść bezpiecznie. Założyłam też segregator z przepisami, które są WYPRÓBOWANE przeze mnie.

Jestem bardzo wdzięczna za ten kurs. Pomógł mi poukładać ważne zagadnienia bez przedzierania się przez tony fachowej literatury. Uświadomił, że unikanie glutenu może być fajną zabawą, oraz zachęcił do eksperymentów.

Bożena Jędrychowska – kurs Dieta bezglutenowa w 10 dni

katarzyna_duda

Zdrowsze odżywianie wprowadziłam zanim poznałam Panią Tatianę, ale brakowało w tym systematyczności, koncepcji na posiłki. Wtedy zdarzało mi się podjadać co popadnie (niezbyt zdrowe produkty) – brakowało mi takiego usystematyzowania.

Dzięki kursowi oczyszczania a potem konsultacjom indywidualnym nie przytrafiają mi się już podjadania, zero śmieciowego jedzenia czy słodyczy.

Uważam to za sukces, bo pomimo iż wiele razy próbowałam obejść się bez słodyczy które tak uwielbiam, to jednak musiałam je zjeść chociażby raz w tygodniu – z wielkimi wyrzeczeniami, bo gdzieś cały czas o tym myślałam ale się powstrzymywałam. Teraz już jestem chyba ponad 5 tydzień bez słodyczy i w ogóle ich nie potrzebuje – to samo z fast foodami czy białym pieczywem.

Dodatkowy plus jest tego taki, że mój mąż obserwując moje samopoczucie, mój zapał, próbując dań warzywnych zrezygnował ze swojej diety ketogenicznej z czego ogromnie się cieszę 😉

Katarzyna Dudakonsultacje indywidualne

Irena Kuhnke

W kontakcie z Tatianą najbardziej podoba mi się, że jest bardzo kompetentna i robi to z serca. Dzięki odbytym konsultacjom indywidualnym staram się teraz więcej uważać jak kupuje jedzenie. Wiem więcej co jest dobre dla zdrowia a co nie. Wcześniej nie zważałam co kupuje na co miałam ochotę to kupowałam. A teraz się zastanawiam.

Jestem bardzo szczęśliwa że trafiłam na was. Dziękuję za wszystkie wskazówki i rady. Oby ich było jak najwięcej. Dziękuję.

Irena Kuhnkekonsultacje indywidualne

Marzena_Zykubek

Konsultacje z Panią Tatianą były dla mnie pozytywnym zaskoczeniem. Okazało się, że nie muszę rezygnować ze słodkości, które lubię, lecz mogę je zastąpić czymś zdrowym. Zmieniło to generalnie mój sposób myślenia zamiast “muszę zrezygnować” na “mogę zamienić na…”

Najbardziej podobał mi się sposób prowadzenia rozmowy. Nie było nakazów czy zakazów lecz rozmowa pokazująca jakie mam możliwości do wyboru. Poza tym Pani Tatiana podążała za zgłaszanymi przeze mnie kwestiami, więc uzyskałam odpowiedzi na wszystko co mnie trapi.

Polecam konsultacje z Panią Tatianą głównie ze względu na Pani szeroką wiedzę w zakresie dietetyki i skupienie na kwestiach zdrowotnych raczej niż na kwestii nadwagi.

Marzena konsultacje indywidualne

Eliza_Kukawska

Teraz czuję się wspaniale – lekka i w pełni sił, moje ciało jest nieco szczuplejsze. Ciało czuje się po prostu tak witalnie jak na żadnej innej diecie. Jednocześnie podczas diety nie czułam się w ogóle głodna. Najbardziej podobała mi się różnorodność i prostota dań proponowanych w jadłospisach. Bardzo fajnie uporządkowały się moje nawyki żywieniowe.  Polecam taki detoks bo to czysta przyjemność, kosztowanie tak smacznych i zdrowych potraw oraz świadomość, że spożywamy tylko dania wykonane własnoręcznie jest niesamowita! Uważam że taki detoks każdy powinien przejść choć raz by ugruntować swoją wiedzę na temat zdrowego odżywiania.

Dziękuję Wam Tatiana i Michał za stworzenie tego wspaniałego programu detoksykacyjnego, za wasze wsparcie i to że jesteście wspaniałymi, ciepłymi, inspirującymi ludźmi 🙂

Eliza Kukawska – Kurs Jaglany Detoks w 2 tygodnie

Danuta Kwiatkowska

Przed konsultacjami obawiałam czy będą zawierały konkretne wskazówki i jak będą one przebiegały. Okazało się, że Pani Tatiana posiada szeroką wiedzę i jest osobą ciepłą.

Otrzymałam profesjonalne zalecenia stosowania diety, które realizuję i jestem zadowolona. Efekty konsultacji już zaczynają się pojawiać, ale trzeba jeszcze czasu do osiągnięcia oczekiwanego celu.

Polecam konsultacje indywidualnej u Pani Tatiany – stosuje swobodne i profesjonalne podejście do klientki a przekaz jest prosty i zrozumiały.

Danuta Kwiatkowskakonsultacje indywidualne

Magdalena_Nadstawek

Przed kursem obawiałam się, że nie wytrzymam 2 tygodni. Po jego przeprowadzeniu zauważyłam spadek wagi o 4 kg, wygładzenie skóry, zmniejszenie trądziku, przypływ energii i lepszy sen. Najbardziej podobało mi się dopracowanie kursu do najmniejszego szczegółu. Pomyśleliście dosłownie o wszystkim, żeby nam oczyszczanie ułatwić. Chylę czoła i bardzo dziękuję. Zdecydowanie polecam ten kurs, jesieni będziemy go przechodzić razem z mężem.  Chciałam Wam ogólnie bardzo podziękować i pogratulować pracy jaką wkładacie w bloga, podcasty i kursy. Ogrom pracy przypomina pełen etat pracy zawodowej. Jesteście wiarygodni, rzetelni i niezwykle przychylni. Bardzo dużo dowiedziałam się z Waszych podcastów . Otwierają oczy na wiele spraw i zmuszają do przemyśleń i zmian na lepsze. Gorąco Wam kibicuję!

Magdalena Nadstawek – Kurs Oczyszczanie warzywno-owocowe w 2 tygodnie

katarzyna_duda

Po oczyszczaniu warzywno-owocowym mam tyle energii, że już nie pamiętam kiedy ostatnio się tak czułam. Zero zmęczenia, pomimo, że siedziałam po pracy do wieczora w kuchni, aby to wszystko przygotować ?

