sklep

Nasze autorskie kursy internetowe (OnLine)

Możesz się uczyć w dowolnym czasie i dowolnym miejscu, wystarczy tylko dostęp do Internetu.

Kilkutygodniowe programy z pełnym wsparciem autorów kursów:

Cena: 116 PLN

Kurs internetowy: Dieta bezglutenowa w 10 dni:

  • dieta bezglutenowa – fanaberia czy konieczność?
  • przekonaj się jak możesz się czuć na diecie bezglutenowej,
  • poznaj dostępne w każdym markecie produkty bezglutenowe,
  • naucz się komponować zdrowe, pełnowartościowe bezglutenowe posiłki,
  • zdobądź doświadczenie w bezglutenowym gotowaniu.
  • dodatkowo (wersja Premium) tygodniowy bezglutenowy jadłospis.

Cena: 299 PLN

Kurs internetowy: W 4 tygodnie zmień swoją kuchnię na zdrową:

  • zacznij jadać domowe posiłki
  • poznaj podstawy zdrowego odżywiania
  • wprowadź zdrowe produkty zbożowe i tłuszcze
  • pokochaj białko roślinne i zdrowe słodycze
  • do tego:
    • 20 zdrowych przepisów po 1 na każdą lekcję kursu
    • listy zakupowe i propozycje sklepów, gdzie można je sprawnie zrealizować
    • wsparcie na zamkniętej grupie Facebook’owej i mailowe przez cały okres trwania kursu

Cena: 178 PLN

Kurs internetowy: Jaglany Detoks w 2 tygodnie:

  • wykorzystaj w swojej diecie potęgę kaszy jaglanej
  • wzmocnij mechanizmy oczyszczania organizmu
  • w naturalny sposób uzupełnij poziom mikroelementów, witamin i zdrowych tłuszczy
  • stwórz trwałe nawyki zdrowego odżywiania
  • popraw wygląd skóry, włosów i paznokci
  • poczuj się i zacznij wyglądać kilka lat młodziej

Cena: 177 PLN

Kurs internetowy:  Oczyszczanie warzywno-owocowe w 2 tygodnie:

  • gruntownie oczyść swój organizm z toksyn i zalegających produktów przemiany materii
  • popraw przyswajanie składników odżywczych z pożywienia
  • pozbądź się bóli stawów, wzdęć, zaprać i innych typowych dolegliwości związanych z zanieczyszczaniem organizmu
  • uwolnij niespożytą energię jaka drzemie we wnętrzu Twojego organizmu
  • stwórz trwałe nawyki zdrowego odżywiania
  • popraw wygląd skóry, włosów i paznokci
  • poczuj się i zacznij wyglądać kilka lat młodziej

Wyzwania 3 dniowe do samodzielnego przeprowadzenia:

Cena: 9,8 PLN

(w ciągłej sprzedaży)

Wyzwanie: W 3 pokochaj kaszę jaglaną:

  • w 3 dni zalkalizuj swój organizm
  • przekonaj się, na ile różnorodnych, smacznych i zdrowych sposobów możesz wykorzystać kaszę jaglaną
  • przekonaj się jak fantastycznie się poczujesz nie jedząc glutenu
  • w pakiecie otrzymujesz:
    •  3 dniowy alkaliczny jadłospis z wykorzystaniem kaszy jaglanej
    • listy zakupowe – co, ile, gdzie łatwo kupić
    • dostęp do nagrań wideo wspierających wyzwanie, które przeszło ponad 1500 osób!

Cena: 9,7 PLN

(w ciągłej sprzedaży)

Wyzwanie: W 3 dni na sokach zrzuć 3 kg:

  • zrzuć zbędne kilogramy
  • popraw przyswajanie składników odżywczych
  • uwolnij niespożytą energię jaka w Tobie drzemie
  • w pakiecie otrzymujesz:
    • przepisy na soki na 3 dni oczyszczania – na każdy dzień inny kolor soku
    • listy zakupowe – co, ile, gdzie łatwo kupić
    • dostęp do nagrań wideo wspierających wyzwanie.

Cena: 9,7 PLN

(w ciągłej sprzedaży)

Wyzwanie: Oczyszczanie na warzywach w 3 dni:

  • poczuj błogą lekkość w brzuchu
  • popraw kondycję układu pokarmowego
  • nasyć organizm minerałami, witaminami, enzymami i fito składnikami
  • w pakiecie otrzymujesz:
    • jadłospis wraz z przepisami na 3 dni oczyszczania
    • listy zakupowe – co, ile, gdzie łatwo kupić
    • dostęp do nagrań wideo wspierających wyzwanie.