Jestem bardzo zadowolona, że się zdecydowałam i na pewno będę powtarzać takie oczyszczania. Dla osób, które są takimi “panikarzami” jak ja prowadzenie przez Panią Tatianę i ustalone menu pozwala poczuć się pewniej i bezpieczniej. To oczyszczanie pozwoliło mi też sobie uświadomić, że wcale się nie odżywiam tak zdrowo jak myślałam. Dlatego spisałam już sobie wszystkie interesujące mnie przepisy z bloga Pani Tatiany i jej męża i zacznę gotować teraz wg ich zasad 😉

Co do moich efektów oczyszczania nie oczekiwałam cudów, że po jednym razie uwolnię się od mojego problemu, ale to co uzyskałam i tak jest dla mnie satysfakcjonujące i polecam każdemu, kto się waha czy warto zacząć ;)

Katarzyna Duda – Kurs Oczyszczanie warzywno-owocowe w 2 tygodnie

Urszula_Ogrodnik

Po przejściu oczyszczania energia mi dopisuje, ogólnie jest super. Zadziwia mnie i cieszy nawodnienie organizmu, którego nauczyłam się podczas kursu. Przed postem tylko kawa i kawa, a teraz woda, woda, woda i woda. Przez te 4 tygodnie narodziły się nowe nawyki związane ze zdrowym odżywianiem, bardzo przypadły mi do gustu postne przepisy.

Był to dla mnie bardzo wyjątkowy czas. Energia mnie rozpierała, wiele dolegliwości ustąpiło, zwłaszcza tych leczonych FARMAKOLOGICZNIE. 12,5 KG mniej to super efekt uboczny.

Zaczynam nowe życie dzięki Tatianie i Michałowi. BARDZO, BARDZO WAM DZIĘKUJĘ ŻE W TAK PROFESJONALNY SPOSÓB DZIELICIE SIĘ SWOJĄ WIEDZĄ, ZARAŻACIE OPTYMIZMEM I WSPIERACIE.

Urszula Ogrodnik – Kurs Oczyszczanie warzywno-owocowe w 2 tygodnie

Jadwiga_Bauerek

Dziękuję bardzo wszystkim za tą “podróż do zdrowia”, prowadzącym i grupie wsparcia. Tatiano i Michale, było to dla mnie kolejne wyzwanie, które z Wami zrealizowałam. Było najtrudniejsze i najwspanialsze. Odkrywanie słabości fizycznych i duchowych własnego JA oraz ich pokonywanie jest dla mnie nie tylko drogą do zdrowia, ale również podnosi moją samoocenę. Jestem z siebie dumna!

Grupa wsparcia to cudowna sprawa. W chwilach kryzysowych zawsze można tu zajrzeć, przejrzeć posty, poradzić się, poczuć, że nie jesteś sam. Fajnie, że jesteście.

Jadwiga Bauerek – Kurs Oczyszczanie warzywno-owocowe w 2 tygodnie

fbt

Dziękuję za wspaniały czas oczyszczania. Minęło 20 dni zakończone sukcesem. Nie bolą mnie stawy, schudłam 7 kg, mam dużo lepsze samopoczucie i DUŻO się nauczyłam 🙂 Nowe przepisy, nowe przyprawy, przepyszne koktajle warzywne (które mi nie szkodzą – kiedyś mi szkodziły na jelita).

Już wiem, że nie warto samemu eksperymentować jako początkujący. Lepiej przyjąć sprawdzony i właściwie dobrany jadłospis. Tatiano dziękuję serdecznie. Dziękuję Wam koleżanki z grupy wsparcia za rady i wspólną ścieżkę ku zdrowiu. Do zobaczenia we wrześniu.

Ewa Nowicka – Kurs Oczyszczanie warzywno-owocowe w 2 tygodnie

Jadwiga_Baurek

Tatiano i Michale, jesteście wspaniali!!! Przeszłam kolejno detoks cukrowy i jaglany. Oba były wspaniałe, przemyślane i dopracowane oraz wzajemnie się uzupełniały. Straciłam na wadze trochę ponad 2 kg. Nie miałam zamiaru chudnąć, bo mam niedowagę. Jadłam więcej orzechów i podwoiłam ilość zalecanych olei, ale waga i tak poleciała w dół. Cóż jednak znaczą minus 2 kg wobec poprawy zdrowia i wspaniałego samopoczucia.

Przepisy i cenne rady pozostaną w mojej kuchni na zawsze. Dziękuję serdecznie! 🙂

Jadwiga Baurek – Kurs Jaglany Detoks w 2 tygodnie i Detoks cukrowy w 3 dni.

Wiesia_Siwinska

Super atmosfera, smaczne jedzenie, fachowa opieka. Po prostu same superlatywy. Szkoda, że już koniec. Bardzo dziękuję przede wszystkim Tatianie – jesteś Nieoceniona???….. Z Tobą po prostu chce się to robić.

Bardzo dziękuję również Wszystkim uczestnikom – z Wami chciało się przez to przejść. Do zobaczenia w następnych wyzwaniach!

Wiesława Siwińska – Kurs Jaglany Detoks w 2 tygodnie

Klaudia_Osowska

Podczas indywidualnych konsultacji uzupełniłam wcześniej posiadaną wiedzę o różne ciekawostki i konstruktywne informacje. Bardzo podobała mi się rzetelność, oraz przystępność konsultacji przez Internet.

Z całego serca polecam konsultacje z psychodietetyczne z Panią Tatianą – łatwa komunikacja, czytelny przekaz oraz bardzo rzetelna wiedza.

Klaudia Osowska konsultacje indywidualne

Aniela_Kowalik

Dzięki przejściu tego kursu w 2 tygodnie mam: unormowane ciśnienie, wyrównany poziom cukru i w końcu nie mam opuchniętych nóg!
Oczyszczanie koktajlowe jak i 2 tygodniowe przeszłam rewelacyjnie, żadnego kryzysu, co ważne dalej jestem na zdrowym odżywianiu w 90% owoce i warzywa. Czuję się o wiele lżejsza, młodsza, sprawniejsza. Do tego 3 razy w tygodniu obowiązkowy szybki marsz 3 – 5 km. co pozwoliło mi w miesiąc zredukować wagę o 11,5 kg.

Jeżeli ktoś się teraz zastanawia czy warto – tak, czy dam radę – tak! Poradzisz sobie doskonale i będziesz z siebie DUMNA/Y jeżeli tylko TY chcesz coś zmienić w swoim życiu.

Aniela Kowalik – Kurs Oczyszczanie warzywno-owocowe w 2 tygodnie

Agnieszka_Bator_Skowronska

Chcę bardzo podziękować za przeprowadzenie mnie bezpiecznie przez cały kurs. Oprócz senności generalnie czułam się świetnie, a zyskałam, poza bezcennym oczyszczeniem organizmu, bonus w postaci utraty 6 kg wagi!

Pomysł na przejście oczyszczania w tej formie uważam za jeden z lepszych, na jakie w życiu wpadłam. Czuję się znakomicie, a waga dalej powolutku spada! Pozdrawiam serdecznie wszystkie dziewczyny z grupy, które są po, w trakcie i przed rozpoczęciem tej przygody!

Agnieszka Bator-Skowrońska – Kurs Oczyszczanie warzywno-owocowe w 2 tygodnie

Alicja_Misiewicz

Dziękuję Tatiano i Michale. Tatiano, dziękuję za wspaniale przygotowany detoks jaglany, który jest rzeczowo i przystępnie przekazany. Detoks cukrowy i jaglany są super.

Wiele z potraw pozostanie ze mną na stałe. Od 14 listopada do dzisiaj (19 grudnia) schudłam 7,8 kg. Zdrowe nawyki przyswojone. A co najważniejsze biegunki ustąpiły i nie mam ochoty na słodkie. Cieszę się bardzo! 🙂

Alicja Misiewicz – Kurs Jaglany Detoks w 2 tygodnie i Detoks cukrowy w 3 dni.

Anna_Bielska

Chcę podziękować Tatianie i Michałowi za to co robią, a robią rzecz wspaniałą bo przywracają ludziom zdrowie. Już od wielu lat odżywiam się wg mnie zdrowo, robiłam parę głodówek, ale nie robiłam prawidłowych wyjść z nich … dlatego zdecydowałam się na ten kurs aby oczyszczenie i wychodzenie przejść wg wskazówek profesjonalistów. Efekty są wspaniałe, odstawiłam kawę z dnia na dzień z czym miałam problem.

Samopoczucie podczas postu rewelacja, żadnych dolegliwości no i prawie 7 kg mniej, czuję się wspaniale, pełna energii i żadnych ” zrobię to potem”. Chce się żyć. Jeszcze raz bardzo dziękuję. Oczywiście nie zmarnuje tego i zapisałam się na kurs 4 tyg…polecam każdemu.

Anna Bielska – Kurs Oczyszczanie warzywno-owocowe w 2 tygodnie

anna_szmit_kwadratowe

Na kurs trafiłam „przypadkiem” i to najlepsze, czego w ostatnim czasie doświadczyłam. Po trzech latach pierwotnej mięsnej diety zaleconej przez lekarza (rezygnacja z nabiału, glutenu i ograniczenie węglowodanów i części warzyw) czułam ciągłe zmęczenie. W efekcie miałam stany depresyjne, bóle stawów, problemy z cerą, a waga to była ciągła walka. Postanowiłam zapisać się na 14 dniowy kurs i na nim z medycznego punktu widzenia doświadczyłam CUDU. Przecież jadłam zabronione warzywa i węglowodany, a z dnia na dzień czułam się coraz lepiej!


Początek, był trudny bolała mnie głowa, trudno było mi wypić aż tyle płynów rano, zamiast mojej ulubionej kawy, ale jak zaczęłam budzić się rano bez oporu do życia i porannego zmęczenia, to wody piłam coraz więcej. Dziękuję Wam dziewczyny za grupę, która bardzo mi była potrzebna, a Tatianie i Michałowi za organizację i przygotowanie kursu. Po pierwszych kilku lekcjach i tak dobrze, jasno przygotowanych materiałach, każdego dnia z coraz większą przyjemnością przygotowywałam swoje posiłki.

Dziękuję, bo dziś czuje się jak nowo narodzona, wreszcie syta, a nie wciąż niedojedzona… Po miesiącu od zmiany diety ważę 6 kilo mniej, a co najważniejsze codziennie czuje się szczęśliwa. Wstaję wypoczęta, nie bolą mnie stawy i wyglądam lepiej. To jest cudowne, Tatiana i Michał w jeden miesiąc zrobili to, czego lekarze nie mogli przez kilka lat.. Polecam taki detoks każdemu, bo to odciążenie dla organizmu i czekam na następny!

Anna Szmit – Kurs Jaglany Detoks w 2 tygodnie

agnieszka_trafas

Dzięki odbyciu tego kursu moja skóra jest ładniejsza, mam lepsze samopoczucie i spokojniejszy sen. Wyostrzyły mi się również kubki smakowe 😉 W kursie najbardziej podobał mi się profesjonalizm z jakim był prowadzony. Wszystko było idealnie zaplanowane – to najprzyjemniejszy detoks w jakim do tej pory brałam udział. Kurs ten jest warty uwagi zwłaszcza dla ludzi którzy są zapracowani i nie mają czasu aby sami układać swoją dietę. Jest smaczny, zdrowy i prosty.

Agnieszka Trafas – Kurs Jaglany Detoks w 2 tygodnie

lucyna_malinowska

Przed kursem najbardziej obawiałam się napadów głodu a co za tym idzie podjadania. Po kursie poczułam się lżejsza (ubyło 6kg), zwiększyła mi się energia i co najważniejsze zniknęły kłopoty z wizytami w toalecie. Najbardziej podobało mi się przyrządzanie nowych pysznych posiłków, oraz prawie natychmiastowe efekty stosowania diety. Polecałbym ten kurs każdemu, dlatego, że daje on efekty i że warto zrobić, coś dobrego dla poprawy swojego zdrowia. Jestem bardzo zadowolona, że przeprowadziłam ten detoks i w przyszłości chętnie podejmę się kolejnych wyzwań.

Lucyna Malinowska – Kurs Jaglany Detoks w 2 tygodnie

jadwiga_nowaczyk

Przed kursem najbardziej obawiałam czy dam rade sprostać pokusom. Dzięki kursowi poprawiła się nam sylwetka, spadł brzuch a mojemu przyjacielowi, przeszły zawroty głowy, które wcześniej miał podczas szybkiego wstawiania. W kursie podobały się nam listy zakupów, przepisy i bardzo Wasza precyzyjna i solidna współpraca. Te cieple słowa płynące ze szczerego  serca czułam się jak kiedyś u mamy ze nic mi się nie może stać ona czuwa i tak właśnie się czułam. Chciałabym Wam bardzo serdecznie podziękować za to co robicie. Właśnie tak sobie wyobrażałam prowadzenie przez dietetyczkę, troskliwa opieka i pomoc. Już łatwiej potrafię łączyć produkty które do siebie pasują no i muszę przyznać ze Wasza kuchnia okazała się lepsza bo lepiej się czujemy.

Jadwiga Nowaczyk – Kurs Jaglany Detoks w 2 tygodnie

krystyna_Rozanska

Muszę się przyznać, że jestem leniem kuchennym i zawsze miałam problem jaką sałatkę zrobić, lub zupę itp…, a teraz ten problem rozwiązany. Wykorzystuje tylko te produkty, które zostały przez Ciebie podane – rezultaty są. Gdy stosuję oczyszczanie, insuliny nie potrzebuję podawać, gdyż cukier jest w normie.  I straciłam kilka kg – huraaaa! Chcąc być zdrowym trzeba się samemu za siebie wziąć i żaden lekarz nic nie pomoże. Jestem przeszczęśliwa, bo w końcu mogę normalnie funkcjonować. Tak strasznie nogi mnie bolały, że po pracy nigdzie nie mogłam wyjść (do pracy ze ściśniętymi zębami musiałam iść) teraz mogę biegać. Uwielbiam słodycze, ale postanowiłam “odwrócić” się od nich i nie ciągnie mnie wcale.

Krystyna Różanska – Kurs Jaglany Detoks w 2 tygodnie

johanna_krettek

Przed kursem nie byłam pewna czy wytrzymam dwa tygodnie takiej (jak mi się wtedy wydawało) restrykcyjnej diety. Na kursie schudłam (5 kg), mam teraz bardzo dużo energii i świetnie się czuję. Polecam wasz kurs z całego serca, szczególnie tym którzy chcą coś zmienić ale sami nie mają czasu lub nie wiedzą jak się do tego zabrać. Ten kurs właśnie pomaga od samego początku do końca we wszystkim. Zakupy, przygotowanie odpowiedniego jadłospisu, rozwiewanie wątpliwości, odpowiedzi na pojawiające się pytania – we wszystkim otrzymujemy pomoc. Oczywiście grupa wsparcia tez jest nie do przecenienia! To mile jak się wie ile osób jeszcze właśnie przeprowadza takie zmiany u siebie i dzieli się na bieżąco swoimi spostrzeżeniami. Ma się wtedy poczucie ze się robi naprawdę coś dobrego dla siebie a to z kolei mobilizuje do dalszej pracy. Naprawdę każdemu polecam ten kurs, nawet jeśli myśli ze nie da rady. Ja dałam a nie należę do osób z bardzo silna wolą.

Johanna Krettek – Kurs Jaglany Detoks w 2 tygodnie

Monika_Jedrzejczak

Cieszę się że zrobiłam ten detoks, ponieważ dzięki niemu nauczyłam się robić wiele posiłków z warzyw, których wcześniej nie jadłam.

Jestem pod wrażeniem bo myślałam, że na detoksie będę głodna…a byłam najedzona. W czasie tego detoksu nie ciągnęło mnie do słodyczy, a na innych dietach miałam z tym problem bo rzucałam się na słodkie i byłam głodna… Czuję się naprawdę super.  Waga spadła 3 kilo! J

Chciałam bardzo podziękować Tatianie i Michałowi za smaczne posiłki i wsparcie oraz grupie. Panowała bardzo miła atmosfera, co bardzo pomagało w przejściu detoksu.

Monika Jędrzejak – Kurs Jaglany Detoks w 2 tygodnie

Aleksandra_Jarocka

Przed kursem obawiałam się czy nie będę chodziła bez przerwy głodna i czy wytrzymam. Dzięki kursowi straciłam na wadze, teraz łatwiej wstaję o poranku, mam więcej energii i jestem nasycona mimo odstawiania produktów w postaci mięsa i cukrów. Na kursie bardzo podobała mi się grupa wsparcia i pyszne przepisy 🙂 Polecam ten kurs, bo przynosi lepsze samopoczucie, można schudnąć i daje poczucie że robi się coś dobrego dla naszego ciała.

Aleksandra Jarocka – Kurs Jaglany Detoks w 2 tygodnie

Marta_Wilk

Od początku byłam pozytywnie nastawiona, zmobilizowana i wiedziałam, że podołam mimo wszystko. Po kursie mam lepsze samopoczucie, ogólnie bardziej zmobilizowałam się w kuchni. Dzięki temu, będę nadal stosowała te przepisy bo bardzo mi odpowiadają oraz smakują. Najbardziej podobało mi się wideo na żywo na fb, można było “porozmawiać” zadawać pytania oraz grupa wsparcia, fajni ludzie z którymi można było powymieniać się spostrzeżeniami oraz wątpliwościami. Fajne tez było to że nie było podanego całego planu posiłków tylko każdego dnia trzeba było czekać, to bardziej mobilizuje. Cieszę się, że zrobiłam oczyszczanie 🙂

Marta Wik – Kurs Jaglany Detoks w 2 tygodnie

daria_chruszczyk

Na początku myślałam, że nie dam rady odstawić wszystkie niezdrowe produkty. Jednak teraz mam w kuchni więcej miejsca i potrawy są w zasadzie smaczniejsze. Najbardziej podobało mi się wspólne gotowanie. Wyzwanie przeprowadzone z Wami polecam, ponieważ uważam, że jest potrzebne każdemu.

Daria Duszyńska

kasia_pawelec_duzy

Przyznaję, że przed wyzwaniem nie miałam obaw. Już po zmieniliśmy cukier na nierafinowany, poza tym czuję się pewniejsza siebie wybierając produkty w sklepie, bo już wiem na pewno co jest zdrowe a co nie. Wcześniej miewałam dużo rozterek. Bardzo mi się podobało że wszystko mieliście tak dobrze przemyślane i tak o nas dbaliście mailowo i na FB. Poleciłam Was wielu moim znajomym. Dziękuję za Wasz pomysł, realizację i profesjonalną obsługę wydarzenia.

Kasia

Danuta_Fornalczyk

Dziękuję za przeprowadzenie mnie przez ten momentami niełatwy czas oczyszczania. Przepisy, porady, słowa wsparcia i dostęp do Was jest rewelacyjny! Czuję się fantastycznie psychicznie i fizycznie. Poleciało po 7 cm w pasie, biodrach, biuście no i o 10 kg mnie mniej. I to zaledwie w ciągu 3 tyg. HURA!!! Miałam wrażenie, że z każdym gubionym kilogramem gubię 1 cm z obwodu.

No i najważniejsze: objawy Hashimoto i menopauzy zniknęły. Warto wytrwać, naprawdę warto. Dwa lata temu przeszłam ten post sama i teraz mam porównanie, że prowadzony jest o niebo lepszy. Dużo daje wsparcie doświadczonego dietetyka i grupy. Przepisy super, a zupy jak dla mnie są rewelacje. Wiele z nich zostanie ze mną na dłużej. Bardzo dziękuję za mobilizację.

Zbierałam się do tego od paru miesięcy. Post czyni cuda z ciałem, duszą i umysłem.

Danuta Fornalczyk – Kurs Oczyszczanie warzywno-owocowe w 2 tygodnie

Jola-Drypa

Dzięki przejściu oczyszczania organizmu z Więcej Niż Zdrowe Odżywianie schudłam kilka kilogramów 🙂 Z najszerszego miejsca w udzie ubyło mi tak z 2-2,5 cm (a u mnie właśnie w tym miejscu zbiera się niechciany tłuszczyk :(.  Po oczyszczaniu żołądek przestał dawać o sobie znać, zniknął nieprzyjemny zapach z buzi. Najlepsze było to, że można było się najeść do syta, a mimo to się chudło 🙂. Polecam ten kurs! Przepisy były proste i jak dla mnie smaczne. Materiały kursowe były tak przygotowane, że bez problemu można było samodzielnie przejść swoje pierwsze oczyszczanie. Taki kurs oczyszczania pozwala poczuć się lepiej i wejść na dobre tory odżywiania.

Jola Drypa – Kurs Oczyszczanie warzywno-owocowe w 2 tygodnie

Iwona_Fiolek

Zanim kupiłam kurs obawiałam się braku rzetelnych i pełnych informacji, oraz dostatecznej “opieki” nad każdym z “kursantów”. Nic z tych rzeczy, informacje były podawane z dostatecznym wyprzedzeniem a wszystko było przemyślane. Do tego prowadzenie “za rączkę” do celu, gotowość pomocy w każdej chwili, super atmosfera, życzliwość i grupa wsparcia. Dzięki temu kursowi czuję siłę, pewność siebie, że można dać radę (pod opiekuńczymi skrzydłami mentorów). Mam też kilka kilogramów mniej, wiarę i lepsze samopoczucie. Najbardziej podobała mi się staranność i drobiazgowość kursu. Polecam ten kurs bo jesteście profesjonalistami. Wasze kursy są przemyślane i dopracowane. Wielu osobom brakuje mentora i osoby kontrolującej postępy i realizację programu. Przejrzyste wskazówki i dyskretne, konkretne merytoryczne wsparcie są nieocenione. Czekam na kolejne programy:) 

Iwona Fijołek – Kurs Oczyszczanie warzywno-owocowe w 2 tygodnie

Agnieszka_Figat

Po przeprowadzeniu kursu czuję zdecydowanie więcej energii. Mam teraz świeży umysł, dużą dawkę pozytywnej energii i lepsze nastawienie do życia. Najbardziej podobała mi się forma tego kursu internetowego. Polecam go bo bardzo sprawnie przekazywane są informacje, oczywiście temat wyczerpany jest dogłębnie. W przyszłości będę korzystać ze wszystkich  waszych  kursów.

Agnieszka Figat– Kurs Oczyszczanie warzywno-owocowe w 2 tygodnie

Anna_Kowalik

Po przeprowadzeniu oczyszczania ogólnie dużo lepiej się czuję. Schudłam, mam mnóstwo energii, normalnie śpię – cieszy mnie wszystko. Wcześniej obawiałam się, czy podołam zarówno z nawykami jak i organizacją posiłków. Na kursie są super przepisy, które są do wykorzystania “na zawsze”. Zdecydowanie polecam ten kurs, ponieważ jesteście świetnie zorganizowani i przejście z Wami przez ten trudny okres jest proste.

 

Anna Kowalik– Kurs Oczyszczanie warzywno-owocowe w 2 tygodnie

angelika_drozdzinaka

Na początku obawiałam się jak dużo niezdrowych rzeczy znajdę jeszcze w mojej kuchni. Dzięki uczestnictwu w Waszym wyzwaniu razem z partnerem jemy teraz więcej warzyw, synka stale ciężko przekonać. Lekkostrawne obiady cieszą się popularnością 🙂 Podobało mi się wszystko, ale najbardziej wspólne gotowanie – chętnie uczę się od innych i korzystam ze sprawdzonych przepisów 🙂 Takie zmiany w kuchni polecam każdemu ze względu na to jak człowiek dobrze się czuje po zjedzeniu zdrowych potraw – to po prostu działa. Nie bójmy się gotować zdrowo, zajmuje to o wiele mniej czasu niż tradycyjne gotowanie – jest to wielkim plusem dla każdej mamy.

Angelika Droźdzynska

dorota_sugier

Przed wyzwaniem nie miałam obaw, wiedziałam, że to coś dobrego 🙂 Dzięki niemu upewniłam się, że idę dobrą drogą. Najbardziej podobały mi się przepisy 🙂 Taką zmianę poleciłabym każdemu, wielu z nas jest nieświadomych lub chce takimi być jeżeli chodzi o jedzenie i trutki jakimi nas faszerują. Dobrze, że działacie 🙂

Dorota Sugier

danuta_jablonska

Moją największą obawą było to czy dam sobie z tym radę. Dzięki Wam zwracam teraz większą uwagę co wkładam do koszyka choć zakupy jeszcze trwają trochę dłużej, ponieważ czytam etykiety. Ogólnie spodobał mi się pomysł na wspólne wysprzątanie kuchni. Dzięki temu nie miałam wątpliwości co wyrzucić a co pozostaje. Polecam to każdemu, jest dużo łatwiej przechodzić takie akcje grupowo. Jesteście super i czekam na dalsze wyzwania aby móc jeszcze zdrowiej się odżywiać.

Danuta Jabłońska

iwona_adach

Rozpoczynając wyzwanie warzywne nie obawiałam się niczego. Natomiast po jego zakończeniu miałam lepsze samopoczucie i lekkość wewnętrzną. Polecam takie oczyszczanie warzywne bo jest to ciekawy pomysł, który z czasem może prowadzić do zmiany nawyków żywieniowych a szykowanie nieco innych posiłków daje dużo radości.

Iwona Emilia Adach

marta_laskowska

Przed wyzwaniem przede wszystkim obawiałam się, że przygotowane potrawy nie będą nam smakowały. Jednak pozytywnie się rozczarowałam, ja i moja rodzina odkryliśmy nowe smaki . Bardzo dobrze to zorganizowaliście, zaczynając od sprzątania poprzez wspólne zakupy i gotowanie. Lista z zakupami ułatwiła zadanie. Przepisy udowodniły, że było zdrowo, smacznie a co najważniejsze posiłki były syte. Wasze wyzwanie polecam każdemu, udowadniacie, że można i warto zmienić swój sposób odżywiania i że nie jest to aż tak trudne jak by się wydawało. Chciałabym Wam serdecznie podziękować. Udział w “Wyzwaniu” był dla mnie wspaniałym doświadczeniem, bardzo dużo pomocą w procesie zmiany żywienia naszej rodziny. Od dłuższego czasu eksperymentujemy i małymi krokami zmieniamy chemię na jedzenie. Sporo nam jeszcze brakuje do Waszej rodziny ale jestem pewna, że jesteśmy na właściwej drodze.

Marta Laskowska

anna_kowalczyk

Przed przystąpieniem do kursu obawiałam się czy podołam i czy wytrwam do końca. Po przejściu oczyszczania zauważyłam lekkość jelit, brak wzdęć i regularność wypróżnień. Dodatkowo zelżały mi bóle stawowo mięśniowe. Mam teraz lepsze samopoczucie i więcej energii. Schudłam też około 5ciu kg. Najbardziej mi się podobało prowadzenie przez Was tego kursu. Czułam się zaopiekowana, otrzymywałam wsparcie i zainteresowanie prowadzących i współuczestników. Nie byłam jedną z wielu anonimowych osób, dla mnie to ważny wspierający element. Takie oczyszczanie polecam każdemu!

Anna Kowalczyk – Kurs Oczyszczanie warzywno-owocowe w 2 tygodnie

Stefan_Sokolowski

Przed zakupem kursu obawiałem się czy posiłki będą wystarczająco duże, czy będą mi smakowały, czy organizm będzie gotowy na to oczyszczanie i czy w pewnym momencie się nie zbuntuje i będzie trzeba zrezygnować. Nic takiego nie miało miejsca, a dzięki oczyszczaniu przestały mnie dręczyć codzienne ospałości, zmniejszyła się waga i mam więcej energii życiowej, oraz czystszy umysł. Byłem zaskoczony, że oczyszczanie nie było dla mnie takie trudne jak przypuszczałem. Regularnie od ponad roku ćwiczę 3 razy w tygodniu ćwiczenia z własnym ciężarem ciała i na czas oczyszczania odstawiłem na prawie 3 tygodnie ćwiczenia.

Po oczyszczaniu znowu zacząłem ćwiczyć i czuję się tak jakbym nie zrobił żadnej przerwy w ćwiczeniach a nawet widzę mały progres. Ten kurs polecam każdemu z uwagi na prostotę i bardzo szybkie rezultaty. Trzeba tylko chcieć i odrobina silnej woli wystarczy aby wytrwać w tym kursie. Jest po prostu super! Lubię wiedzę i przekopałem się przez wiele książek o oczyszczaniu organizmu ale żadna książka nie pozwoliła mi przejść przez dwu tygodniowe oczyszczanie które zadziałało.

Stefan Sokołowski – Kurs Oczyszczanie warzywno-owocowe w 2 tygodnie

anna_czyzewska

Jestem bardzo wdzięczna za możliwość uczestniczenia w tym kursie. Na samym początku bałam się, że nie wytrwam z utrzymaniem diety. Jednak wytrwałam i nawet zdecydowałam się na jej przedłużenie . Dzięki tej terapii oczyszczającej teraz mam więcej energii, moja waga spadła o 5kg o obwód w pasie o 8cm. Wielu znajomym już  poleciłam Wasz kurs i Waszego bloga. Zajmuję się profilaktyką zdrowia od wielu lat i jest mi bardzo “po drodze” z Waszym podejściem do tych tematów. Serdecznie dziękuję za możliwość skorzystania z Kursu Oczyszczania . Chętnie skorzystam z kolejnych propozycji.

Anna Czyżewska – Kurs Oczyszczanie warzywno-owocowe w 2 tygodnie

maria_janowska

Wytrzymanie dwóch tygodni jedząc tylko warzywa było prostsze niż myślam. Po oczyszczaniu bardzo miło zaskoczyło mnie to, że częściowo ustąpiła mi alergia i pozbyłam się 4 kg. Dodatkowo udało mi się na stałe wprowadzić poranne rytuały śniadaniowe zaproponowane w kursie. Polecam ten kurs oczyszczania, dlatego, że przepisy były bardzo dokładne, proste do wykonania i smaczne. Bardzo podobał mi się sposób i ilość dostarczanych informacji. Nagrania audio były miłym dodatkiem. Na dodatek taka dieta jest niedroga.

Maria Janowska – Kurs Oczyszczanie warzywno-owocowe w 2 tygodnie

katarzyna_mikolajczyk

Przed kursem obawiałam się, ze najzwyczajniej w świecie nie dam rady i wydane pieniądze się zmarnują. Ostatecznie zaskoczyłam samą siebie – wytrzymałam na diecie 24 dni. Okazało się, że warzywami naprawdę można się najeść i normalnie funkcjonować, w co niektórzy mocno powątpiewali. Dzięki kursowi schudłam 6 kg, czuję się zdrowsza, lżejsza, mam więcej energii. I ta radość i duma, że zrobiłam coś dobrego dla siebie – bezcenne. Na kursie bardzo podobały mi się propozycje przepisów, lista zakupów. Szczególnie cenne były praktyczne wskazówki osoby, która zna to wszystko z własnego doświadczenia i wie co mówi. Grupa wsparcia na FB to też fajna sprawa 🙂 Polecam ten kurs każdemu, super przepisy, proste a zarazem bardzo smaczne. Kilka z nich na stałe włączam do codziennego menu. Cieszę się, że trafiłam na Wasz blog!

Katarzyna Mikołajczyk – Kurs Oczyszczanie warzywno-owocowe w 2 tygodnie

Marzena_Grabowska

Dzięki odbyciu kursu ustąpiły mi bóle stawów, bóle głowy i ból po kontuzji. Mam teraz dużo więcej energii i siły, rzadko kiedy jestem zmęczona. Dodatkowo zmniejszył się cellulit, spadła waga i ustąpiło chroniczne zmęczenie. Po oczyszczaniu zmieniły mi się nawyki żywieniowe i nie mam już ochoty na niezdrowe przetworzone pełne chemii jedzenie. Mój organizm nie jest już znieczulany przez polepszacze smaku, konserwanty, cukier i słodziki.

W waszym kursie najbardziej podobały mi się proste i bardzo smaczne przepisy potraw, które się łatwo i szybko przygotowuje. Do tego bardzo wartościowy był dostęp do zamkniętej grupy facebookowej gdzie wymienialiśmy się doświadczeniami w trakcie oczyszczania. Takie oczyszczanie polecam wszystkim, którym dokuczają dolegliwości chorób cywilizacyjnych i dla poprawy zdrowia i samopoczucia. Gdyby tylko więcej osób chciało zrozumieć jakie szkody w organizmie wywołuje przetworzona żywność i śmieciowe jedzenie pełne polepszaczy i konserwantów.  Powinniśmy zrobić co w naszej mocy aby wrabiać w naszych dzieciach zasady zdrowego odżywiania.

Marzena Grabowska – Kurs Oczyszczanie warzywno-owocowe w 2 tygodnie

piotr_bucki

Zmiany, jakie zauważyłem po oczyszczaniu to duuuzo lepiej śpię i nie “podjadam w nocy”. Dodatkowo zmniejszył mi się apetyt. Nie ciągnie mnie do słodyczy. Polecam ten kurs, bo to fajny wstęp do zmiany nawyków żywieniowych. Wprawdzie dość szokowy, ale działa. Najbardziej podobało mi się prowadzenie za “rękę”. Jest menu, są listy zakupowe – wystarczy zrobić. Wszystkie materiały przygotowane na tip top. Bardzo odpowiadała mi forma kursu oraz przekazywania informacji. Przepisy w większości mi smakowały, a część na stałe zagościła w naszym menu.

Piotr Bucki – Kurs Oczyszczanie warzywno-owocowe w 2 tygodnie

Aleksandra_Czuba

Dzięki uczestnictwu w kursie śpię jak suseł, co od ponad sześciu miesięcy było nie do osiągnięcia. Dodatkowo odblokował się mój szyjny odcinek kręgosłupa – od 26 lat nie byłam w stanie odwrócić głowy w lewo. Stwierdzono wtedy zmiany w kręgosłupie szyjnym. Wiele razy miałam robione prześwietlenie, rezonans, tomografię. Aż nagle pod koniec oczyszczania w samochodzie stwierdziłam że moja głowa obraca się w lewo ! W trakcie oczyszczania bardzo pomocna była świadomość, że miałam wsparcie w grupie. Czuję się zdecydowanie lepiej. Dziękuję! Było świetnie!

Aleksandra Czuba – Kurs Oczyszczanie warzywno-owocowe w 2 tygodnie

gabriela_adamska

Na początku obawiałam się, że będę głodna i będzie mi słabo oraz czy wytrzymam cały program oczyszczania. Dzięki temu kursowi  uzyskałam duży spadek wagi  7kg, oraz początek samoleczenia organizmu – mam plamy na skórze które zrobiły się wyraźnie jaśniejsze. Bardzo podobała mi się przejrzysta lista zakupów, proste i szybkie przepisy, oraz zupy bez mięsa. Kurs ten z wyżej wymienionych powodów szczerze polecam,  bardzo  podobał mi się też stały kontakt na facebooku, wsparcie i słowa otuchy (audio).

Gabriela Adamska-Bury – Kurs Oczyszczanie warzywno-owocowe w 2 tygodnie

anna_czyzewska

Dzięki kursowi nauczyłam się przyrządzać kaszę jaglaną i jest super. Przekazuję tę umiejętność innym. Bardzo dużo dowiedziałam się o właściwościach kaszy i ziół. Najbardziej podobała mi się różnorodność jedzenia.  Robicie świetną robotę edukacyjną. Ponieważ zajmuję się tym samym, cieszę się, że wzrasta świadomość ludzi o tym, że zdrowie jest w ich rękach i jest ono zbyt cenne aby oddawać je innym. Polecam ten kurs, bo jest bardzo dobrze przygotowany.

Anna Czyżewska – Kurs Jaglany Detoks w 2 tygodnie

beata_benning

Już w trakcie trwania kursu oczyściłam swoje szafki z niezdrowych produktów, zaczęłam inaczej robić zakupy, wprowadziłam zdrowe ziarna i strączki. Dzięki niemu zrozumiałam tak naprawdę na czym polega zdrowe odżywianie.

Najbardziej podobały mi się filmiki Tatiany, która w bardzo prosty sposób opowiadała o zdrowym odżywianiu. Każdy film był inny, bardzo interesujący, podpowiadał nie tylko co mamy zrobić ale również dlaczego.

Do tej pory myślałam że kupując świeże warzywa i owoce oraz zmniejszając ilość mięsa to się zdrowo odżywiam. Dopiero na tym kursie przekonałam się jak powinno wyglądać zdrowe odżywianie. Na tym kursie poznasz jak prosto można wprowadzić zdrowe produkty zbożowe, tłuszcze, białko roślinne i zdrowe słodycze. Ten kurs zawiera wszystko co potrzebne jest aby zacząć się zdrowo odżywiać. Dlatego z czystym sumieniem polecam ten kurs każdemu kto chce zmienić swoje nawyki żywieniowe a nie wie jak się do tego zabrać. Zamiast kupować niewyobrażalne ilości książek oraz siedzieć godzinami w Internecie wyszukując informacji na temat zdrowego odżywiania zrób po prostu ten kurs – zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Beata Benning – Kurs  W 4 tygodnie zmień swoją kuchnię na zdrową

Halina_Socha

Przed kursem obawiałam się czy podołam i czy kolejne pieniądze nie pójdą w błoto. Jednak dzięki kursowi zmieniłam wiele w kuchni na dobre. Przy okazji łącznie z oczyszczaniem warzywno- owocowym schudłam 11 kg, i czuje, że to nie koniec! To już tak będzie zawsze 🙂. Chce bardzo podziękować Wam za to, że jesteście 🙂

Halina Socha – Kurs  W 4 tygodnie zmień swoją kuchnię na zdrową

alicja_jasionowska

Przed kursem obawiałam się, że nauka nowych potraw zajmie mi dużo czasu. Dzięki odbyciu kursu schudłam i mam zdecydowanie więcej energii. W kursie szczególnie podobały mi się interesujące przepisy i informacje, jakie nam przekazywaliście. Polecam ten kurs, dlatego że warto coś dla siebie zrobić. Zadbać o swoje wnętrze.

Alicja Jasionowska – Kurs Jaglany Detoks w 2 tygodnie

irena_zienkiewicz

Dzięki odbyciu kursu Jaglany Detoks w 2 tygodnie mam więcej energii i czuję się lżejsza. Bardzo podobały mi się przepisy które wpływały prosto na skrzynkę. Już w trakcie miałam trudne chwile ale było warto wytrwać. Polecam ten kurs, warto przeprowadzić taki detoks dla lepszego samopoczucia. Dziękuję 🙂

Irena Zienkiewicz – Kurs Jaglany Detoks w 2 tygodnie

Alicja_Stomska

Przed kursem obawiałam się że nie wytrwam, że to będzie zbyt trudne lub zbyt pracochłonne. Moje pierwsze podejście do oczyszczania skończyło się w 3 dniu, z powodu silnego bólu głowy i  braku czasu. Przy drugim podejściu, też bolała mnie głowa, ale wiedząc, że to naturalna obrona organizmu dałam radę to przetrzymać i dalej poszło już lekko.

Po oczyszczaniu decydowanie poczułam lekkość i poprawiła mi się jakość snu. Gotowanie nie sprawiało i nie sprawia mi problemu. Przepisy nie są komplikowane, produkty dostępne i tanie. Żałuję, że nie przechodziłam przez cały proces oczyszczania z grupą, ale tę chwilkę którą z Wami przebywałam czułam fantastyczną moc płynącą od wszystkich, wsparcie i mobilizację. Kurs ten już poleciłam kilku osobom.

Alina Stomska – Kurs Jaglany Detoks w 2 tygodnie

Magdalena_Paluch

W sumie jedyną obawą było to, że po prostu będę głodna. Teraz mam więcej energii z rana. Na kursie wszystko było bardzo dopracowane i dobrze przemyślane. Zdecydowanie polecam ten kurs osobom które chcą zacząć drogą ku zmianie nawyków żywieniowych. Dwa tygodnie to niedługo, ale myślę że dla “zanieczyszczonych” osób to taki zdrowy kopniak i uświadomienie sobie, że jednak to co jemy/przyswajamy ma bezpośrednie odzwierciedlenie w tym jak się czujemy i wyglądamy. Można to poczuć na samym sobie w ekspresowym tempie. Dziękuję, było naprawdę bardzo fajnie :).

Magdalena Paluch – Kurs Jaglany Detoks w 2 tygodnie

Robert_Sowinski

Na początku obawiałem się czy wytrwam i czy dam radę z robieniem posiłków. Dzięki kursowi uzyskałem spadek wagi i zmniejszenie obwodów. Poznałem też wiele ciekawych potraw, które pozostaną ze mną na dłużej. Polecam ten kurs, bo jest kompleksowym rozwiązaniem nawet dla osób nie gotujących na co dzień.

Robert Sowiński – Kurs Jaglany Detoks w 2 tygodnie

Elzbieta_Tomal_1

Przed kursem miałam obawy czy będę mieć czas żeby przejść ten kurs i czy będę mieć na tyle determinacji żeby wprowadzić wszystkie zmiany w życiu rodzinnym, choć od kilku lat i tak staramy się zdrowo odżywiać. Gdy pracuje się zawodowo, zajmuje domem i wychowuje małe dzieci czasem ze zmęczenia brakuje sił na nowe eksperymenty kulinarne i na przekonywanie rodziny do zmian.

Dzięki temu kursowi stopniowo testuję nowe przepisy i wprowadzam je do naszego menu. Jemy więcej kasz i strączków. Wprowadziłam tygodniowy grafik posiłków przez co mogę zrobić zakupy z wyprzedzeniem.

Najbardziej podobało mi się to że proponujecie wprowadzać zmiany stopniowo bez wywracania dotychczasowego życia do góry nogami. Jesteście taktowni i przy tym bardzo sympatyczni i macie ogromną wiedzę i spore doświadczenie na tematy zdrowego życia. Przepisy są bardzo smaczne i moja rodzina już je polubiła.

Kurs polecam osobom, które dopiero zauważają potrzebę wprowadzenia zmian a nie wiedzą od czego zacząć. Ten kurs to doskonałe kompendium wiedzy i praktyczne porady.

Elżbieta Tomal – Kurs  W 4 tygodnie zmień swoją kuchnię na zdrową

Jadwiga_Nowaczyk_1

Dzięki kursowi moja dieta zmienia się na lepsze, nie jem już śmieciowego jedzenia. W trakcie kursu najwięcej radości sprawia mi opieka i to że jeśli czegoś nie jestem pewna, to Tatiana i Michał oraz grupa wsparcia spieszą z pomocą. Przepisy są superowe i zdrowe. Poleciłam już ten kurs moim córkom, ponieważ mają małe dzieci i ich zdrowie jest mi najważniejsze. Staram się przekonać moją rodzinką na to, co robię, jak zmieniło się moje zdrowie, mam potwierdzone to przez lekarza. Teraz moja kuchnia jest o wiele bogatsza, smaczniejsza i zdrowa.

Jadwiga Nowaczyk – Kurs  W 4 tygodnie zmień swoją kuchnię na zdrową

Alicja_Stomska

Po odbyciu kursu mam inne, zupełnie nowe podejście do tego co kładę na talerz. Taka forma przekazu wiedzy na temat zdrowego odżywiania, bardzo mi się podobała. Zdecydowanie polecam ten kurs, w szczególności za jasność przekazu i profesjonalne podejście do tematu. Nie przerywajcie, swoje pracy, twórzcie dalej, kogoś takiego jak Wy szukałam od dawna.

Alina Stomska – Kurs  W 4 tygodnie zmień swoją kuchnię na zdrową

barbara_glaba

Przed kursem nie miałam żadnych obaw, ponieważ od pewnego czasu szukałam diety dla siebie. Po jego odbyciu zwracam uwagę na produkty bezglutenowe i tylko takich używam. Przepisy, które podajecie bardzo mi pasują a zwłaszcza słodkości bo bardzo lubię i mogę częstować wnuczki, którym też smakują. Gorąco polecam ten kurs, ponieważ dzięki niemu pozbyłam się stresu związanego z przygotowaniem posiłków.

Poszukiwałam zmiany żywienia w związku z pogorszeniem zdrowia. O tym, że jedzenie ma znaczenie wiem od dawna, ale sama nie potrafiłam zacząć, ciągle poszukiwałam przewodnika. Cieszę się bardzo, że trafiłam na waszą stronę, tego właśnie potrzebowałam.

Barbara Głąba – Kurs  Dieta bezglutenowa w 10 dni

Anna_Cieluch

Przed kursem obawiałam się czy dam radę i czy będę umiała robić potrawy, które w nim będą. Okazało się, że zupełnie niepotrzebnie, dzięki kursowi zamieniłam bardzo dużo produktów niezdrowych na zdrowe. Kurs Dieta Bezglutenowa w 10 dni bardzo mi się podobał, wszystkie potrawy były smaczne a ich opis był krótki i rzeczowy.

Teraz, polecam te kurs komu tylko mogę dlatego, że po takiej diecie czuję się dużo lepiej, jestem lżejsza i mam więcej energii. Ogłaszajcie się wszędzie żeby jak najwięcej osób mogło z niego skorzystać bo naprawdę warto.

Anna Cieluch – Kurs  Dieta bezglutenowa w 10 dni

Najnowsze komentarze